Dodental drama Astroworld loopt op naar tien, slachtoffer is 9-jarige jongen
De chaos die ontstond tijdens het optreden van rapper Travis Scott heeft een tiende dodelijk slachtoffer geëist. De 9-jarige Ezra Blount overleed zondag, zo heeft zijn familie laten weten aan de Amerikaanse zender ABC13. De jongen raakte zwaargewond in het gedrang tijdens het festival Astroworld in Houston en lag al enige tijd in coma.
Zijn vader Treston Blount vertelde maandag in een exclusief interview met ABC13 dat zijn zoon fan was geweest van Travis Scott. Ezra zat bij vader Treston op de schouders toen er tijdens het concert geduw en getrek ontstond. In het gedrang dat volgde viel Treston flauw en belandde zijn zoon op de grond, waar hij onder de voet werd gelopen door de mensenmassa.
Bij het optreden raakten tientallen mensen gewond. Rapper Travis Scott krijgt veel kritiek omdat hij zijn voorstelling niet snel genoeg zou hebben gestopt toen er paniek uitbrak in het publiek. Al vele tientallen slachtoffers en nabestaanden hebben hem aangeklaagd.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Energiemarkt verandert: ‘Juiste moment om over te stappen heeft met je persoonlijkheid te maken’
-
PREMIUMMet video8
Klushuis werd gemiddeld 111.000 euro meer waard, maar is het nu nog de moeite?
Een oud huis kopen, opknappen en vervolgens met veel winst weer doorverkopen. Dat doen onervaren klussers in het nieuwe televisieprogramma De moeite waard?!. Maar is het ‘flippen’ van een huis in deze tijd, met dalende huizenprijzen en hoge rentes, nog wel rendabel? -
Taarten van Abel keert terug als Taarten van Babel, met een nieuwe presentator
De magie van Taarten van Abel wordt in leven gehouden: nu bakker Siemon de Jong stopt, wordt er een opvolger gezocht en zal het populaire jeugdprogramma een doorstart maken onder de naam Taarten van Babel. -
9-jarige bezoeker Astroworld nog altijd in coma, ouders klagen Travis Scott aan
De ouders van de 9-jarige Ezra Blount klagen Travis Scott en de andere organisatoren van Astroworld aan. Het jongetje ligt in coma nadat hij tijdens het festival vrijdag onder de voet werd gelopen. -
Een kale kop en een baby: zo gaat het nu met de Succession-acteurs
De allerlaatste aflevering van de hitserie Succession zit erop. Voor de acteurs die de bikkelharde zakenfamilie Roy spelen breken er na zeven jaar nieuwe tijden aan. Van een kaalgeschoren kop tot voor de eerste keer moeder: zo gaat het nu met Jeremy Strong, Sarah Snook en Kieran Culkin.
-
PREMIUM2
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
-
-
-
Rapper Travis Scott betaalt begrafeniskosten en start hulplijn na dodelijk concert
Travis Scott gaat de begrafeniskosten betalen van acht mensen die om het leven kwamen bij het Astroworld Festival in Houston (Texas). Ook zet hij een hulplijn op voor mensen die psychische ondersteuning zoeken na het drama dat zich voltrok bij het door hem bedachte muziekfestival in Houston. Alle bezoekers krijgen hun ticketgeld terug. -
nalatigheid
‘Al 46 aanklachten tegen rapper Travis Scott vanwege dodelijk drama op festival’
Het aantal aanklachten vanwege het Astroworld Festival met fatale afloop in Houston afgelopen vrijdag blijft oplopen. Tot nu toe zijn er volgens muziekblad Billboard 46 aanklachten ingediend tegen onder meer rapper en bedenker Travis Scott en organisator Live Nation.