GTST zet Ferry Doedens op non-actief na ‘acht weken lang met iedereen knuffelen’
Ferry Doedens mag ten minste twee weken niet meedoen aan de repetities en buitenopnames van Goede Tijden Slechte Tijden. Dat heeft een woordvoerster van producent EndemolShine bevestigd aan deze site. ,,Van iedereen die bij ons werkt verlangen en verwachten wij dat zij zich aan de protocollen houden.”
Delen per e-mail
De 29-jarige soapacteur heeft zich de afgelopen weken niet gehouden aan de RIVM-maatregelen en de coronaprotocollen die door de producent zijn opgesteld. Zo onthulde hij deze week in de YouTube-serie KEURantaine van Eddy Keur dat hij ‘al acht weken lang met iedereen geknuffeld’ heeft.
Volgens EndemolShine brengt Ferry met zijn gedrag de gezondheid en de veiligheid van zijn GTST-collega’s in gevaar. Het is volgens de producent van groot belang dat iedereen zich aan de opgestelde regels houdt.
,,Van iedereen die bij ons werkt verlangen en verwachten wij dat zij zich aan de protocollen houden en dat iedereen ook zijn of haar eigen verantwoordelijkheid neemt ten behoeve van de veiligheid en gezondheid van onze medewerkers. Dat nemen wij uiterst serieus”, aldus de woordvoerster. ,,Wij hebben dit weekend dan ook besloten dat Ferry minimaal twee weken niet kan deelnemen aan de repetities en buitenopnames van GTST, omdat hij aangeeft de afgelopen weken fysiek contact te hebben gehad met verschillende mensen.”
Volgens EndemolShine heeft Ferry aangegeven dat hij zich ‘strikt gaat houden aan de richtlijnen van het RIVM, zodat hij zo spoedig mogelijk de opnames kan hervatten’.
Ferry moest in 2015 al eens bij GTST vertrekken omdat hij cocaïne gebruikte. Een jaar later keerde hij weer terug.
De binnenopnames van GTST worden mogelijk snel weer hervat. EndemolShine verwacht daar nog deze week een beslissing over te nemen. De opnames liggen sinds half maart stil.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
VIDEO Ferry Doedens raakte in paniek na uitlekken seksfilmpjes: 'Ik heb er nu best wel lol in’
Ferry Doedens (30) had het gevoel dat er ‘geen weg meer terug was’ nadat zijn afgeschermde pornokanaal op OnlyFans tóch in Nederland was uitgelekt. De voormalige GTST-acteur raakte even in paniek toen dat gebeurde, maar heeft de nieuwe stap in zijn loopbaan nu helemaal omarmd. ,,Ik heb er best wel lol in en zie het nu als creatief ondernemen.” -
Josh Duhamel vervangt Armie Hammer in film na controverse over privéberichten
De vacature na het vertrek van Armie Hammer bij de film Shotgun Wedding lijkt gevuld. Volgens Amerikaanse media zal Josh Duhamel de rol in de romantische komedie met Jennifer Lopez overnemen. -
Video 538 betaalt laagste bedrag ooit in Hierrr Met Je Rekening: 2 cent!
Radio 538 heeft de schuld die luisteraar Jane de Lang had bij Lego betaald in het item Hierrr Met Je Rekening. De vrouw uit Uithoorn was het speelgoedbedrijf nog welgeteld 2 cent schuldig en kreeg daarvoor een betaalherinnering. Het is het laagste bedrag ooit dat de zender moest betalen in de rubriek. -
Omroep Zwart veroordeelt gedrag Akwasi bij Radio 1: ‘Niet in lijn met onze missie’
Omroep Zwart veroordeelt het gedrag dat oprichter Akwasi onlangs vertoonde tijdens een interview op NPO Radio 1. Hij vond dat het te veel ging over zijn omstreden speech op de Dam, pakte laptops van de makers af en dwong de presentator de opname te wissen. ‘Wat er tijdens het interview is voorgevallen, is absoluut niet in lijn met onze koers en missie’, schrijft de omroep vandaag in een verklaring op sociale media. -
Rolling Stones-gitarist prijst onbekend Rotterdams bandje: ‘Goed gedaan’
Goed, de bandleden van Roeck mogen dan hun sporen hebben verdiend, geen van de vijf muzikanten rekende op een compliment van wereldster Ronnie Wood. De gitarist van de Rolling Stones prees vandaag op zijn social media het Rotterdamse bandje met hun cover van Woods nummer Outlaws. ,,Stoer toch? Dit is wel een mijlpaaltje.’’
-
Vrienden van Amstel Live: dichter bij livebeleving komen we niet meer
De 23ste editie van Vrienden van Amstel Live (VvAL) dreigde dit jaar te vervallen, maar een livestream bood de oplossing. Een flink deel van de Nederlandse topartiesten bouwde vanavond ruim twee uur lang een intiem feestje in een verlaten Ahoy. In ruim 600.000 huiskamers kwamen ze binnen. Ook wij logden in. -
GTST-acteur Ferry Doedens: Ik heb al acht weken lang met iedereen geknuffeld
Ferry Doedens heeft totaal geen last van corona-angst. Dat vertelt de 29-jarige GTST-acteur in de YouTube-serie KEURantaine van Eddy Keur. ,,Als mensen helemaal aangedrukt tegen de eieren en de pakken melk hun gezicht wegdraaien, dan crash ik.” -
Coaches in de war na optreden rapduo: ‘Komt niet heel serieus over’
Met nog twee weken tot de ‘Battles’ was het vanavond spannend voor de talenten die nog een plekje wilden bemachtigen in dit seizoen van The Voice of Holland. De een-na-laatste auditieronde was echter een vruchtbare, want van de tien kandidaten mochten er maar liefst zeven door. Al ging dat niet bij iedereen even soepel.