MAFS-Lars weer gelukkig in de liefde: ‘Zo voelt het om écht verliefd te zijn’
Zijn Married at First Sight-avontuur met Lizzy Witlox liep uit op een fiasco, maar nu kan Lars Scheve het wel van de daken schreeuwen: hij is verliefd. En niet zo’n beetje ook. ‘Een volwassen, mooie en intelligente vrouw vol energie’, jubelt de agent over zijn vriendin Lieve.
Delen per e-mail
Lars deed mee aan het laatste seizoen van Married at First Sight en werd daar gekoppeld aan Lizzy Witlox. Hoe veelbelovend die match aanvankelijk ook leek, na hun wittebroodsweken deden de eerste scheurtjes hun intrede. En hoewel Lars het in eerste instantie best een kans wilde geven met Lizzy, besloot zij in de slotaflevering van het programma toch de brui te geven aan hun huwelijk.
Nu blijkt cupido raak te hebben geschoten bij Lars. Hij is smoorverliefd en dolblij dat hij het liefdesnieuws eindelijk met de buitenwereld kan delen. ‘De vraag is veel gesteld, het antwoord in het midden gebleven, maar hoe mooi is het om nu te kunnen vertellen dat ik mijn perfecte match gevonden heb. Zo voelt écht verliefd zijn’, schrijft hij op Instagram.
Kleuterjuf
De 35-jarige agent leerde zijn kersverse vriendin Lieve kennen tijdens een werkbezoek aan een school, waar zij als kleuterjuffrouw werkt. De twee hadden direct een klik en besloten af te spreken. ‘Weer normaal en zonder druk van camera’s, zonder experts en zonder verplichtingen je eigen gevoel en het gevoel voor elkaar ontdekken’, legt de Brabander uit.
Goede gesprekken, wijnavondjes, strandwandelingen en spontane avonden volgden. ‘Een volwassen, mooie en intelligente vrouw vol energie, die even slechte grappen maakt als ik, in dezelfde versnelling staat en ook nog eens op loopafstand in de mooiste stad van Nederland woont! Wat wil ik nog meer?’, sluit Lars zijn berichtje af.
Het koppel kan inmiddels rekenen op veel felicitaties. ‘Dat klinkt leuk, veel geluk samen’ schrijft een volger. En iemand anders: ‘Nu zitten er heel veel dames op de bank waarschijnlijk te huilen en en bak Ben en Jerry’s weg te eten... Maar Lars, het is je oh zo gegund!’
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Samantha Steenwijk grijpt absolute hoofdrol in De Verraders: ‘Ik heb een knop omgezet’
In aflevering zes van de Verraders veranderde Kasteel Erenstein in een snelkookpan van emoties. Woede, teleurstelling en verbazing streden om voorrang terwijl Samantha Steenwijk de absolute hoofdrol greep. -
Youtuber Jeffree Star in ziekenhuis na auto-ongeluk: ‘Engste moment van mijn leven’
Youtuber Jeffree Star is in het ziekenhuis beland na een auto-ongeluk. Dat is bekendgemaakt op zijn Twitteraccount. Op een bijgevoegde foto is Star in een ziekenhuisbed te zien. Zijn beste vriend Daniel Lucas zit aan zijn ziekbed. -
Moeder van Mark en Donnie Wahlberg (78) overleden
Alma, de moeder van Mark en Donnie Wahlberg, is op 78-jarige leeftijd overleden. Dat laten de broers met een foto op Instagram weten. Donnie plaatst daarbij een uitgebreid verhaal over wat zijn moeder voor hem betekende. -
Zo ziet de uitvaart van prins Philip eruit: een laatste rit op zijn zelf ontworpen Land Rover
De Britse royals zijn al een week in rouw na het overlijden van prins Philip (99). Morgen wordt wereldwijd afscheid genomen van de hertog van Edinburgh, tevens echtgenoot van koningin Elizabeth. ‘Hij was een zeer geliefd en gewaardeerd figuur’, aldus zijn zoon prins Charles. Zo zal de uitvaart er uit zien. -
Warm moment op koele dag: Kate troostte prins Charles met kus op wang na uitvaart Philip
Op de dag na de uitvaart van prins Philip staan Britse media stil bij een warm moment na de plechtigheid die verder juist zo koeltjes verliep. Een fotograaf legde vast hoe hertogin Kate haar schoonvader Charles troostte door een hand op zijn schouder te leggen en hem een kus op zijn wang te geven.
-
MAFS-Lars pissig op Lizzy na uitspraken over intimiteit: ‘Respectloos’
Het moddergooien tussen het inmiddels gescheiden Married at First Sight-stel Lars Scheve en Lizzy Witlox lijkt maar niet op te houden. Onthulde Lizzy eerder vandaag nog pikante details over hun seksleven, laat Lars vanavond weten helemaal klaar te zijn met zijn ex-liefje. ‘Ik vind haar actie respectloos’, schrijft hij in een statement op Instagram. -
Zoon Connie Witteman weer thuis na ic-opname
Marvin, de zoon van Connie Witteman, is weer thuis na een ic-opname. Dat laat de oud-zangeres weten op Instagram. Marvin werd vorige week vrijdagavond opgenomen in het ziekenhuis met corona. Maandag werd hij overplaatst naar de intensive care en lag sindsdien aan de beademing. -
update
1,2 miljoen mensen zien onverwachte wendingen in laatste MAFS: wie zijn nog samen?
Traditiegetrouw wordt in de laatste aflevering van Married at First Sight de balans opgemaakt. Blijven de zes stellen, die elkaar voor het altaar voor het eerst zagen, getrouwd, of vragen ze een flitsscheiding aan? Ruim 1,2 miljoen kijkers zagen gisteravond dat er voor één stel hoop gloort aan de liefdeshorizon.