Marble Mania doet niet meer mee om de knikkers, Freek Vonks safari diep in schaduw de Mol
RTL 4 is de winnaar geworden van de eerste zaterdagavond zonder Wie is de Mol?. Opvallend is dat geen enkel programma in het gat van de kijkcijferknaller (ruim drie miljoen mensen) lijkt te zijn gesprongen. Weet ik veel op RTL 4 was goed voor 1,2 miljoen belangstellenden, Freeks Saturday Night Safari noteerde 788.000 kijkers en Marble Mania had slechts 576.000 knikkerliefhebbers.
Dat betekent dat er zaterdagavond fors minder kijkers voor de beeldbuis zaten dan een week eerder. Beau van Erven Dorens zag zijn kijkcijfers wel met 300.000 toenemen door het wegvallen van de concurrentie. Maar op NPO 1 verdampten er juist twee miljoen kijkers nadat de jacht op de Mol werd vervangen voor Freeks Saturday Night Safari. De 788.000 belangstellenden betekenen tegenvallende cijfers voor de zaterdagavondshow van Freek Vonk.
Ook bij SBS 6 zullen ze niet tevreden zijn met de kijkcijfers van Marble Mania. Het knikkerprogramma verhuisde van de donderdag naar de zaterdag, maar noteert op de nieuwe uitzenddag de laagste score tot nog toe. In het eerste seizoen scoorde de show met Winston Gerschtanowitz altijd meer dan één miljoen kijkers, maar afgelopen reeks liep dat al gestaag terug. Gisteren waren er nog 576.000 geïnteresseerden in de knikkeravonturen van drie volkszangers.
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Met video
Familie, omroepen en taalgenootschap staan in rouwadvertentie stil bij Wim de Bie (83)
De nabestaanden van Wim de Bie alsook de NPO, VPRO en het Genootschap Onze Taal staan in rouwadvertenties in de NRC en Volkskrant van woensdag stil bij het overlijden van de televisiemaker. De Bie, vooral bekend van het duo Van Kooten en De Bie, overleed maandag op 83-jarige leeftijd. -
PREMIUMMet video
Statiegeld op blikjes, zo krijg je je geld terug
Na de kleine plastic flesjes zijn nu de blikjes aan de beurt. Vanaf deze week betaal je daar ook 15 cent statiegeld voor. Maar waar is dat goed voor en ook niet onbelangrijk: hoe krijg je je centjes weer terug? -
PREMIUM
Met deze bomen heb je snel een koeler terras
De beste remedie tegen een hete zomer? Onze tuinexpert Laurence Machiels weet raad: plant nu nog bomen! Afhankelijk van de grootte van je tuin, legt ze uit welke bomen het best tot hun recht komen en welke genoeg (maar ook niet te veel) schaduw geven. ,,Strooi een mulchlaag van compost of bladaarde onder de boom, dat houdt de verdamping tegen.’’ -
Kylie Minogue brengt nummer uit met Oliver Heldens
Kylie Minogue brengt volgende week een nieuw nummer uit, dat ze met de Nederlandse dj en producer Oliver Heldens heeft gemaakt. Het lied, getiteld 10 Out Of 10 verschijnt op 5 april, maakte de Australische zangeres bekend. -
PREMIUMColumn
Ik maak een mammoetplan om mijn leven te beteren, inclusief onhaalbaar schema
Beau van Erven Dorens schrijft in weekendmagazine Mezza wekelijks over zijn persoonlijk leven. Deze week vindt hij een nieuwe missie tijdens het sporten in het park.
-
Album van overleden Mac Miller in afrondende fase
Een album van Mac Miller waar al aan gewerkt werd voordat hij in 2018 overleed, is nu in de afrondende fase. Dat vertelde de betrokken producer Madlib in het radioprogramma Sway in the Morning. -
-
-
Dit zijn de addertjes onder het gras van private lease
Ooit was er geen hond in geïnteresseerd, maar inmiddels is private lease niet meer weg te denken uit het Nederlandse autolandschap. Autorijden zonder zorgen over restwaarde, inruil of onderhoud en met een maandbedrag waardoor je precies weet waar je aan toe bent. Maar er zitten addertjes onder het gras. -
Jack van Gelder gewoon te horen in Marble Mania
Presentator Jack van Gelder is zaterdag gewoon te horen als commentator bij de start van een nieuw seizoen van het SBS6-programma Marble Mania, bevestigt een woordvoerder van Talpa. In dit programma nemen bekende Nederlanders het tegen elkaar op op verschillende knikkerbanen. Net als in eerdere seizoenen geeft Van Gelder commentaar bij de beelden van de knikkers. De aflevering wordt niet live uitgezonden en is al eerder opgenomen.