Marieke is klaar voor carnaval en Douwe gekiekt in onderbroek
ShowbytesKorte updates van de sterren op sociale media - wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekend Nederland. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.
Marieke Elsinga heeft naar eigen zeggen een goed weekendje achter de rug. ‘Bijgetankt, bier getankt en tankers vol zooi van een verbouwing’, blikt de radio-dj en presentatrice terug.
Topmodel Romee Strijd is het archief ingedoken en deelt een foto van maar liefst tien jaar geleden. De blondine ambieerde toen al een carrière als model. ‘Ik oefende hier waarschijnlijk wat poses’, merkt ze op.
Gordon besloot vandaag het strand op te zoeken om eens flink uit te waaien. Storm Dennis hield de presentator niet tegen. ‘Zo gaaf! Voelen dat je leeft!', schrijft Gordon enthousiast.
Volgens Douwe Bob zijn broeken overrated. Daarom deelt de zanger gewoon een kiekje waarop hij in zijn onderbroek te zien is.
Yolanthe Cabau laat de harten van haar fans sneller kloppen. De brunette slingert een kiekje de wereld in waarop ze in een sexy jurkje op een bank poseert. Er rest één vraag: van wie heeft ze die roos gekregen?
Presentatrice Quinty Trustfull hoopt dat haar fans vandaag niet omver worden geblazen door storm Dennis.
Het lijkt erop dat Fred van Leer een wilde nacht achter de rug heeft, zo blijkt uit een foto die de Rotterdamse stylist op Instagram deelt. ‘Zo’n avond dus’, schrijft hij.
Monique Westenberg viert nog steeds vakantie op het zonovergoten Curaçao. Gisteravond deed ze een dansje met haar zoontje André en dat werd op de gevoelige plaat vastgelegd.
Guus Meeuwis liet zich vandaag zijn trouwkostuum aanmeten, maar kwam er ter plekke achter dat hij nog sokken van zijn collega Kraantje Pappie droeg. Oeps!
Veel vrouwen missen hun babybuik na de bevalling, maar voor actrice Sanne Vogel gaat die vlieger niet op. Ze werd onlangs moeder van een tweeling. 'Ik mis hem geen seconde!’
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Benzine in Duitsland vanaf volgende week 50 cent per liter goedkoper dan in Nederland
Duitsland voert op 1 juni een accijnsverlaging door, waardoor een liter Euro 95 dan 1,72 euro kost. Dat is bijna vijftig cent minder dan in Nederland. Ten opzichte van de Nederlandse adviesprijs bedraagt het verschil zelfs meer dan 60 cent. -
Power Rangers-acteur aangehouden vanwege frauderen met coronasteun
Austin St. John, de acteur die de Red Ranger speelde in de jarennegentigserie Mighty morphin power rangers zou hebben gefraudeerd met coronasteun, meldt Entertainment Weekly. -
PREMIUMGeld & Geluk
Ron en Yvonne wonen in Sri Lanka: ‘We houden van luxe, maar vinden snel iets duur’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. Ron en Yvonne hebben Sri Lanka even verruild voor Nederland. ‘Verbazend hoe ontevreden mensen hier kunnen zijn, terwijl ze zoveel keuzes hebben.’ -
Aanvaller Dave Chappelle: Grappen over lhbti-gemeenschap waren trigger
De man die Dave Chappelle eerder deze maand tackelde tijdens een optreden, deed dat vanwege de grappen van de komiek over leden van de lhbti-gemeenschap. Dat verklaart Isaiah Lee in een interview dat hij vanuit de gevangenis gaf aan New York Post. -
PREMIUMAngela kijkt tv
Pedofielen als Nelson moeten júist op tv, hoe meer hoe beter
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op televisie.
-
PREMIUMAngela kijkt tv
DWDD was zó ergerlijk grachtengordel en toch kreeg ik er elke keer goeie zin van
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op televisie. -
Vanessa Hudgens presenteert MTV Movie & TV Awards opnieuw
Vanessa Hudgens presenteert de MTV Movies & TV Awards dit jaar voor de tweede keer. Dat maakte de actrice maandag bekend met een video op Instagram Stories. -
PREMIUMBinnenkijken
Ze wonen in een stijlvol herenhuis, toch vertrekken Birgit en Martin voor ander pareltje
Birgit Verwer en Martin Hoorweg verkopen hun prachtige herenhuis aan de Valkenboslaan in Den Haag. Ze wilden al langer de stad uit, en hebben nu het pareltje gevonden dat ze zochten, in het buitengebied van het Achterhoekse Doetinchem wel te verstaan.