Nikkie de Jager voor het eerst in jurk met decolleté na borstlift: ‘Betekent zo veel’
fotoYouTube-ster en make-upgoeroe Nikkie de Jager (28) viert vanavond een bijzondere mijlpaal in de RTL 4-show Make up your mind. Tijdens de opnames droeg ze voor het eerst een jurk met een groot decolleté en voelde ze zich daar mooi in. ‘Jullie hebben geen idee hoeveel deze look voor me betekent’, schrijft ze tegenover haar 15,7 miljoen volgers op Instagram.
Al sinds het begin van haar transitie is Nikkie, een transgender persoon, onzeker over haar borsten. Daarom onderging ze onlangs een operatie om haar ‘meiden’ te laten liften, zoals ze zelf zegt. In de dragqueenshow, waar Nikkie jurylid is, draagt ze vanavond een donkergroene glitterjurk.
‘Dit was de eerste keer ooit dat ik een laag uitgesneden jurk droeg en me prachtig voelde’, blikt Nikkie terug op de opnames, duidelijk blij met het resultaat. ‘Deze aflevering van Make up your mind maken, terwijl ik voor het eerst in mijn leven zoiets droeg, voelde zo speciaal. Yes voor mijn meiden!’’
Onder de post regent het complimenten. ‘Wauw!’ schrijft Francis van Broekhuizen, die vorige week nog als dragqueen optrad in de show. ‘Mooi’, voegt Davina Michelle toe.
Lees door onder de post
Nikkie sprak eerder dit jaar al kort over de ingreep in een video op YouTube, nadat ze eind vorig jaar had laten vallen dat ze haar borsten ging ‘laten doen’. De operatie was goed gegaan, maar vanwege het geneesproces kon ze in de video geen make-upkunsten vertonen, omdat ze haar armen niet te ver mocht optillen. Zware dingen tillen kon ook tijdelijk niet, maar inmiddels is ze dus genezen.
In Make up your mind worden bekende Nederlanders getransformeerd tot dragqueens, waarna een jury moet raden wie er achter de make-up en outfits schuilgaan. De show, een idee van presentator Carlo Boszhard en zijn vriend Herald Adolfs, debuteerde vorig jaar met een eenmalige, veelbesproken aflevering. Daarin was onder meer te zien hoe wijlen Peter R. de Vries als dragqueen was opgemaakt.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMInterview
Nope-acteur Daniel Kaluuya over de hypocriete filmindustrie: ‘Jullie zijn een stel racisten’
Daniel Kaluuya (Get Out, Black Panther) is nu een van dé acteertalenten van zijn generatie met zelfs een Oscar op zak. Toch stond de 33-jarige Brit, vanaf vandaag te zien in de wonderlijke UFO-thriller Nope, op het punt de filmindustrie te ontvluchten. ‘Het is een gevaarlijke wereld.’ -
Koken & Eten
Koud water of kokend water? Zo kook je je aardappelen het best
Eet jij vaak aardappelen? En hoe maak jij ze dan klaar? De een doet het met kokend water, de ander zet ze met koud water op. Experts geven hun adviezen voor het goed klaarmaken van de pieper. -
CPNB biedt boek Salman Rushdie gratis aan: ‘Laten we pen machtiger maken dan zwaard’
Woede, het boekenweekgeschenk van Salman Rushdie uit 2001, wordt voor iedereen digitaal gratis aangeboden. Dat maakt stichting CPNB vanmiddag bekend. ‘Laten we er samen voor staan dat de pen machtiger blijft dan het zwaard en zijn werk herlezen.’ -
Tachtig procent van de Europese automobilisten kent dit waarschuwingssymbool niet
Waarschuwingssymbolen in de auto die aangeven dat er iets mis is, kunnen in de loop van de tijd veranderen, vooral wanneer de techniek aan boord verandert. De opkomst van hybrides en elektrische auto's kan voor een hoop verwarring zorgen. -
AD Media podcast
Angela de Jong over Simon Zijlemans: ‘Met een blauw jasje ben je nog geen Wilfred Genee’
Het panel van de AD Media podcast is terug - op volle sterkte - met seizoen 6. Iedere dinsdagavond een verse podcast over de hoofd-, rand- en bijzaken in de media. Natuurlijk wordt er teruggekeken naar de afgelopen tv-zomer. De slimste en B&B vol liefde zijn de grote winnaars. Ging er ook iets mis? Angela de Jong: ,,Alles op SBS6, bedoel je?”
-
‘Omgekocht en bedreigd’ petekind R. Kelly praat alsnog: ‘Honderden keren seks voordat ik 18 was’
Zanger R. Kelly zou een ‘ontelbaar aantal keer’ seks hebben gehad met zijn petekind voordat ze 18 jaar werd. Hij betastte haar voor de eerste keer toen ze 14 was, niet veel later begonnen de verkrachtingen. Dat vertelde de inmiddels 37-jarige vrouw in een getuigenverklaring voor de rechtbank. Vandaag zal ze door de advocaten van de zanger worden ondervraagd. -
Zo deel je zo min mogelijk persoonlijke data met Facebook
Steeds meer mensen maken zich zorgen over wat Facebook met hun persoonlijke data doet. Met onderstaande tips hou je zoveel mogelijk informatie privé. -
PREMIUMGudo zoomt uit
Filmtrailers tjokvol spoilers? Het is onze eigen schuld!
Verslaggever en cinefiel Gudo Tienhooven zoomt wekelijks uit om zich te verwonderen over alles wat met film te maken heeft.