Quincy Jones heeft spijt van negatieve uitspraken over Michael Jackson
Quincy Jones heeft veel spijt van zijn veelbesproken uitspraken die hij afgelopen maand deed in interviews met Vulture en GQ. Zijn zes dochters moesten de legendarische muziekproducer erop wijzen dat zijn uitlatingen niet handig waren.
In de interviews vertelde Jones onder meer dat Michael Jackson bepaalde liedjes zou hebben gestolen, dat The Beatles de slechtste muzikanten ter wereld waren en claimde hij te weten wie de werkelijke moordenaar van John F. Kennedy is. Ook zou hij 'iets' gehad hebben met Ivanka Trump, de dochter van Donald Trump, en vertelde hij dat Richard Pryor een seksuele relatie had met Marlon Brando.
In een bericht op Twitter schrijft Jones dat zijn dochters hem apart namen voor een goed gesprek over een aantal domme dingen die hij in de interviews had gezegd. ,,En ik heb mijn lesje geleerd", aldus de bijna 85-jarige producer. ,,Ik ben enorm trots op mijn dochters dat ze niet bang zijn om er iets van te zeggen. Ik ben geen perfect mens en ik ben ook niet bang om het te zeggen."
Jones zegt dat hij een aantal jaar geleden gestopt is met drinken en dat hij door bijwerkingen niet altijd alles goed kan herinneren. Zijn verhalen laten dus niet het hele plaatje zien, zo benadrukt hij. ,,Ik wil mijn excuses aanbieden aan iedereen die door mijn woorden is beledigd en dat geldt vooral voor mijn vrienden, zowel degenen die nog bij me zijn als degenen die dat niet meer zijn."
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Rechter wijst motie Depp af om tegenvordering van 100 miljoen van Heard te schrappen
Een rechter in de Amerikaanse staat Virginia heeft vandaag het verzoek van Johnny Depp afgewezen om de tegenvordering van Amber Heard te schrappen. De rechter oordeelde dat ook deze kwestie door de jury moet worden beslist. -
PREMIUMVijf vragen
Waarom sommige mensen grof geld over hebben voor een digitaal eigendomsbewijs
Wereldwijd schaffen steeds meer mensen NFT's aan. Dit zijn unieke, digitale eigendomsbewijzen, vaak aangeschaft met cryptomunten. En ze zijn al lang veel meer dan kunstwerken of kattenplaatjes. Waarom zou je ze kopen en wat zijn de risico's? Vijf vragen over NFT’s. -
Showbytes
Moonsisters op pad met Doutzen, Bibi geniet met Teddy en babybuik
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
PREMIUM
‘Wil je ontroering? Neem dan Diederik Ebbinge, die dikke knuffelbeer’
Is er leven na De Luizenmoeder en Promenade? Ja dus. Diederik Ebbinge speelt vanaf zondag de hoofdrol in de dramareeks Jos, schrijft aan een nieuwe serie én musical. ,,Ik vind het zonde om dingen te lang te blijven doen.” -
Salderingsregeling zonnepanelen wordt pas vanaf 2025 afgebouwd
Huizenbezitters met zonnepanelen kunnen hun teveel aan opgewekte stroom langer tegen markttarieven terugleveren aan het net. Het kabinet wil de zogeheten salderingsregeling pas vanaf 2025 versoberen, waar dat eerder al vanaf 2023 het geval zou zijn.
-
Populaire Netflixserie Heartstopper krijgt tweede en derde seizoen
De serie Heartstopper is verlengd met een tweede en een derde seizoen. Showbizzsite Variety meldt dat Netflix groen licht heeft gegeven voor in ieder geval twee extra reeksen van de populaire Britse dramaserie. -
PREMIUM
Is een video echt of een deepfake? Zo kun je het zien
De politie zette er deze week een in om de dader van een cold case-moord op te sporen: een deepfake-video. Daarmee kun je mensen van alles laten zeggen of laten doen. Maar dat brengt risico’s met zich mee. Hoe herken je zulke nepfilmpjes? -
PREMIUM
Selma is een van de meest besproken influencers van Nederland: ‘Ik heb echt veel woede in me’
Selma Omari is een van de meest besproken influencers van Nederland. In de documentaire Omari: Geen gezeik zien we haar voortdurend worstelen met de kritiek die ze krijgt, maar ook met zichzelf. ,,Ik heb echt veel woede in me.”