Vertraagde koffer met topstukken Addy van den Krommenacker terecht, maar niet op tijd
updateDe koffer vol dierbare jurken van de vermaarde modeontwerper Addy van den Krommenacker (72) die deze week strandde op Schiphol, is inmiddels terecht. Helaas heeft de couturier zijn creaties niet op tijd terug voor zijn show in Parijs van vandaag, laat hij weten op Twitter.
Van den Krommenacker zat gisteren in zak en as, omdat een koffer met vijf jurken voor zijn show in de Franse hoofdstad bleek te zijn gestrand op de luchthaven. Volgens Addy was de koffer wel gelokaliseerd, maar zei de luchtvaartmaatschappij dat er niet genoeg personeel was om hem uit het depot te halen.
Addy, al decennialang een van de bekendste couturiers van Nederland, vloog afgelopen week naar Amsterdam vanuit Milaan. Hij heeft daar ateliers waar de laatste hand was gelegd aan de vijf jurken. Omdat hij vandaag de show geeft in Parijs en het te kort dag werd om de jurken te versturen, besloot hij ze mee te nemen in een koffer, zoals hij zo vaak heeft gedaan. Vrijwel altijd ging dat goed, maar nu dus niet.
,,Iedereen kreeg zijn koffer, behalve ik’’, vertelde Addy, die met KLM vloog. Hij wilde per se blijven wachten op Schiphol om zelf de koffer met zijn creaties mee te nemen, maar die kwam niet en dus trok hij naar huis, met de belofte van KLM dat ze zijn koffer alsnog zouden bezorgen. Vervolgens hoorde hij naar eigen zeggen niks, totdat hij gisterochtend belde en te horen kreeg dat er geen mensen beschikbaar waren om de koffer uit het depot te halen.
,,Ik zei: als ik nu naar Schiphol rijd, krijg ik hem toch wel mee? Maar ze zeiden: ‘Ik geef u eerlijk gezegd weinig kans’’’, aldus Addy. Twee coupeuses hebben de hele afgelopen nacht doorgewerkt om te proberen de jurken alsnog te maken.
Perfectionist
Hoewel de vijf jurken lang niet alle stukken zijn die Addy hoopt te tonen, doet juist het mogelijke ontbreken van deze werken pijn. ,,De laatste jurken die je vlak voor de show maakt, zijn toch altijd de stukken waar je de meeste affiniteit mee hebt’’, zei hij. Voor hem voelde de show bij voorbaat al niet meer optimaal, wat de perfectionist duidelijk stak. ,,Het publiek zal het niet merken, maar ik voel dat zeker zo. Daar moet ik me nu op instellen.’’
KLM liet weten het voor alle passagiers uiterst vervelend te vinden als bagage later aankomt. Volgens Addy bood het bedrijf vandaag nog aan de jurken naar Parijs te sturen, maar dat was te laat voor het doorpassen en de show.
Luister ook naar de AD Media Podcast. Deze week over het fiasco van Million Dollar Island, de druk op FM-licenties van onder meer 538, Veronica en Radio 10 en Matthijs van Nieuwkerk.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Duncan Laurence is snelste stijger in Top 40 met nieuwe single
Dit is het overzicht van de belangrijkste verschuivingen in de Top 40 van 20 augustus. In de lijst zien we 1 binnenkomer, 7 zittenblijvers, 13 zakkers en 19 stijgers. -
PREMIUMAngela Kijkt TV1
De man die elk taboe besprak op tv, had plotseling grote moeite met het woordje ‘liefde’
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
Energierekening
Ferdi: 'We hebben geen afwasmachine. Echt, klinkt raar hè? Ik zou niet weten waarom’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ferdi Verberk (57) uit Sint Anthonis. -
Duurder tijdens levertijd: prijzen nieuwe auto’s blijven maar stijgen
Nieuwe auto’s zijn de afgelopen maanden rap duurder geworden, meldt dataleverancier Autotelex. Prijsverhogingen van vijf of zelfs tien procent zijn geen uitzondering en kunnen ook plaatsvinden ná het tekenen van het koopcontract. -
PREMIUM
Eric Corton krijgt dagelijks programma op Kink: ‘Ik heb één contractuele verplichting’
Eric Corton wordt een van de bepalende gezichten in de dagprogrammering van radiozender Kink. Vanaf 29 augustus is hij elke werkdag tussen 10.00 en 11.00 uur te horen op het alternatieve station.
-
PREMIUM
Acute kiespijn ’s nachts? René wachtte een flinke rit: ‘Wist niet wat ik hoorde’
Acute kiespijn of tandpijn? Tand afgebroken of een kroon uitgevallen? Als inwoner van Apeldoorn ben je voor spoedhulp buiten de reguliere openingstijden sinds 1 juli veroordeeld tot een rit naar Deventer. ,,Ik wist niet wat ik hoorde”, is Apeldoorner René Heus nog altijd stomverbaasd. -
Recensie
Keep Breathing is niet het traditionele overlevingsdrama
In onze playlist maken we je wegwijs in het actuele aanbod van on demand-films, series, albums en podcasts. Wat moet je (niet) gezien of geluisterd hebben en waarom? Vandaag de dramaserie Keep Breathing. -
Showbytes
Romy verwacht straf op Instagram na borstenfoto en Helga heeft reünie met ander weericoon
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.