Orion moeiteloos naar halve finale beker
BARNEVELD - De volleyballers van Active Living Orion hebben vrijdagavond met 0-3 gewonnen bij SSS in Barneveld, waardoor de Doetinchemse ploeg zich plaatste voor de halve finale van de beker.
Delen per e-mail
De Doetinchemmers waren in de eerste twee sets meedogenloos in de slotfase, en wonnen die spelreeksen met 22-25 en 23-25. Wat opviel was dat de ploeg vooral minder eigen fouten maakte dan de thuisclub.
In de derde set ging het aanvankelijk redelijk gelijk op, maar naarmate het einde naderde toonde Orion spierballen en won het met 19-25. Marcelis: ,,Gelukkig wonnen we met 0-3 en hoefden we niet meer sets te spelen, zaterdag is al ons derde duel in vier dagen.”
In de halve finale treft Orion zaterdag Lycurgus, dat gisteren met 1-3 in Nijmegen won van Vocasa. De wedstrijd begint om 20.00 uur gespeeld in de Doetinchemse Topsporthal.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Volleybalster Ienske Rutjes zet er een punt achter bij WIK
DOETINCHEM - Ze zat erg lang in dubio, maar Ienske Rutjes (32) van WIK uit Steenderen stopt met volleyballen. In tijden van corona is het een afscheid in stilte. -
Cas Kemperman verlaat SDOUC en keert terug bij Varsseveld
VARSSEVELD - Cas Kemperman keert komend seizoen terug bij tweedeklasser Varsseveld. De spits komt over van klassegenoot SDOUC uit Ulft. -
Vanaf woensdag mag er weer een partij worden gespeeld. Maar niet door iedereen
DOETINCHEM - Senioren mogen vanaf woensdag weer in teamverband in de buitenlucht trainen. Er is alleen wel een restrictie aan verbonden. Wie 27 jaar of ouder is, heeft pech en moet vanaf de zijlijn jaloers toekijken. Zij mogen slechts met tweetallen aan de bak en ook nog eens op 1,5 meter afstand vanwege het coronavirus. Er is weinig begrip voor dit leeftijdsonderscheid. ,,Het valt niet uit te leggen.” -
Jardell Kruidbos vertrekt bij AZSV en gaat naar DUNO
AALTEN - Jardell Kruidbos vertrekt na dit seizoen bij de Aaltense zaterdaghoofdklasser AZSV. De middenvelder maakt de overstap naar DUNO in Doorwerth, dat ook in de hoofdklasse van het zaterdagvoetbal uitkomt. -
PREMIUMCOLUMN1
Op de heilige grond van De Veldhoek worden nu caravans gestald. Foei!
Het voelde als een klap in mijn gezicht toen ik het las: sportcomplex De Veldhoek wordt omgetoverd tot een camping en een stalling voor campers en caravans.
-
UPDATE
Longa’30 en Zandstra hebben conflict; onduidelijk of trainer seizoen afmaakt
LICHTENVOORDE - Longa'30-trainer Erik Zandstra en voorzitter Leo Groeneveld liggen op ramkoers. Het is onduidelijk of de trainer uit Borne het seizoen afmaakt bij de Lichtenvoordse hoofdklasser. -
PREMIUMCOLUMN
De verkiezingsretoriek van Wopke op het ijs
De verkiezingen komen eraan. En dan weet je wat er gebeurt. Politici komen met grote woorden, willen zo onze keuze in maart beïnvloeden. -
PREMIUM
Trainerscarrousel in de Achterhoek is bijna uitgedraaid; wie wordt de nieuwe trainer van HMC’17?
DOETINCHEM - Wie wordt de opvolger van Jorrit Bomers bij vierdeklasser HMC'17 uit Harreveld en Mariënvelde? Verder hebben bijna alle Achterhoekse amateurvoetbalclubs een trainer voor komend seizoen.