Danny Nesselaar aan de slag bij lelijk eendje van Arnhemse voetbal: ‘Ik heb geen naam als trainer’
ARNHEM - Eendracht Arnhem legt haar lot de komende jaren in handen van Danny Nesselaar (43). De oefenmeester moet het zelfbenoemde ‘lelijke eendje van het Arnhemse amateurvoetbal’ uit het sportieve moeras trekken en weer smoel geven.
Delen per e-mail
Ben geen onbekende bij Eendracht. Ik heb er zelf gespeeld en ben er ook nog trainer van het tweede elftal geweest. Dat was mijn eerste klus, ik was daar nog niet klaar voor
Een mooie uitdaging oordeelt Nesselaar, die aan zijn eerste klus als hoofdtrainer begint en zijn diploma nog moet halen.
Eendracht koos de afgelopen weken voor een radicaal andere koers. De clubmensen Vincent Courbois (trainer) en Roland Peters (verzorger) moeten na dit seizoen tot hun grote teleurstelling wijken. Het bestuur van de Arnhemse vijfdeklasser ziet in Danny Nesselaar wel de man die de club de komende jaren sportief stappen kan laten zetten en schotelde hem een driejarig contract voor.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Jhonny van Beukering in business: in te huren door kelderklassers, voor boksles en wandelingen
-
Weer zware blessure bij ESA, versterking uit Arnhem en Huissen is onderweg
-
PREMIUM2
Nieuwe trend? Voetbaltrainer Eddy Hagen oppert zelf ‘pandemiecausule’ in contract bij RKSV Driel
DRIEL - Voetbaltrainer Eddy Hagen keert volgend seizoen terug als hoofdcoach van RKSV Driel. Mogelijk met een ‘pandemieclausule’ in zijn contract. Logisch vindt hij zelf: ‘Lijkt mij heel normaal, clubs verdienen geen cent als er niet gevoetbald wordt’. -
PREMIUMUpdate Arnhem eo
Voetbalclubs wachten KNVB niet af en regelen massaal eigen Regiocup; zomer vol derby's in vooruitzicht
-
PREMIUMKorfbal League
Fenna als een vis in het water met Oost-Arnhem, al is korfbalreus PKC nog steeds veel te sterk
-
DBL
Matchfixing-zaak houdt ook Gelderse basketbalwereld bezig: ‘Elkaar wel recht in de ogen kunnen kijken’
De basketbalsport kampt plotseling met een imagoprobleem. De NOS is erachter gekomen dat vier oud-spelers van eredivisionist Aris Leeuwarden worden verdacht van matchfixing in 2019. Wat is het effect op de regionale basketbal-grootmacht Yoast United, die maandag Aris van de vloer veegde. -
PREMIUM
Hockeyers van HCM, op twee balende 27-plussers na, na vijf maanden weer de wei in: ‘Ben nu al bekaf’
ARNHEM - Op de allereerste avond dat groepstrainingen voor sporters weer mogen, dartelen de hockeyers van het Arnhemse HCM de wei weer in. Op de balende 27-plussers na dan. -
PREMIUM1
VVO viert 120 jaar voetbal, de bloedlijn met Vitesse en een tribune voor onderduikers in de oorlog
VELP - VVO is gezegend met ‘misschien wel de mooiste tribune van Nederland’ en viert woensdag 120 jaar voetbalhistorie in Velp.
3 reacties
Tony Versluis
Marco
rob