Handbalster Estavana Polman terug bij Oranje voor trainingsstage
ARNHEM - Handbalster Estavana Polman keert terug in de selectie van bondscoach Emmanuel Mayonnade voor de twee oefeninterlands die de regerend wereldkampioen deze maand speelt tegen Slovenië.
Delen per e-mail
Het Nederlands team start binnenkort de voorbereiding op de Olympische Spelen van Tokio met een trainingsstage en twee oefenduels in eigen land.
Polman liep in augustus vorig jaar een ernstige knieblessure op. Zonder de Arnhemse eindigde Oranje afgelopen december als zesde op het EK. Ze sluit voor het eerst weer aan bij de spelersgroep. De beste speelster van het WK 2019 zal medisch getest worden.
De kans dat het revalidatietraject het toelaat om mee te spelen in één van de duels is volgens de Nederlandse bond nihil. Jessy Kramer is niet opgenomen in de selectie vanwege een blessure.
De handbalsters nemen het twee keer op tegen de Sloveense ploeg, die Oranje versloeg op het WK 2019. De eerste wedstrijd is op vrijdag 19 maart om 19.00 uur. Twee dagen later treffen beide ploegen elkaar opnieuw, vanaf 16.00 uur in een lege Maaspoort in Den Bosch.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Jardell Kruidbos vertrekt bij AZSV en gaat naar DUNO
AALTEN - Jardell Kruidbos vertrekt na dit seizoen bij de Aaltense zaterdaghoofdklasser AZSV. De middenvelder maakt de overstap naar DUNO in Doorwerth, dat ook in de hoofdklasse van het zaterdagvoetbal uitkomt. -
Polman wil tien jaar volmaken bij Deense kampioen Esbjerg
Estavana Polman is nog lang niet uitgekeken bij haar Deense club Esbjerg. De international heeft haar contract verlengd tot de zomer van 2023, waardoor ze de tien jaar zal volmaken bij Esbjerg. -
PREMIUMKorfbal League
Fenna als een vis in het water met Oost-Arnhem, al is korfbalreus PKC nog steeds veel te sterk
-
Tijdens training
Gescheurde kruisband voor Polman, Van der Vaart toont medeleven
Estavana Polman heeft een kruisband in haar rechterknie gescheurd en is maandenlang uitgeschakeld. De speelster van de Deense club Esbjerg mist vermoedelijk het hele komende seizoen en daarmee ook het EK in Denemarken in december. Rafael van der Vaart leeft met haar mee. -
PREMIUM
Betuws handbalhuwelijk strandt middenin de lockdown: coach moet weg bij HV Angeren
ANGEREN - Handbalclub HV Angeren en coach Ivo Verlangen gaan uit elkaar. Het bestuur van de Betuwse eersteklasser verlengt het contract met de Arnhemmer niet en gaat op zoek naar een nieuwe coach. Dat meldt medevoorzitter en bestuurslid technische zaken Paul Visser.
-
SML raakt tweelingbroers Snel kwijt, aanvoerder promoveert naar eersteklasser DTS'35 uit Ede
ARNHEM - SML moet het na dit seizoen stellen zonder de tweeling Ko en Rens Snel (20). Het duo, al vanaf de jeugd actief bij de derdeklasser, verkast om uiteenlopende redenen. -
PREMIUM12
Leeftijdsdiscriminatie in de sport onder het mom van corona? Wij zijn 27+ en mogen niet meedoen
Sporters mogen vanaf woensdag 3 maart eindelijk weer in teamverband in de buitenlucht trainen. Maar dat geldt lang niet voor iedereen. Wie 27 jaar of ouder is, heeft pech en mag niet meedoen. Zij mogen nog steeds alleen in tweetallen trainen en ook nog eens op 1,5 meter afstand van elkaar. Er is weinig begrip voor wat je ‘leeftijdsdiscriminatie onder het mom van coronavirus’ kunt noemen. -
PREMIUMEstavana Polman
Estavana Polman sterker dan ooit door zware blessure: ‘Dat iedereen denkt: wat is dat voor monster?’
Ze won WK-goud, was de beste handbalster van het toernooi, maar in juli viel Estavana Polman (28) hard van de bergtop. Ze scheurde een kruisband en is nu drie maanden onderweg in de revalidatie. ,,Ik hoop dat ik nu twee goede knieën krijg in plaats van één slechte en één goeie.’’