Zwaar gehavend Oost-Arnhem richt zich na fors verlies op midweekse degradatiekaker met Groen Geel
,,We hebben gespeeld naar onze mogelijkheden", zei Henco Pullen, coach van Oost-Arnhem na de 31-14 (16-9) nederlaag bij landskampioen PKC.
Niemand in het Arnhemse kamp lag echter wakker van het verlies. Het duel in Papendrecht stond al in het teken van komende woensdag, als het nog puntloze Oost-Arnhem in poule B van de Korfbal League in een degradatiekraker gastheer is van Groen Geel (aanvang 20.45 uur).
Pullen kon tegen PKC behalve op twee lang geblesseerden (Noa Kapteyn en Matthijs Baerends) ook geen beroep doen op Willemien Kragt (quarantaine), Jasper Broenink, Senna van den Bos, Dian Ligt (allen geblesseerd) en Fenna de Jong (halve wedstrijd in tweede).
,,Uiteindelijk hebben we het ook niet slecht gedaan”, zei Pullen, die Nadine Ruysink en Anouk Damen voor het eerst in de basis liet starten. De A-junioren Chris Steenbergen en Maud Polman debuteerden als invaller in de hoofdmacht.
Bij Oost-Arnhem, dat de score in het tweede deel van de eerste helft niet verder liet oplopen (van 9-2 naar 16-9), blonk Nynke Lokhorst uit. Zij hield international Sanne van der Werff van scoren af.
Topscorers Oost-Arnhem: Thijs Broenink 4, Bas Broenink 4.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Afscheidstour Arnhemse Boys bij VDZ is een spektakelstuk: ‘Zelfs met Ronald Koeman halen we geen punten’
De stadsderby VDZ-Arnhemse Boys leverde zondagmiddag veel vermaak maar weinig spanning op ‘t Cranevelt. Het doelpuntrijke duel (6-3) werd gestaakt vanwege gezeur. En weer hervat. -
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda. -
Gedegradeerd Achilles’29 geeft DUNO megaklap in Doorwerthse degradatiestrijd
GROESBEEK - Achilles’29 heeft streekgenoot DUNO een enorme knal gegeven in de strijd voor direct lijfsbehoud in de zaterdag hoofdklasse A. In Groesbeek won de thuisploeg, afgelopen zaterdag zelf gedegradeerd, het inhaalduel met 2-1. -
VV Dieren wint tweede periodetitel na ruime winst in Eerbeek
EERBEEK - VV Dieren heeft dinsdag de tweede periodetitel in de derde klasse A van het zaterdagvoetbal binnengehaald. De Dierenaren namen ruim afstand van Eerbeekse Boys: 0-4. -
voetbal Arnhem e.o.
RVW speelt met drie keepers tegen koploper, SC Rheden krijgt zeven tegengoals in één helft
VOETBALOVERZICHT - Benieuwd naar wat er vandaag allemaal op de Arnhemse amateurvoebalvelden gebeurt? Wij zetten de uitslagen, doelpuntenmakers en reacties uit de regio Arnhem voor je op een rijtje. Klik hier voor alle uitslagen van het zondagse amateurvoetbal.
-
PREMIUM
'Wheeler’ Anker is nieuwkomer van 25 jaar met toppotentie
ARNHEM - Arnhemmer Carlos Anker heeft geen moment spijt van zijn overstap van rolstoeltennis naar wheelen (rolstoelracen). Bij zijn eerste internationale wedstrijd won hij zaterdag in België meteen de 1.500 meter. -
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het om zelfs 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zó hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro, wat vergeleken met de Nederlandse prijzen nu minimaal 40 cent per liter lager is. Loont het om daarom ver om te rijden om te tanken? De Gelderlander zocht het uit.