Diederik Scheltinga wint triatlon Gendt, ditmaal als vader
GENDT - Diederik Scheltinga heeft voor de derde keer de kwarttriatlon van Gendt op zijn naam geschreven. Voor het eerst deed hij dat als vader.
Scheltinga (32) werd tijdens de wedstrijd aangemoedigd door broer Evert, die komend weekend een hele triatlon afwerkt en daarom aan de kant bleef, maar ook door zijn vrouw Bo en dochter Yfke.
Die laatste is pas zes weken oud en dat verandert veel voor Scheltinga. ,,Ik ben niet zo fit, met zo’n kleine erbij heb je toch een ander leven. Dat kon ik bij het NK al merken. Normaal eindig ik altijd wel op het podium, nu kwam ik er niet aan te pas.”
De geboren Huissenaar, nu woonachtig in Arnhem, kwam achter Tom Havekes als tweede uit het water, maar haalde de latere nummer twee snel in. ,,Na 7 kilometer had ik het gat al gedicht. Toen dacht ik ‘erop en erover’. Ik heb niet meer achterom gekeken. Mijn broertje Evert stond langs de kant en gaf de tijden door.”
Scheltinga doet niet mee aan het WK over drie weken in Denemarken. ,,Daar ben ik niet fit genoeg voor. Dan heeft het geen zin daar heen te gaan. Ik heb er niks te zoeken, dan ga ik daarvoor niet dagen van huis weg, en mijn vrouw alleen hier laten met ons dochtertje. In plaats van de WK doe ik de triatlon in Didam."
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Stijn de Laat na 'Vierdaagsekwaal’ eindelijk weer speler van DVOL, maar niet meer voor lang
Met een rode kop, gekleurd door de lentezon én anderhalf uur bikkelen in de Betuwse derby met RKSV Driel (1-1), kwam DVOL-voetballer Stijn de Laat gisteren in een opperbest humeur van het Lentse kunstgras. -
PREMIUMVoetbal Betuwe
Positie Excelsior Zetten steeds precairder, Elistha verliest ook tweede Betuwse derby
ZETTEN/NIJMEGEN - Voor Excelsior Zetten wordt het in de derde klasse A steeds moeilijker om nog aan degradatie te ontsnappen. Ook Waalstad was zaterdag te sterk: 5-2. -
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda. -
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het om zelfs 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zó hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro, wat vergeleken met de Nederlandse prijzen nu minimaal 40 cent per liter lager is. Loont het om daarom ver om te rijden om te tanken? De Gelderlander zocht het uit. -
PREMIUM
Yoast United houdt na spectaculaire slotfase kans in play-offs
De basketballers van Yoast United mogen nog dromen van de volgende ronde in de play-offs. Maar ze lieten Basketball Academy Limburg gisteravond in een volle Bemmelse Kooi wel ontsnappen: 82-82.
-
PREMIUM
Jonge Kracht compleet verrast: vierdeklasser uit Huissen zonder het te weten periodekampioen
HUISSEN - Het feest bleef uit toen Jonge Kracht vorige week de eerste periodetitel in 4D greep. Door de opeenstapeling van afgelastingen en wedstrijdverplaatsingen in de afgelopen maanden realiseerde niemand bij de Huissense club zich dat de champagne open kon na de 9-0 zege op Elsweide. -
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
Eef van Riel ruilt IJsselmeervogels in voor Scherpenzeel
SPAKENBURG/GENDT - Eef van Riel gaat IJsselmeervogels na vier seizoenen verlaten. De voetballer uit Gendt ruilt de tweededivisieclub uit Spakenburg komende zomer in voor de ambitieuze zaterdaghoofdklasser Scherpenzeel.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer