Eerste misstap voor DVO: koploper geeft in slotminuten ruime voorsprong weg tegen TOP
SASSENHEIM - De korfballers van DVO zijn hun ongeslagen status kwijt. De Bennekomse formatie, koploper in poule B van de Korfbal League, verspeelde dinsdagavond in het inhaalduel bij TOP in de laatste vier minuten een voorsprong van vier doelpunten: 29-29.
Met nog een halve minuut op de klok maakte TOP de uiteindelijke gelijkmaker, waardoor DVO het eerste puntverlies leed. Of deze remise consequenties heeft voor de rest van de competitie moet nog blijken. Het resultaat gaat alleen mee naar de kampioenspoule - de Bennekomse formatie is al zeker - als TOP ook in de top drie eindigt.
De ploeg uit Sassenheim (vijf punten) is met nog twee wedstrijden te gaan in strijd met DOS’46 (acht) en Groen Geel (zes).
Doelpunten DVO: Gertjan Meerkerk 8, Danielle Boadi 4, Koen van Roekel 4, Chris van Haren 3, Menno van der Neut 3, Jeffrey van Huenen 2, Caitlin Keller 2, Roos Scherrenburg 2 en Annelie de Korte.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim. -
PREMIUM
Melvin van de Haar is bij De Merino’s weer vrij in zijn hoofd: ‘De club heeft me enorm gesteund in die periode’
De Merino’s heeft een wrange nasmaak overgehouden aan het verdienstelijke gelijkspel tegen topploeg CSV Apeldoorn (2-2). Maar Melvin van de Haar is allang blij dat hij na zijn tussentijdse vertrek bij GVVV weer plezier heeft bij de Veenendaalse eersteklasser. -
PREMIUM
Meerkerk schiet DVO met dertien treffers de kampioenspoule in bij zevende zege op rij
BENNEKOM - DVO mag zich na de zevende (!) overwinning op rij opmaken voor de kampioenspoule van de Korfbal League. De Bennekomse club was zaterdag met 28-22 te sterk voor Groen Geel, dat lang en goed weerstand bood. Gertjan Meerkerk scoorde liefst dertien keer. -
PREMIUMvoetbal vallei
Voetbaloverzicht: FC Jeugd laat zege glippen in Amsterdam; rode kaart helpt WAVV tegen Fortissimo
Er wordt dit weekeinde weer volop gevoetbald in de Vallei. Benieuwd naar alle verrichtingen? Een verzameling van de gebeurtenissen in het regionale amateurvoetbal vind je na afloop van de wedstrijden op deze plek. Blijf de pagina verversen voor updates. -
PREMIUM
Tranen van geluk bij ongeslagen kampioen WAVV en een droomafscheid voor boegbeeld Van den Born (32)
Het was al lang niet meer de vraag óf, maar wanneer WAVV kampioen zou worden in de vierde klasse B. Na de 2-1 zege op SDOO barstte zaterdag een waar volksfeest los bij de Wageningse club. Inclusief een spetterende vuurwerkshow en rondrit door de stad.
-
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen. -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
Update compleet
Scorebord: de uitslagen in het zaterdagvoetbal
Benieuwd naar hoe uw favoriete voetbalclub en de ‘concurrenten’ in de regio het er hebben afgebracht? Hieronder vindt u alle uitslagen van het zaterdagvoetbal in het verspreidingsgebied van De Gelderlander.