FAST krijgt in Utrecht klop van oud-teamgenoten
De volleybalsters van FAST hebben de juiste vorm nog steeds niet gevonden. De eredivisionist uit Gennep en Sint Anthonis gaf donderdagavond de moeizame competitiestart een vervolg met een 3-1 nederlaag bij het gepromoveerde Utrecht: 25-20, 25-21, 23-25, 26-24.
De ploeg van coach Ivo Martinovic kwam tot nu toe in alle vier de competitieduels met 2-0 achter. In het openingsduel bij Voltena in Werkendam en afgelopen weekeinde in de eigen Activiahal tegen Eurosped boog FAST die achterstand nog om naar een zege. Het leek er in de sporthal Galgenwaard even op dat dat opnieuw op ging gebeuren.
Utrecht, dat met Lisa Kersten (uit Langenboom) en Susanne Kos twee oud-spelers van FAST in de basis had staan, won de eerste twee sets met duidelijke cijfers en pakte ook in de derde set al vroeg een marge van vijf punten. FAST kwam echter knap terug en sleepte de set zelfs nog binnen. In de vierde set gebeurde hetzelfde, nu was Utrecht echter na een spannende slotfase de sterkste.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMKoken & Eten
Zo houd je je messen het handigst scherp (met bonustip voor je kartelmes)
Met twee, hooguit drie goede koksmessen kun je een heel kokend leven voort. Maar dan moet je ze wel goed verzorgen. Hoe doe je dat? -
Met video2
Dit is nu de meest verkochte autokleur ter wereld
Chemieconcern BASF heeft uitgezocht wat wereldwijd de populairste exterieurkleuren van nieuwe auto’s zijn. De verrassing is dat er steeds meer bijzondere kleuren bijkomen, zoals bijvoorbeeld ‘violet’. Bij de top 3 is het al jaren stuivertje wisselen tussen zwart, wit en grijs. -
Aanvoerder Van den Heuvel over opheffen eredivisieploeg FAST: ‘Diep teleurgesteld’
Het besluit van het bestuur van FAST om de eredivisieploeg aan het einde van het volleybalseizoen op te heffen, is hard aangekomen bij de spelersgroep van het team uit Sint Anthonis en Gennep. -
PREMIUM
Een dosis ibuprofen tegen de migraine voor Spaanse smaakmaker van Akros
Akros boekte afgelopen weekeinde een knappe overwinning op concurrent Achilles’71: 68-51. De basketballers uit Boxmeer worden geleid door de uit Spanje afkomstige guard Felipe Alemeida. -
Mijn bevalling
Doete is verloskundige en heeft een ‘droombevalling’: ‘Ik voelde dat ik al op 9 centimeter zat’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie bevallingsverhalen creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Verloskundige Doete Reitsma (33) wist zeker dat ze in het ziekenhuis wilde bevallen, tot ze zwanger werd.
-
PREMIUMTrainerscarrousel Maasland
Constantia kiest voor Osama Arrogi (28) als nieuwe hoofdcoach, Cornelissen naar VESTA
-
-
-
PREMIUM
Jong talent van HVW durft routiniers inmiddels weerwoord te geven: ‘En dat is alleen maar mooi’
Een stunt zat er voor HVW zondag tegen koploper EHV niet in. De handbalsters verloren in Wanroij met 27-19. ,,Gelukkig ziet iedereen dat er veel beter gespeeld wordt dan begin dit seizoen.” -
PREMIUM
MHV’81 begint jaar goed en houdt ambities levend
Tien magistrale minuten zijn voor MHV’81 genoeg om ZVBB’21 te breken. De Millse handbalsters leggen kort na rust de basis voor een ruime zege: 24-16. Lonkt de eredivisie?