Volleybalsters Activia verdienen status van cupfighter: ‘Dacht dat ik de boel had gejinxt’
SINT ANTHONIS - Een topsportstatus hadden ze al, gekregen van de overheid min of meer. De status van cupfighter verdienden de volleybalsters van Activia zaterdag zelf. Met de 3-1 zege op Krekkers staat de ploeg uit Sint Anthonis voor het eerst in de achtste finales van de landelijke beker.
Activia wacht donderdagavond al de clash met VCN, een ploeg uit de eredivisie. Zo staan er twee duels in zes dagen op het programma, en dat na zo goed als twee maanden zonder wedstrijd. Maar wat geeft het? Een kraker in de clubhistorie staat voor de deur. ,,En dat hebben we maar mooi voor elkaar gekregen”, sprak speelster Jil Lamers na de overwinning op Krekkers (25-16, 25-17, 25-27, 25-20), dat net als Activia in de topdivisie uitkomt.
Lamers (21) glunderde zo aan de rand van het veld, net als al haar ploeggenoten. Ze hadden een paar minuten eerder net voor het net juichend een teamfoto gemaakt, terwijl de tegenstander uit het Overijsselse Mariaparochie even verderop afdroop. Nadat ze over elkaar heen waren gekukeld, volgden enthousiaste high fives voor de dj die voor de opbeurende beats had gezorgd in een verder akelig kille sporthal.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Kampioenen amateurvoetbal dit weekend mogelijk zonder medailles door leveringsprobleem
ZEIST - Niet alle kampioenen in het amateurvoetbal krijgen dit weekeinde de bijbehorende medailles uitgereikt. -
Nog geen feest bij Constantia: ‘Thuis kampioen worden, is veel leuker’
NIEUW-BERGEN - Constantia laat de eerste kans op de titel liggen door bij Montagnards gelijk te spelen: 1-1. Nu moet het in eigen huis gebeuren. ,,We gaan onszelf belonen.” -
PREMIUMVOETBAL MAASLAND
Constantia en Volharding kampioen, HBV is er bijna, SSS siddert en Juliana verpest titelfeest
VIANEN - Volharding heeft de titel van de tweede klasse F te pakken. De voetbalploeg uit Vierlingsbeek greep zondagmiddag het kampioenschap op bezoek bij Vianen Vooruit: 1-4. -
Bij Volharding krijgt captain ‘Makkie’ slechts een schaal van aluminiumfolie
HEESWIJK - Volharding waant zich na de hattrick van Mark Blenckers kampioen. Even dan toch. SVSSS zorgt uiteindelijk voor een teleurstelling bij de roodbroeken. -
Zo zet je gezichtsherkenning en vingerafdrukscanner van je telefoon snel uit
Je smartphone ontgrendelen met je gezicht of vingerafdruk klinkt veilig, maar in geval van nood kan het juist een beveiligingsrisico zijn. Iemand kan onder dwang je gezicht scannen of onopgemerkt je vingerafdruk bemachtigen. Gelukkig kun je dit voorkomen.
-
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda. -
Toxandria zoekt nieuwe trainer: Steef Peters toch weg
RIJKEVOORT - Voetbalclub Toxandria moet op zoek naar een nieuwe trainer. Enkele wedstrijden voor de zomerstop heeft Steef Peters laten weten volgend seizoen toch niet bij de vierdeklasser uit Rijkevoort voor de groep te staan.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer