Zeventien spelers in dubbele cijfers: Sven van Gelder ook, dankzij vier goals in laatste wedstrijd
BEERS - HBV’er Jeroen Bardoel is dankzij zijn doelpunt in de thuiswedstrijd tegen Elsendorp (2-1) de eerste speler met twintig treffers dit seizoen. De spits van de Beerse vijfdeklasser staat zodoende op eenzame hoogte in het topscorersklassement.
In totaal zijn er zeventien amateurvoetballers in het Land van Cuijk en de gemeente Gennep die al de dubbele cijfers hebben gehaald. Daar behoort Excellent-aanvaller Sven van Gelder ook toe, na zijn vier (!) goals tegen Germania afgelopen zondag.
Topscorers Maasland
1. Jeroen Bardoel (HBV) +1 20
2. Vincent Buijssen (Volharding) +1 18
3. Moos Hendrix (HBV) 17
4. Jasper Vink (JVC Cuijk) +1 16
5. Lars Veldpaus (DSV) 15
6. Syb Daverveld (DWSH’18) 13
Sebe van Huisseling (SES) 13
8. Freek Kerkhoff (Olympia’18) 12
9. Kai Bicentini (Achates) +1 11
Roel Verberk (Excellent) +1 11
Bibi Biermans (SVS) 11
Milano van der Cruijsen (Constantia) 11
13. Sven van Gelder (Excellent) +4 10
Roel van de Bogaard (EGS’20) +1 10
Djavano Amanapunnjo (SIOL) 10
Lars Bindels (VIOS’38) 10
Dennis van Well (Sambeek) 10
Programma komend weekeinde
Zondagvoetbal, zuid 2
1D: SV Venray-Venlosche Boys (vrijdag), Deurne-ZSV (zaterdag), Veritas-SSS’18, Limburgia-Wittenhorst, Susteren-Geldrop, Wilhelmina’08-De Ster, Heeze-Chevremont.
2F (Zuid 1): CHC-DAW, EVVC-Heeswijk, Volkel-Helvoirt, Real Lunet-Vianen Vooruit, Prinses Irene-Olympia’18, Volharding-Venhorst, SVSSS-Emplina.
3D: De Braak-Vitesse’08, EGS’20-Boekel Sport, Handel-Rood Wit, Hapse Boys-Melderslo, SV United-Ysselsteyn, Germania-Groesbeekse Boys.
4G: Toxandria-VIOS’38, Constantia-Heijen, DSV-EWC’46, Oostrum-Achates, Montagnards-De Zwaluw, Milsbeek-Stormvogels’28.
4H: Achilles Reek-Ulysses, VESTA’19-Herpinia, Cito-Juliana Mill, SES-Vorstenbossche Boys, Gassel-NLC’03, SIOL-Festilent.
5D: SVOC’01-Sporting ST, BVV’27-Leunen, Kronenberg-SVS, Lottum-Sambeek, Holthees-Smakt-VVV’03, RESIA-Belfeldia, vvVOS-RKDSO.
5E: Keldonk-Boerdonk, Fiducia-WHV, FC Uden-Elsendorp, HBV-DWSH’18, Odiliapeel-MVC, Astrantia-VCA.
Zaterdagvoetbal, Oost
3A: ESA-Eerbeekse Boys, Waalstad-UNI VV, JVC Cuijk-Teuge, DVOV-Eefde, ZZC’20-Oeken, Redichem-Dieren, FC Zutphen-Excelsior Zetten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Jubileumfeest Gassel zorgt voor vervroegde ‘degradatiefinale’ tegen De Zwaluw
GASSEL - Voor VV Gassel en De Zwaluw is de nacompetitie eerder afgelopen. Het tweede finaleduel tussen de vierdeklassers is namelijk met anderhalve week vervroegd. Gassel ontvangt De Zwaluw al donderdagavond, in plaats van op zondag 19 juni. -
Ook goaltjesdief Bas Joosten gaat door: SSS’18 met routiniers de tweede klasse in
OVERLOON - Na Koen van Bree, Wout Janssen en Frits Lucassen stelt ook Bas Joosten bij SSS’18 zijn afscheid uit met minimaal nog één jaar. De inmiddels 36-jarige spits gaat zogezegd met de Overloonse voetbalclub komend seizoen de tweede klasse in. -
Zo ontmoedigt je smarthome inbrekers tijdens je vakantie
Vakantie is fijn, maar voor veel mensen kan het achterlaten van hun huis ook veel stress opleveren. Ben jij bang voor inbrekers, heb je huisdieren die niet mee mogen of verwacht je post terwijl jij in een tropisch oord zit? Dan bieden deze smarthometoepassingen soelaas. -
PREMIUM
Promotiedroom Achates spat uiteen, Hapse Boys blijft in leven na penaltyreeks
OTTERSUM - De voetballers van Achates speelden donderdagavond voor het eerst in ruim een decennium in de play-offs voor promotie. Het duel draaide uit op een deceptie. De Ottersummers werden op eigen veld met duidelijke cijfers uitgeschakeld door SPV en spelen ook volgend jaar in de vierde klasse: 1-5. -
Interieurinfluencers laten tienduizenden mensen in hun huis kijken: 'Het is een beetje uit de hand gelopen’
Voor sommige interieurstylisten is hun eigen huis hun etalage. Ze delen foto’s en video’s van hun aangeklede woon- en slaapkamers op social media. Hoe is het om zoiets persoonlijks als je huis op het wereldwijde web te zetten? Drie stylisten slash interieurinfluencers vertellen.
-
PREMIUMhuisarts vertelt
Op bezoek bij meneer Lobi: ‘Uw vrouw zegt dat u verslaafd bent geraakt aan de bank’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. -
PREMIUM
Na penaltydrama overheerst bij DWSH trots: ‘Pingels op dit niveau gewoon een loterij’
SAMBEEK - Een tragedie. Niets meer, niets minder. Bij DWSH’18 glipte de promotie naar de vierde klasse letterlijk door de vingers. Nadat de fusieclub uit Sint Hubert en Wilbertoord de dominantie in 120 minuten niet uitdrukte in de score volgde het penaltydrama. -
PREMIUM
Ook Maartje ten Haaf, kind van de club, vertrekt noodgedwongen bij volleybalclub Volt
BEERS - Liefst 22 jaar speelde Maartje ten Haaf voor het vlaggenschip van volleybalclub Energo uit Beers, dat in 2016 opging in Volt. Noodgedwongen moet ze komend seizoen aan de bak bij Skunk in Veghel, want bij de fusieclub uit Beers, Grave en Cuijk is er komend jaar geen vrouwenteam in de tweede divisie. Te weinig speelsters.