De Treffers dramatisch in toppers: ook nederlaag tegen Katwijk
Drie topwedstrijden, drie nederlagen. De Treffers heeft de laatste weken opzichtig gefaald tegen titelconcurrenten in de tweede divisie. Na verlies tegen HHC Hardenberg (3-1) en Rijnsburgse Boys (1-2) trok de voetbalploeg uit Groesbeek zaterdag aan het kortste eind tegen Katwijk: 2-3.
Na de rampreeks kan De Treffers een streep zetten door de kampioensaspiraties. En dat is eigen schuld dikke buld. En niet alleen omdat het elftal van trainer Leeroy Echteld onnodig van Rijnsburgse Boys en HHC verloor. Ook omdat De Treffers verzuimde te profiteren van het schamele punt dat koploper AFC pakte in de laatste drie duels. Zo staat de top 4 op drie punten en De Treffers vijfde, op zeven punten van de lijstaanvoerder.
Voor de thuiswedstrijd tegen Katwijk (tweede) gooide Echteld – die zijn tweede van zes wedstrijden schorsing uitzat en de coaching overliet aan Frank van Kouwen – zijn opstelling om. Zo begonnen Daan van Hees, Ricardo Ippel, Azzedine Dkidak, Coen Maertzdorf en Matthijs van Nispen aan de aftrap. Voor Gino van den Berg, Rick Wouters, Robin Janssen, Willem den Dekker en Gavin Vlijter was geen plek in de basis voorzien.
Door Des Kunst hadden die aanpassingen niet het gewenste effect. De Katwijkenaar scoorde binnen no-time tweemaal: in minuut 24 en 27.
Nadat Jordy Thomassen nog voor rust de paal had geraakt, leek Mukhtar Suleiman na mistasten van Tjeu Langeveld het duel in het slot te gooien. Vlijter dacht daar echter anders over. De razendsnelle buitenspeler, net als Den Dekker vlak voor het uur ingevallen, bracht De Treffers eigenhandig terug in de wedstrijd. In de 77ste minuut tekende hij voor de 1-3, in blessuretijd voor de 2-3.
De Treffers: El Ouazzane; Van Hees (81. Toppenberg), Langeveld, Sirvania (57. Vlijter), Dkidak (66. Wouters); Ippel, Campman, Van Nispen (57. Den Dekker); Maertzdorf, Thomassen, Bouyaghlafen (66. Hunte).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMGeldvraag
Banken vragen geld voor betaalrekening, maar bieden nauwelijks spaarrente: zo zit het
-
PREMIUM3
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
De meeste mensen stellen dat wat ze moeten doen uit en voelen zich daar dan schuldig over. Vooral niet doen, legt filosoof John Perry uit aan journalist en notoire uitsteller Saskia Smith. Een gestructureerde uitsteller krijgt volgens hem juist een heleboel voor elkaar omdat ze die andere dingen niet doen. -
PREMIUM
Succes Apeliotes kent veel verhalen
De Nijmeegse studentenhockeyvereniging Apeliotes won zaterdag in Houten de Silver Cup door Maastricht overtuigend te verslaan: 3-1. De hockeysters sluiten een succesvolle periode glorieus af, want er vertrekken negen speelsters.Nijmegen -
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
De zesde generatie van de Renault Espace heeft weinig gemeen met de praktische busjes van de eerste vier generaties. De multifunctionele indeling uit het verleden is verdwenen en soepele zescilinders maakten plaats voor haperende hybrides. -
QZ moet winnen in Amstelveen om promotiedroom levend te houden
QZ moet zaterdag in Amstelveen bij AMVJ een derde wedstrijd afdwingen om kans te houden op promotie naar de overgangsklasse. Donderdag verloren de Nijmeegse hockeysters het eerste duel uit de reeks best-of-three met 1-2.Nijmegen
-
Doek valt voor volleybalsters Heyendaal, Pegasus in de wachtkamer voor promotie
Nijmegen -
-
-
PREMIUM
AWC houdt volop zicht op historische promotie
‘Het lijkt hier de Efteling wel”, sprak een AWC-supporter donderdagavond verbaasd, doelend op de enorme drukte op sportpark De Wijchert. -
Vocasa doet goede zaken op transfermarkt: met jonge, gretige groep de eredivisie in
Eredivisionist Vocasa heeft de selectie voor het komend seizoen bijna gevuld. De Nijmeegse volleybalclub contracteerde afgelopen week tien spelers, en is met twee anderen bijna rond.Nijmegen