Hockeyers NMHC ondanks domper als koploper winterstop in
De hockeyers van NMHC gaan als koploper de winterstop van de promotieklasse in, maar lieten in Delft bij Ring Pass wel twee punten liggen: 1-1. David Blom zette de Nijmegenaren zondag op voorsprong, maar vlak voor tijd scoorden de Zuid-Hollanders.
Concurrent Laren won wel, waardoor het verschil één punt is (26 om 25). In maart gaat de promotiejacht voor NMHC verder. ,,Ring Pass is een stugge tegenstander”, vertelde coach Bas Bogaard. ,,We waren in de slotfase wat slordig, hun doelman heeft het heel goed gedaan.”
De winterstop komt vanwege blessures op een goed moment voor de Nijmeegse club. ,,lekker dat de voet nu even van het gas af kan.”
De vrouwenploeg van NMHC won in Nijmegen de topper in de overgangsklasse B van Ring Pass uit Delft: 3-2. De koploper staat nu zeven punten los van de Zuid-Hollandse nummer drie. Oefenmeester Bas de van der Schueren: ,,We waren te lief voor rust, na de pauze speelden we met veel meer durf en lef.”
Het resulteerde in de winnende goal van Liz Nguyen, daarvoor scoorden Pleun van Dommelen en Maren Eertink.
De vrouwen van Union versloegen in de overgangsklasse A op eigen veld Hudito uit Delft: 3-2. De Nijmeegsen kwamen drie keer op voorsprong via doelpunten van Laura van den Eijnde, Jill Kunst en Anne Heuverman. Heuverman scoorde door een goed uitgespeelde strafcornervariant.
Union-trainer Roderick Juffermans: ,,Ik ben trots op de ploeg, ook omdat we veel corners eruit hebben gehouden. Onze mini's (jeugdspeelsters van de week, red) kregen een zakje snoep, alleen maar lachende gezichten dus.”
De hockeyers van Union hebben de weg naar boven ingezet. In Nijmegen versloeg het team van coach Erik Verzijden Berkel en Rodenrijs: 4-2. Max van Eupen, Tim van der Velde, Cas Joosten en Benjamin Parker scoorden de laatste doelpunten voor de winterstop. ,,Dat we nu twee keer achter elkaar winnen is een ongekende luxe. We wisten wel dat het erin zat.”
In de eerste klasse C (vrouwen) speelden Beuningen en QZ uit Nijmegen in het streekduel gelijk: 1-1. Ook Wijchen pakte één punt, bij Phoenix in Zeist werd het 2-2. Apeliotes verloor in Nijmegen van Nieuwegein: 0-1.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Rijstevlaai en soezen: dit kan iedere beginnende thuisbakker maken
Iedereen is gek op zoetigheid. Natuurlijk kan je hiervoor naar de bakker bij jou om de hoek gaan, maar veel bakrecepten kun je heel makkelijk zelf maken. Twee patissiers geven inspiratie voor de makkelijkste bakrecepten waar iedereen mee aan de slag kan. -
PREMIUM
Gennepse ex-prof Niels Fleuren komt weer aan voetballen toe en kan ‘zelf de kinderen naar bed brengen’
Een clubhopper? Dat is Gennepenaar Niels Fleuren nooit geweest. Bij de profs dan toch. In zijn eerste seizoen in het amateurvoetbal is de icoon van VVV-Venlo al bezig aan zijn tweede club. -
Hockeyers Union en NMHC liggen op schema voor promotie
De zaalhockeysters van Union en NMHC hebben zich zondag in de Jan Massinkhal in Nijmegen geplaatst voor de districtskampioenschappen Noordoost. De twee Nijmeegse ploegen houden daarmee kans op promotie naar het hoogste niveau, de hoofdklasse. -
column
Om vijf uur ’s ochtends je bed uit, net als Obama: waarom we graag succesvolle mensen nadoen
Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: routines van succesvolle mensen -
PREMIUM
Donkere avond voor Achilles ondanks herstelde verlichting
De lichtmasten op De Heikant waren op tijd klaar voor de wedstrijd van Achilles tegen Oranje-Wit. Dat was ook het enige positieve op een koude zaterdagavond in Groesbeek. De eersteklasser verloor kansloos: 1-5.
-
PREMIUM
Ex-Superboer Jordy Thomassen aast met De Treffers op bekerstunt tegen De Graafschap: ‘We proberen De Vijverberg stil te krijgen’
Dé reuzendoder. De verrassing in het toernooi om de KNVB-beker. De Treffers wil na stunts tegen de profs van RKC en Cambuur dinsdagavond verbazen op De Vijverberg. De Groesbeekse tweededivisionist ziet volop kansen tegen De Graafschap, een club in crisis. -
-
-
KNVB geeft duidelijkheid over schorsing: Echteld mag De Treffers coachen tegen De Graafschap
De KNVB heeft voor opluchting gezorgd bij De Treffers. De voetbalbond meldt dat trainer Leeroy Echteld dinsdagavond gewoon op de bank mag zitten bij de uitwedstrijd tegen De Graafschap in de achtste finales van de KNVB-beker. -
Getest: Dit is de beste vrijstaande vaatwasser
Wat is de beste vrijstaande vaatwasser? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord.