Competitie Vahalis en De Meer start in oktober
Delen per e-mail
Voor de waterpoloteams van De Meer (Culemborg) en TZC Vahalis (Tiel) begint de competitie in het eerste en tweede weekeinde van oktober. Daarin wijkt komend seizoen niet af van voorgaande jaren.
De Meer begint in de derde klasse A Bond op zaterdag 3 oktober met een thuiswedstrijd. In De Waterlinie komt Oceanus uit Aalsmeer op bezoek. De week erna gaan de Culemborgers naar Nieuwkoop voor een duel tegen De Plas.
De hoofdmacht van TZC Vahalis speelt net als afgelopen seizoen in de derde klasse B Oost en begint op 10 oktober met een uitwedstrijd in Elst tegen EZ&PC 2. Op 24 oktober ontvangt de Tielse ploeg PFC Rheden 2 in Tiel.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Training draait nu om techniek en watergevoel
-
De Meer verrast met winst op Arethusa
CULEMBORG - De waterpoloërs van De Meer uit Culemborg wonnen in de landelijke derde klasse met 13-12 van Arethusa uit Oss. ,,Dit zijn bonuspunten”, vertelde De Meer-aanvoerder Martijn Reverda. ,,Daar hadden we helemaal niet op gerekend.” -
De Meer maakt het Hydrofiel flink lastig
NIJMEGEN - De waterpoloërs van de Meer verloren met 9-7 in Nijmegen van subtopper Hydrofiel. ,,We moesten het doen zonder topscorer Martijn Reverda en midvoor Erik ten Wolde”, vertelde Doeke Bosma. -
DOVO pikt Van Gelderen (21) op bij FC Den Bosch
VEENENDAAL - DOVO heeft zich voor komend seizoen versterkt met Colin van Gelderen. De linkervleugelverdediger heeft bij de Veenendaalse derdedivisionist een contract voor één jaar getekend. -
Fleur Veen niet écht blij met twee keer brons
HEERENVEEN/WOLVEGA - Als ze er zelf niet in zou slagen goud te halen op het NK inline skaten, dan in ieder geval een van haar teamgenoten. Het liep anders voor Fleur Veen uit Beusichem. Een ontketende Manon Kamminga pakte vijf gouden medailles tijdens het NK inline skaten, dat vrijdag en zaterdag op de baan in Heerenveen en zondag op de weg in Wolvega plaatsvond.
-
TEC haalt verdediger van landskampioen Georgië
TIEL - TEC heeft zich voor komend seizoen versterkt met Rodney Klooster (24). De verdediger is de zesde nieuwe versterking voor de Tielse club voor komend seizoen. -
Henk Evers trainer van Theole
TIEL - Henk Evers is vanaf komend seizoen de trainer van Theole. De inwoner van Wijchen volgt bij de Tielse tweedeklasser Hanky Leatemia op. -
Hans van de Haar ook volgend seizoen trainer van TEC
TIEL - Hans van de Haar (46) en TEC hebben de samenwerking met één seizoen verlengd. De oud-profvoetballer uit Amersfoort is daardoor tot de zomer van 2022 trainer bij de Tielse tweededivisionist.