Bicentini met Curaçao verzekerd van deelname aan Gold Cup in 2021
WILLEMSTAD - De voetballers van Curaçao hebben zich geplaatst voor de Gold Cup in 2021. De ploeg van de Wijchense bondscoach Remko Bicentini en voormalig Vitesse-doelman Eloy Room eindigde in groep D van de Concacaf Nations League op de tweede plaats. Daarmee pakte het elftal een ticket voor het prestigieuze toernooi, dat in de zomer van 2021 wordt georganiseerd.
Delen per e-mail
In het toernooi om de Nations League lag Curaçao lange tijd op koers om poulewinnaar te worden en zo de halve finales te bereiken. De nederlaag van afgelopen vrijdag tegen Costa Rica (1-2) gooide echter roet in het eten. Curaçao kwam daardoor op de tweede plaats terecht en moest afwachten wat Costa Rica in het afsluitende duel met Haïti zou doen.
Die ontmoeting eindigde in 1-1, waardoor Costa Rica zich als groepswinnaar plaatste voor de halve finales van de Nations League. Mexico en Honduras bereikten ook de laatste vier, het laatste ticket voor de halve eindstrijd gaat naar Canada of de Verenigde Staten. Curaçao eindigde door het gelijkspel tussen Costa Rica en Haïti wel als tweede in groep D. Die klassering is goed voor rechtstreekse plaatsing voor de Gold Cup van 2021.
Afgelopen zomer deed Curaçao ook mee aan de Gold Cup. In de Verenigde Staten bereikte het toen de kwartfinale, waarin het met 1-0 verloor van de VS. In de finale was Mexico uiteindelijk met 1-0 te sterk voor de Verenigde Staten. Jeremy de Nooijer (27) moest het toernooi afgelopen zomer noodgedwongen aan zich voorbij laten gaan, vanwege zijn transfer naar Al-Shamal in Qatar.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
'Pechvogel' Branderhorst en De Wolf basisklanten bij NEC in bekerduel met Fortuna Sitttard
NIJMEGEN - Mattijs Branderhorst verdedigt donderdagavond het doel van NEC in het achstefinaleduel van het bekertoernooi. In Nijmegen trapt NEC om 18.45 uur af tegen eredivisionist Fortuna Sittard. -
Solskjaer over zijn positie: ‘Hopelijk laten zien dat ik club verder kan brengen’
Manchester United presteert dit seizoen een stuk beter en dat toont volgens coach Ole Gunnar Solskjaer aan dat hij de juiste man is voor de taak. -
PREMIUM
Voor AZ zal een zege op Ajax ook voelen als gelijk krijgen
Voor het eerst sinds AZ en Ajax na de administratieve afwikkeling van het vorige seizoen lijnrecht tegenover elkaar stonden, treffen ze elkaar in een onderling gevecht. Naast een ticket voor de kwartfinale van de TOTO KNVB-Beker staat vanavond in Alkmaar ook een flinke portie prestige op het spel. -
PREMIUM
Kijk op Voetbal Zo worden Nederlandse toptalenten gewogen door Bayern, Barça en Juve
Onze voetbalexpert Maarten Wijffels verkeert als jeugdspeler en journalist al bijna een leven lang in het Nederlandse profvoetbal. In Kijk op voetbal signaleert hij de laatste trends, ontwikkelingen en andere opmerkelijke zaken op de velden van wereldsport nummer 1. Vandaag: hoe spelers van Ajax, AZ, Feyenoord en PSV worden gewogen door de Europese topclubs. -
Kees Kist: ‘AZ is een echte cupfighter, ik heb hem zelf ook drie keer gewonnen’
Het is Super Januari, een maand vol topduels in de eredivisie. Elke aflevering vertelt een clubicoon over verwachtingen, teleurstelling of euforie bij Feyenoord, Ajax, PSV of AZ. Vandaag: Kees Kist over AZ.
-
LIVE | Djokovic vraagt om begrip verzoek privileges, onduidelijkheid over positieve testen Australian Open
-
Büttner verruilt New England Revolution voor Apollon Limassol
-
PREMIUM
Reddingspoging voor topijshockey in Nijmegen: ‘Dit mag niet verloren gaan’
NIJMEGEN - De stichting achter het profteam van Nijmegen Devils heeft faillissement aangevraagd. In een poging om topijshockey voor de stad te redden, is er een werkgroep in het leven geroepen die half februari met een plan wil komen voor een nieuwe organisatie, een nieuw BeNeLeague-team en een nieuwe naam.
0 reacties