Burgemeesters Manchester en Liverpool vrezen chaos en zien niets in halve finale FA Cup op Wembley
De halve finale van de FA Cup tussen Manchester City en Liverpool moet op zaterdag 16 april niet op Wembley worden afgewerkt. Dat hebben de burgemeesters van beide steden laten weten aan de Engelse voetbalbond. Ze vrezen een chaos omdat er op die dag geen rechtstreekse treinen naar Londen rijden.
De burgemeesters denken dat er 64.000 fans van City en Liverpool met de auto richting Londen gaan. De afstand tussen Manchester en Liverpool is slechts 65 kilometer. De kans is groot dat beide supportersgroepen elkaar tegenkomen op de snelweg M6 naar Londen. De hoge brandstofprijzen maken het ook niet aantrekkelijk om de halve finale te bezoeken, zeggen de burgemeesters.
Eerder waren de supporters van beide clubs al met een gezamenlijk statement gekomen: ,,,Voor de supporters is het geen kwestie van ‘we gaan naar Wembley’, maar van ‘hoe komen we bij Wembley?’”
De andere halve eindstrijd op Wembley, tussen Chelsea en Crystal Palace, geeft geen problemen. Beide clubs komen uit Londen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Diego Simeone wil Ángel Di María niet bij Atlético, Feyenoord niet verder met Philippe Sandler
-
Abramovitsj bedankt Chelsea en wenst Amerikaanse miljardair succes
Roman Abramovitsj heeft in een verklaring op de website van Chelsea afscheid genomen van de Engelse voetbalclub. De Russische zakenman verkoopt Chelsea na bijna twintig jaar aan een consortium rond de Amerikaanse miljardair Todd Boehly, als gevolg van de oorlog in Oekraïne. De betrokken partijen bereikten een akkoord, maandag wordt de overname afgerond. -
Bekijk hier de samenvatting van de kwalificatie voor de GP van Monaco
-
PREMIUMCOLUMN2
Terugkeren naar de eredivisie? Het wordt moeilijker dan ooit
Wie het Duitse voetbal een beetje volgt, weet dat de 2. Bundesliga het afgelopen seizoen een stuk leuker was om te volgen dan het hoogste niveau. Gaan we dat hier binnenkort ook beleven? -
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het om zelfs 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zó hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro, wat vergeleken met de Nederlandse prijzen nu minimaal 40 cent per liter lager is. Loont het om daarom ver om te rijden om te tanken? De Gelderlander zocht het uit.
-
Zo zet je gezichtsherkenning en vingerafdrukscanner van je telefoon snel uit
Je smartphone ontgrendelen met je gezicht of vingerafdruk klinkt veilig, maar in geval van nood kan het juist een beveiligingsrisico zijn. Iemand kan onder dwang je gezicht scannen of onopgemerkt je vingerafdruk bemachtigen. Gelukkig kun je dit voorkomen. -
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
Voetbal Kort | Dominique Janssen en Jill Roord loodsen Wolfsburg naar Duitse beker
In de rubriek Voetbal Kort brengen we voetbalnieuws van zowel Nederlandse als buitenlandse bodem. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.