Coach Werder Bremen zegt sorry tegen Pizarro
Werder Bremen-coach Florian Kohfeldt heeft zich verontschuldigd bij zijn aanvaller Claudio Pizarro, die in zijn laatste wedstrijd voor de club niet mocht invallen in de wedstrijd tegen Heidenheim. De 41-jarige Peruaan debuteerde in 1999 bij Bremen, waar hij zijn loopbaan na omzwervingen langs onder meer Bayern München en Chelsea maandag afsloot.
Delen per e-mail
Pizarro kwam dit jaar nog tot achttien invalbeurten in de competitie, die voor Bremen werd besloten met een play-off om promotie/degradatie tegen Heidenheim. Na de 0-0 thuis handhaafde Bremen zich net door een 2-2-gelijkspel in Heidenheim. Na de wedstrijd werd Pizarro door zijn medespelers gejonast en toog Kohfeldt naar zijn vier jaar oudere aanvaller om zich te excuseren. ,,Ik heb me verontschuldigd dat ik hem niet kon inbrengen in zijn laatste wedstrijd, maar de situatie was er niet naar”, zei de coach.
Pizarro bleek er minder moeite mee te hebben. ,,Hij zei me dat het hem geen bal uitmaakte, dat het hem er alleen maar om was gegaan dat we erin zijn gebleven.”
,,Bedankt, mannen, bedankt, Werder Bremen. Tweede liga, nooit!” schreef de Peruaan een dag later op Twitter. Pizarro maakte in 490 competitieduels 197 doelpunten voor Bremen, Bayern en FC Köln. Bayern-spits Robert Lewandowski is de enige buitenlander die meer doelpunten maakte in de Bundesliga.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Klaassen: Enorme opluchting na moeizaam seizoen
Opluchting was er bij Werder-aanvoerder Davy Klaassen nadat de ploeg uit Bremen zich had verzekerd van een langer verblijf in de Bundesliga. Bremen speelde 2-2 bij Heidenheim en dat was na de 0-0 thuis voldoende voor de nummer 16 om nog een jaar op het hoogste niveau te mogen spelen in Duitsland. -
De pacer
Podcast | Alles over hardlopen met een trainingsschema
Loop je volgens een schema, of bepaal je zelf steeds waar je zin in hebt? En: welke trainingsschema’s zijn er allemaal, hoe kies of maak je er één, en hoe ga je er vervolgens mee om? We bellen met topcoach Rob Veer, die vanuit een dorpje in Frankrijk voor zo’n honderd recreanten en fanatieke lopers persoonlijk op maat gemaakte schema’s levert. -
PREMIUMInterview
Sinisterra zag zichzelf groeien tijdens revalidatie: 'Ik heb meer spiermassa en mijn sprongkracht is verbeterd’
Feyenoord moet vanavond tegen Heerenveen na twee nederlagen in de eredivisie weer opstaan. Een belangrijke rol daarin is weggelegd voor de Colombiaan Luis Sinisterra (21), die tot 2024 is vastgelegd. -
Sainz maakt eerste meters in drie jaar oude Ferrari
Carlos Sainz heeft vandaag zijn eerste rondjes gereden in een Formule 1-wagen van Ferrari. De Spanjaard, die is overgekomen van McLaren en bij de Italiaanse renstal het zitje heeft overgenomen van Sebastian Vettel, deed dat op het eigen circuit Foriano van Ferrari. Hij bestuurde de racebolide uit het seizoen 2018. -
Dennis Gentenaar wordt keeperstrainer bij Maccabi Tel Aviv
TEL AVIV - Dennis Gentenaar gaat aan de slag bij Maccabi Tel Aviv. De oud-doelman van Ajax, Borussia Dortmund en NEC wordt keeperstrainer bij de topclub uit Israël. Bij Maccabi gaat hij de Nederlandse hoofdcoach Patrick van Leeuwen assisteren.
-
Werder Bremen flikt het: Klaassen en co blijven in Bundesliga na thriller
Davy Klaassen kan opgelucht ademhalen. Hij en zijn club Werder Bremen blijven in de Bundesliga na een zwaarbevochten 2-2 uit bij 1. FC Heidenheim. Dat was (na de 0-0 uit de heenwedstrijd) voldoende in deze beslissende play-off. -
Records
Dillen, Machlas, Kezman en Suárez: Giakoumakis heeft ze allemaal in het vizier
Ook tegen eredivisie-verrassing Vitesse toonde Georgios Giakoumakis zich een fenomenale topschutter. De Griekse spits van VVV sloeg liefst viermaal toe en staat na negentien duels op twintig goals. Welke records laat Giakoumakis in dit tempo nog sneuvelen? -
video
Wall leidt Rockets langs oude liefde, Hawks beëindigden zegereeks Clippers
John Wall heeft de basketballers van Houston Rockets in de NBA langs zijn oude ploeg Washington Wizards geleid. Mede dankzij 24 punten van Wall, het hoogte aantal aan de zijde van de Rockets, werd het 107-88.