Jeffry Fortes haalt uit en zet De Graafschap met een geweldige knal op een 2-0 voorsprong tegen Roda JC.
Volledig scherm
PREMIUM
Jeffry Fortes haalt uit en zet De Graafschap met een geweldige knal op een 2-0 voorsprong tegen Roda JC. © Pro Shots / Remko Kool

De Graafschap: nieuwe heren, nieuwe wetten

Nieuwe heren, nieuwe wetten. Interim-trainer Richard Roelofsen doet het anders bij De Graafschap en dat sorteert effect. Na 2-0 zege op Roda JC is er weer hoop op deelname aan de play-offs.

4 reacties

  • Hans Mellink

    4 maanden geleden
    Iedereen voorin kreeg zijn kans op zijn eigen manier: Korte, Onal, Benschop, Negli. Echter moesten de twee beste de goals maken. En die staan achterin. Met Valencia erbij werd het beter. Hopelijk kan die de volgende keer in de basis starten. Heel bijzonder dat Siem de Jong wederom ziek was. Als die dat niet is, is hij geblesseerd. Denk niet dat Roelofsen nog een beroep op hem doet.
  • Eddy Hoebink

    4 maanden geleden
    Nou ja, laten we nou niet direct onze Richard teveel veren in zijn reet steken. Tot de 1-0 in de 28e minuut was het niet om aan te zien en hadden we geluk dat Roda een enorme kans om zeep hielp. Roelofsen staat voor betonvoetbal. Altijd al. En dat terwijl hij zelf spits is geweest. Niets van te zien in de opstelling. Voorin liet Devin Haen wederom zien dat hij over 2 seizoen bij RKZVC speelt. Negli sjokte in het niets en onal verprutste zijn enige kans. Het probleem ligt voorin, niet achterin
  • Gertie Kuiperij

    4 maanden geleden
    Dus hadden we al jaren een topper op de bank zitten.....
  • Jacques De Graaf

    4 maanden geleden
    Prima toch ?