De Graafschap wil Sam Hendriks terughalen
DOETINCHEM - De Graafschap wil spits Sam Hendriks (26) terughalen naar Doetinchem. De Achterhoekse club wil hem huren van Cambuur Leeuwarden.
De Graafschap is niet de enige club die Hendriks wil overnemen van Cambuur, melden bronnen binnen de Friese club. Ook Almere City FC heeft interesse voor de aanvaller.
Hendriks, die dinsdag zijn 27ste verjaardag viert, is geboren en getogen in Doetinchem en speelde in de opleiding bij De Graafschap. In april 2013 debuteerde hij in het eerste elftal van de Superboeren, in de uitwedstrijd tegen Telstar. In de zomer van 2013 werd Hendriks verkocht aan Ajax waar hij een vierjarig contract tekende.
Hendriks speelde 77 duels voor Jong Ajax en kwam tot één invalbeurt in de hoofdmacht van de Amsterdammers, tegen Vitesse. In 2016 vertrok de Achterhoeker naar Go Ahead Eagles. Hij speelde de laatste jaren ook voor het Belgische OH Leuven en meerdere keren voor Cambuur.
In Leeuwarden is Hendriks achter Roberts Uldrikis en Tom Boere dit seizoen de derde centrumspits. In zijn loopbaan scoorde Hendriks 63 doelpunten in het betaald voetbal.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda. -
PREMIUM2
Vijf keer rood bij wonder van Doorwerth: negen man van DUNO winnen in slotseconden van DHSC
DUNO heeft op Hemelvaartsdag voor een voetbalwonder gezorgd. De hoofdklasser uit Doorwerth versloeg in de degradatieclash het bezoekende DHSC uit Utrecht in een wedstrijd met liefst vijf rode kaarten met 2-1. -
met video
Ferrari's heersen tijdens tweede vrije training in Monaco, vierde tijd voor Max Verstappen
Max Verstappen is in de tweede vrije training van de Grand Prix van Monaco niet verder gekomen dan een vierde tijd. Charles Leclerc liet net als in de eerste training eerder vanmiddag de snelste tijd klokken. De Monegask van Ferrari was bijna een halve seconde sneller dan zijn Nederlandse rivaal. -
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het om zelfs 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zó hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro, wat vergeleken met de Nederlandse prijzen nu minimaal 40 cent per liter lager is. Loont het om daarom ver om te rijden om te tanken? De Gelderlander zocht het uit.
-
Alleen Joost Luiten en Lars van Meijel overleven tweede ronde Dutch Open
Met Joost Luiten en Lars van Meijel hebben twee Nederlandse golfers de ‘cut’ gehaald na de tweede dag van het Dutch Open. Voor Wil Besseling en Darius van Dries zit de Dutch Open erop. Besseling kwam na een ronde van 75 slagen uit op 146, twee slagen boven het baangemiddelde, net als Van Driel die eerder op de dag rondging in 76 slagen. -
PREMIUMGP van Monaco
Zelfs F1’s kroonjuweel is niet meer heilig: ‘Je kunt niet in het verleden blijven hangen’
Geen race op de kalender die meer Formule 1 ademt, maar hoe lang nog? Het contract in Monaco loopt af, de races zijn er vaak oersaai en de concurrentie is gigantisch. ,,Je kunt niet in het verleden blijven hangen.” -
Openda zet Vitesse na meeslepend gevecht tegen AZ in zetel voor Europees ticket
ARNHEM - Vitesse ligt op koers voor Europees voetbal. De Arnhemse club won donderdagavond in een meeslepend gevecht de eerste finalewedstrijd van de play-offs van AZ. Matchwinnaar in GelreDome werd Loïs Openda. De Belg schoot in de slotfase prachtig raak voor de 2-1.