Duitse bond blijft vertrouwen op Löw ondanks slechte resultaten
Joachim Löw blijft bondscoach van de Duitse nationale voetbalploeg. Dat heeft de Duitse voetbalbond maandag laten weten. De positie van de 60-jarige Löw stond ter discussie na een serie slechte resultaten.
Delen per e-mail
Dieptepunt was de smadelijke nederlaag van twee weken geleden tegen Spanje in de Nations League (6-0). Löw is al sinds 2006 bondscoach van Duitsland. Hij leidde zijn ploeg in de 2014 naar de wereldtitel. De top van de Duitse voetbalbond sprak maandag over het functioneren van Löw. Al snel bleek dat de bondscoach van Duitsland nog veel vertrouwen geniet.
Hij heeft zich met zijn ploeg geplaatst voor het EK, dat uitgesteld is naar komende zomer. Duitsland is volgende week een van de groepshoofden tijdens de loting voor het kwalificatietoernooi van het WK van 2022. Ondanks de ruime nederlaag tegen Spanje heeft Duitsland zich gehandhaafd in de hoogste poule van de Nations League. Het contract van Löw loopt tot aan het einde van het WK van 2022 in Qatar.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
NBA kraakt in corona-tijd: teams kampen met spelerstekorten
Zonder corona-bubbel worstelt de Amerikaanse basketbalcompetitie zich door de pandemie. Strikte protocollen, topspelers die de regels negeren, veel positieve test en meer en meer uitgestelde duels. -
Roda JC gunt De Graafschap vrije avond
-
Samenvatting Heerenveen kan ook thuis tegen RKC zwakke reeks niet stoppen
Sc Heerenveen moet nog langer blijven wachten op de eerste sinds 1 november. Thuis tegen RKC Waalwijk mochten de Friezen niet eens klagen dat er tenminste nog een puntje uit het vuur werd gesleept: 1-1. -
Dit zijn alle wintertransfers van de eredivisie op een rij
-
Ajax en Haller scoren (bijna) altijd tegen Feyenoord, Rotterdammers sterk in topduels
Ajax en Feyenoord staan zondag (16.45 uur) als nummers één en twee van de eredivisie tegenover elkaar in de Klassieker. Met behulp van Opta-statistieken blikken we vooruit op de kraker tussen beide rivalen.
-
Goal Alert: Ontvang direct een video als er is gescoord!
-
PREMIUM
Deze man is bij Vitesse het brein achter coach Letsch, en de uitvinder van de ‘Bazoer-constructie’
ARNHEM - Joseph Oosting bekleedt een rol op de achtergrond bij Vitesse. Maar vergis je niet in de assistent. Hij is de uitvinder van de ‘Bazoer-constructie’. -
video De Les van Vites: ‘Vitesse geen ziel? Ik flikker je zo in die vijver’
ARNHEM - Vitesse is een topper in de eredivisie. Januari kan een feestmaand worden, waarbij de Arnhemse club profiteert van puntenverlies van de concurrentie. ,,Het zou kunnen zijn dat wij begin februari bovenaan staan”, zegt oer-supporter Bjorn Courbois in De Les van Vites.