Klopp gaat geen spelers sparen tegen Ajax: ‘Dat kan ik niet eens’
Middenvelder Jordan Henderson kan dinsdag met Liverpool tegen Ajax uitkomen in de Champions League. Volgens trainer Jürgen Klopp is zijn aanvoerder voldoende hersteld om aan de vijfde groepswedstrijd te beginnen.
Delen per e-mail
Henderson viel zaterdag al in tijdens de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League (1-1). Hij werd het afgelopen seizoen verkozen tot beste speler van de Premier League.
Klopp kan tegen Ajax geen beroep doen op Virgil van Dijk, Alex Oxlade-Chamberlain, James Milner, Joe Gomez, Naby Keïta en Xherdan Shaqiri. Trent Alexander-Arnold heeft de training hervat, maar ook voor hem komt de wedstrijd tegen Ajax nog te vroeg.
Liverpool heeft een gelijkspel nodig voor een plek in de achtste finales en sluit volgende week de groepsfase af met een uitwedstrijd tegen FC Midtjylland, dat nog puntloos is in groep D. Klopp vertelde op een afsluitende persconferentie dat hij niet van plan is om spelers te sparen, zoals vorige week tijdens het verloren thuisduel met Atalanta (0-2) in de Champions League.
,,Dat kan ik niet eens”, zei de Duitse trainer. ,,Zaterdag speelden we nog tegen Brighton. De sterkste spelers zullen tegen Ajax op het veld staan. Mijn spelers brengen meer tijd door met onze medische staf en masseurs dan met mij. We kunnen nauwelijks trainen. Het is echt een heel drukke periode. Maar we gaan er voor zolang we elf spelers kunnen opstellen.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Video Koopmeiners, Max of Huntelaar: wie maakte het doelpunt van de week?
In deze midweekse speelronde vielen weer enkele bijzonder fraaie doelpunten te bewonderen. Maar welke was de mooiste? Stem op die van Teun Koopmeiners (AZ), Philipp Max (PSV) of Klaas-Jan Huntelaar (Ajax). -
Ajax en Haller scoren (bijna) altijd tegen Feyenoord, Rotterdammers sterk in topduels
Ajax en Feyenoord staan zondag (16.45 uur) als nummers één en twee van de eredivisie tegenover elkaar in de Klassieker. Met behulp van Opta-statistieken blikken we vooruit op de kraker tussen beide rivalen. -
Leverkusen-speler Amiri zegt racistisch te zijn bejegend: ‘Erger dan onze nederlaag’
Een speler van Leverkusen heeft na de verloren wedstrijd bij Union Berlin vanavond gezegd dat voetballers van de tegenstander hem racistisch hebben bejegend. Het gaat om Nadiem Amiri, een middenvelder met Afghaanse achtergrond. -
Nieuwe blessure Klopp haalt uit naar televisiestation na blessure Milner: ‘Verrassend, gefeliciteerd!’
Jürgen Klopp heeft na afloop van Brighton & Hove Albion - Liverpool (1-1) uitgehaald naar een journalist van BT Sport. De Duitse Liverpool-coach zag James Milner uitvallen met een hamstringblessure en dat is volgens de coach mede te wijten aan het tijdstip (12.30 uur lokale tijd) waarop The Reds aan moesten treden. -
Premier League Bergwijn terug bij Tottenham na ziekte
José Mourinho kan tijdens het duel met Sheffield United weer beschikken over Steven Bergwijn. De aanvaller is ziek geweest en weer hersteld.
-
FC Utrecht moet mét Ter Avest signaal afgeven na opwachten spelersbus
Een groep boze supporters wachtte dinsdagavond laat de spelersbus van FC Utrecht op na de nederlaag bij Vitesse (1-0). De komende thuisduels met Heracles Almelo en Sparta zijn cruciaal voor het perspectief dit seizoen. -
Ajax reist met Daley Blind naar Liverpool
Daley Blind maakt deel uit van de selectie van Ajax voor het uitduel van dinsdag met Liverpool in de Champions League. De verdediger stapte maandagmiddag met zijn ploeggenoten op het vliegtuig richting het noorden van Engeland. -
Letsch geniet van topklassering Vitesse, maar tegen hekkensluiter FC Emmen is elke arrogantie misplaatst
ARNHEM - Met een overvolle kalender in Super Januari overweegt Thomas Letsch veranderingen in de opstelling van Vitesse. Maar de coach zal zijn team tegen FC Emmen hooguit op een enkele positie wijzigen. Gemakzucht en arrogantie zijn voor de Arnhemse equipe volledig misplaatst, weet de Duitser.