Oranje in volle Arena tegen Hongarije
Het Nederlands elftal kan dinsdag in een uitverkochte Amsterdam Arena de volgende stap zetten richting het Europees kampioenschap van 2012. De ploeg van bondscoach Bert van Marwijk ontvangt Hongarije, dat afgelopen vrijdag voor eigen publiek nauwelijks iets in te brengen had tegen de vicewereldkampioen (0-4).
Oranje oogstte veel lof voor de manier waarop het de wedstrijd in Boedapest domineerde. Rafael van der Vaart, Ibrahim Afellay, Dirk Kuijt en Robin van Persie maakten de doelpunten voor het Nederlands elftal, dat het in beide duels met Hongarije moet stellen zonder basiskrachten als Maarten Stekelenburg en Mark van Bommel. Van Marwijk stuurt waarschijnlijk dezelfde elf spelers het veld in als vrijdag.
Oranje heeft na vijf wedstrijden in groep E van de EK-kwalificatie de volle score van vijftien punten, Hongarije staat tweede met negen punten. Zweden, dat Moldaviƫ ontvangt, heeft zes punten uit drie wedstrijden. (ANP)
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Zo zet je gezichtsherkenning en vingerafdrukscanner van je telefoon snel uit
Je smartphone ontgrendelen met je gezicht of vingerafdruk klinkt veilig, maar in geval van nood kan het juist een beveiligingsrisico zijn. Iemand kan onder dwang je gezicht scannen of onopgemerkt je vingerafdruk bemachtigen. Gelukkig kun je dit voorkomen. -
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? āGaat om meer dan je to-dolijst afstrepenā
Een goede verstandhouding met collegaās, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
met video
Ophef op Roland Garros: gefrustreerde speelster gooit racket weg en raakt kind āin gezichtā
Een bizar voorval op Roland Garros gisteren. In haar partij tegen de Russin Ekaterina Alexandrova (WTA 31) raakte de Roemeense Irina-Camelia Begu (WTA 63) een kindje nadat ze gefrustreerd haar racket had weggegooid. -
De Graafschap-spits Haen bij selectie Oranje O19 voor toernooi in eigen land; Neghli opgeroepen voor Algerije O23
De Graafschap-spits Devin Haen (17) behoort tot de selectie van Oranje O19 jaar. Het Nederlands team speelt in juni een UEFA Eliteronde in eigen land om zich te kwalificeren voor het Europees kampioenschap. -
Wimbledon streeft naar meer gelijkheid en schrapt aanspreektitel āMissā en āMrsā van winnaarsbord
Wimbledon gaat de aanspreektitels āMissā en āMrsā verwijderen van het bord met daarop alle winnaressen van het grandslamtoernooi. Volgens de krant The Times is dat besluit van Wimbledon weer een stap naar gelijkheid tussen mannen en vrouwen. Van de winnaars van het mannentoernooi staan alleen hun voorletter en achternaam op het bord.
-
Met video's
Koen Bouwman schrijft geschiedenis in Giro: tweede etappewinst Ʃn eindzege bergklassement
-
PREMIUM
Van de Zandschulp treft in Parijs grootste tennisser ooit: āIk kan mijn borst natmakenā
Hoe bereid je je voor op een wedstrijd tegen Rafael Nadal (35), de koning van Roland Garros? Botic van de Zandschulp (26) speelde nooit eerder tegen de Spanjaard, maar vrijdagmiddag (rond 15.00 uur) is het showtime op Court Suzanne Lenglen. āNadal heeft weinig zwakke punten.ā -
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het om zelfs 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zó hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro, wat vergeleken met de Nederlandse prijzen nu minimaal 40 cent per liter lager is. Loont het om daarom ver om te rijden om te tanken? De Gelderlander zocht het uit.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer