Volledig scherm
logo © Jan Leening

Programma en standen in de EK-kwalificatie

Tussenstanden en uitslagenDe kwalificatie voor het EK 2020 gaat donderdag weer van start. Het wordt een belangrijke week, waarin langzamerhand duidelijkheid wordt verschaft over een ticket voor het Europees kampioenschap. Hierbij een overzicht van de stand van zaken in alle groepen, inclusief programma en stand. 

EK-kwalificatie

Groep C:

Donderdag 18.00 uur: 
Wit-Rusland - Estland
20.45 uur:
Nederland - Noord-Ierland
Zondag 18.00 uur: 
Wit-Rusland - Nederland
20.45 uur: 
Estland - Duitsland

Stand
1. Duitsland 5-12 (17-6)
2. Noord-Ierland 5-12 (7-4)
3. Nederland 4-9 (14-5)
4. Wit-Rusland 5-3 (3-10)
5. Estland 5-0 (2-16)

Groep A:

Vrijdag 20.45 uur:
Tsjechië - Engeland
Montenegro - Bulgarije
Maandag 20.45 uur:
Bulgarije - Engeland
Kosovo - Montenegro

Stand
1. Engeland 4-12 (19-4)
2. Tsjechië 5-9 (9-8)
3. Kosovo 5-8 (10-10)
4. Bulgarije  5-2 (5-11)
5. Montenegro 5-2 (3-13)

Groep B:

Vrijdag 20.45 uur:
Portugal - Luxemburg
Oekraïne - Litouwen
Maandag 20.45 uur: 
Litouwen - Servië
Oekraïne - Portugal

Stand
1. Oekraïne 5-13 (11-1)
2. Portugal 4-8 (10-4)
3. Servië 5-7 (10-12)
4. Luxemburg 5-4 (5-8)
5. Litouwen 5-1 (4-15)

Groep D:

Zaterdag 15.00 uur:
Georgië - Ierland
18.00 uur:
Denemarken - Zwitserland
Dinsdag 20.45 uur: 
Gibraltar - Georgië
Zwitserland - Ierland

Stand
1. Ierland 5-11 (6-2)
2. Denemarken 5-9 (15-5)
3. Zwitserland 4-8 (10-4)
4. Georgië 5-4 (4-8)
5. Gibraltar 5-0 (0-16)

Groep E:

Donderdag 20.45 uur:
Kroatië - Hongarije
Slowakije - Wales
Zondag 18.00 uur: 
Hongarije - Azerbeidzjan
Wales - Kroatië

Stand
1. Kroatië 5-10 (10-5)
2. Slowakije 5-9 (9-7)
3. Hongarije 5-9 (7-6)
4. Wales 4-6 (4-4)
5. Azerbeidzjan 5-1 (5-13)

Groep F:

Zaterdag 18.00 uur:
Faeröer  - Roemenië
20.45 uur: 
Malta - Zweden
Noorwegen - Spanje
Dinsdag 20.45 uur: 
Faeröer - Malta
Roemenië - Noorwegen
Zweden - Spanje

Stand
1. Spanje 6-18 (17-3)
2. Zweden 6-11 (13-8)
3. Noorwegen 6-9 (11-8)
4. Roemenië 6-10 (13-7) 
5. Malta 6-3 (2-13)
6. Faeröer 6-0 (3-20)

Groep G:

Donderdag 20.45 uur:
Oostenrijk - Israël
Letland - Polen
Noord-Macedonië - Slovenië
Zondag 20.45 uur:
Polen - Noord-Macedonië
Slovenië - Oostenrijk
Dinsdag 20.45 uur: 
Israël - Letland

Stand
1. Polen 6-13 (8-2)
2. Slovenië 6-11 (12-5)
3. Oostenrijk 6-10 (13-6)
4. Noord-Macedonië 6-8 (8-8)
5. Israël 6-8 (11-11)
6. Letland 6-0 (1-21)

Groep H:

Vrijdag 20.45 uur:
Andorra - Moldavië
IJsland - Frankrijk
Turkije - Albanië
Maandag 20.45 uur:
Frankrijk - Turkije
IJsland - Andorra
Moldavië - Albanië

Stand
1. Frankrijk 6-15 (19-4)
2. Turkije 6-15 (14-2)
3. IJsland 6-12 (10-9)
4. Albanië 6-9 (10-9)
5. Moldavië 6-3 (2-17)
6. Andorra 6-0 (0-14)

Groep I:

Donderdag 16.00 uur:
Kazachstan - Cyprus
20.45 uur:
België - San Marino
Rusland - Schotland
Zondag 15.00 uur: 
Kazachstan - België
18.00 uur:
Cyprus - Rusland
Schotland - San Marino

Stand
1. België 6-18 (19-1)
2. Rusland 6-15 (18-4)
3. Kazachstan 6-7 (8-9)
4. Cyprus 6-7 (11-6)
5. Schotland 6-6 (5-13)
6. San Marino 6-0 (0-28)

Groep J:

Zaterdag 18.00 uur:
Bosnië en Herzegovina - Finland
20.45 uur:
Italië - Griekenland
Liechtenstein - Armenië
Dinsdag 18.00 uur:
Finland - Armenië
20.45 uur:
Griekenland - Bosnië en Herzegovina 
Liechtenstein - Italië

Stand
1. Italië 6-18 (18-3)
2. Finland 6-12 (8-4)
3. Armenië 6-9 (12-11)
4. Bosnië en Herzegovina 6-7 (12-11)
5. Griekenland 6-5 (7-10)
6. Liechtenstein 6-1 (1-19)

Live Voetbal

home logo AZAZ
EINDE
1-0
AjaxAJA
away logo
home logo Heracles AlmeloHER
EINDE
1-3
FC UtrechtUTR
away logo
home logo FeyenoordFEY
EINDE
3-1
PSVPSV
away logo