Gehavend TEC kan het titelkandidaat Katwijk niet lastig maken
TEC is er niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Katwijk. De Tielse tweededivisionist kon het de nummer twee van de ranglijst amper lastig maken: 0-3.
De ploeg van het trainersduo Hans van de Haar-Eric Meijers moest het tegen Katwijk stellen zonder Pelé van Anholt en Guido van Rijn. Marley Ibrahim en Liban Abdulahi waren hun vervangers, maar met die twee binnen de lijnen kon de thuisploeg geen potten breken. Al na een kwartier had Katwijk de voorsprong te pakken. Na een foutje van Rodney Klooster krulde Mukhtar Suleiman de bal achter goalie Nick van den Dam: 0-1.
TEC had via Anass Aamri de kans op de gelijkmaker, maar hij schoot van dicht bij op doelman Jean-Paul van Leeuwen. Aan de andere kant was het in de 36ste minuut wel raak. Katwijk combineerde simpel door de TEC-defensie heen en Robbert Susan gaf het laatste tikje: 0-2.
In de tweede helft voetbalde de ploeg uit Zuid-Holland het duel professioneel uit. TEC mocht de bal hebben, maar kwam niet tot kansen. In de slotfase maakte Katwijk er vanuit een corner nog 0-3 van. Robin Schulte frommelde de bal achter Van den Dam.
Bij TEC moest Klooster twaalf minuten voor tijd nog geblesseerd naar de kant. Bij een sprint greep hij naar zijn hamstring. Adham El Idrissi maakte na een dikke maand afwezigheid weer zijn rentree. Hij keerde juist terug van een hamstringblessure.
TEC: Van den Dam; Klooster (78. Esajas), Leeuwin, Camara, Ibrahim (46. El Idrissi); Van Veenendaal, El Makrini, Aamri (76. Mijland), Abdulahi; Van Essen en Van Kippersluis.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
-
KNVB past play-offs aan: extra plek in derde en vierde divisie zondag door wegvallen OFC
De KNVB past de nacompetitie aan in de derde divisie en vierde divisie zondag. Dit omdat OFC, een van de twee degradanten in de tweede divisie, per direct het eerste elftal heeft teruggetrokken. Dat heeft nogal wat gevolgen. Zo heeft AWC een extra kans op promotie naar de derde divisie én is er een extra plekje vrij in de vierde divisie.Bemmel, Wijchen, Huissen, Vierlingsbeek -
PREMIUM
De ‘Muur van Camara’ staat weer als een huis bij TEC: ‘Ik hoop dat mijn afscheidstournee niet wordt verlengd’
Na twee dikke nederlagen was TEC er alles aan gelegen de boel achterin weer eens dicht te houden. Dat lukte: de 0-0 tegen FC Lisse voelde zaterdagmiddag daarom ook als een mentale opsteker in de strijd tegen degradatie voor de Tielse tweededivisionist.Tiel -
PREMIUMEnergierekening
Hans woont op 28 vierkante meter en heeft laag gasverbruik: ‘Merk wel dat alles duurder is’
Hans de Vries (40) uit Amsterdam woont in een studio en is op sommige vlakken afhankelijk van zijn VvE. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
PREMIUM1
Boy van de Beek maakt opmerkelijke transfer: van Spakenburg naar vierdeklasser Germania
Boy van de Beek staat voor een opvallende overstap. De 29-jarige voetballer uit Nijmegen ruilt na dit seizoen tweededivisionist Spakenburg in voor zijn oude club Germania, dat liefst zes niveaus lager speelt.Nijmegen, Spakenburg, Groesbeek
-
PREMIUM
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
-
-
-
Op 36-jarige leeftijd en met 550 profduels in de benen keert Niels Fleuren terug naar Vitesse’08
Niels Fleuren tekent voor de transfer van het jaar in het amateurvoetbal. Op 36-jarige leeftijd en met honderden profduels achter zijn naam keert de linksback na 26 (!) seizoenen terug naar Vitesse’08, dat in de derde klasse op degraderen staat.Gennep, Gemert -
De Treffers ook kopje onder bij Spakenburg
De Treffers ging zaterdag ook ten onder bij Spakenburg. De 2-0 nederlaag was voor de tweededivisionist uit Groesbeek alweer de zesde nederlaag in de laatste acht duels.Groesbeek