TEC geeft voorsprong bij koploper AFC weg en begint 2023 met nipte nederlaag
TEC had halverwege het duel bij AFC goede papieren (0-1 voorsprong), maar stapte na 90 minuten toch met een nederlaag van het veld. De koploper van de tweede divisie was met 2-1 te sterk voor de Tielse nummer vijftien.
Dat grote verschil op de ranglijst was in de eerste helft nauwelijks zichtbaar. De grootste kansen voor rust waren zelfs voor de bezoekers uit Tiel. Vooral aanvaller Adham El Idrissi was dicht bij een doelpunt. Eerst schoot hij de bal net over. Even later raakte belandde zijn poging op de lat.
Vijf minuten voor rust kreeg TEC wel loon naar werken. Uit een vrije trap van Guido van Rijn kopte centrumverdediger Ramon Leeuwin de 0-1 tegen de touwen, waardoor TEC met een voorsprong de kleedkamer op zocht.
Eenmaal uit de kleedkamer schakelde de thuisploeg een tandje bij en duurde het niet lang voordat de Amsterdammers op gelijke hoogte kwamen. Een fout van Mohamed El Makrini zorgde ervoor dat AFC-spits Raily Ignacio de 1-1 binnen kon schieten.
En daar bleef het niet bij, want na een uur voetballen kwam de thuisploeg ook op voorsprong. Opnieuw zag TEC er achterin niet goed uit; nu profiteerde Splinter de Mooij met het hoofd.
Met drie verse krachten binnen de lijnen ging TEC op zoek naar de 2-2, maar de koploper hield stand.
Komend weekend staat voor TEC de Gelderse derby tegen De Treffers op het programma.
TEC: Van den Dam; Eisden (78. Van Haaren), Leeuwin, Camara, Van Rijn (72. Fernandes Pereira); Van Veenendaal (72. Van Kippersluis), El Makrini (87. Derby), Van Anholt, Aamri (72. Mijland); Van Essen en El Idrissi.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Protest De Treffers-duo tevergeefs: trainer Echteld blijft zes wedstrijden geschorst, Dkidak vijf duels aan de kant
De Treffers-trainer Leeroy Echteld blijft geschorst voor zes wedstrijden. Het beroep dat de coach aantekende tegen zijn straf voor de rode kaart tegen Excelsior Maassluis (1-1) vorige maand is door de tuchtcommissie van de KNVB van tafel geveegd.Groesbeek -
DOVO plukt Van Amerongen weg bij DUNO
Derdedivisionist DOVO uit Veenendaal heeft zich voor komend seizoen versterkt met Thijs van Amerongen. De 23-jarige verdediger komt over van eersteklasser DUNO uit Doorwerth.Doorwerth, Veenendaal -
Gehavend TEC kan het titelkandidaat Katwijk niet lastig maken
TEC is er niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Katwijk. De Tielse tweededivisionist kon het de nummer twee van de ranglijst amper lastig maken: 0-3. -
PREMIUM
Huis vol ongebruikte aankopen? Zo voorkom je nutteloze uitgaven
Weinig geld hebben en toch flink uitgeven. Sommige mensen hebben een gat in hun hand. Waarom is het voor hen zo moeilijk om financieel pas op de plaats te maken? -
PREMIUM
Kaartverkoop voor DOVO-GVVV loopt storm; vuurwerk en alcohol verboden bij Veenendaalse derby
De ‘rode’ zijde van sportpark Panhuis is nog niet uitverkocht, maar de kaartverkoop voor de Veenendaalse voetbalderby tussen DOVO en GVVV van komende zaterdag (14.30 uur) loopt de laatste dagen wel storm. Van de in totaal vierduizend tickets zijn er nog zo’n duizend beschikbaar.Veenendaal
-
Met deze tool zie jij op welke toeslag of welk potje geld je recht hebt
Zorgtoeslag, huurtoeslag, bijzondere bijstand. Er zijn veel potjes met geld maar mensen weten ze vaak niet te vinden. Om die reden lanceren schuldhulporganisaties Geldfit en VoorzieningenWijzer nu een online Potjes-check. Zo kun je zelf raadplegen op welke voorzieningen je recht hebt. -
-
-
DOVO in eigen huis onderuit tegen Rijnvogels: ‘We lieten ons meeslepen in hun spel en raakten geïrriteerd’
DOVO is er tegen Rijnvogels niet in geslaagd de zesde plaats in de derde divisie te heroveren. De Veenendaalse club verloor na de uitwedstrijd eerder dit seizoen (2-1) ook op sportpark Panhuis van de club uit Katwijk: 0-2.Veenendaal -
PREMIUMhuisarts vertelt
‘Vroeger keken we ’s avonds samen naar Disney+, maar nu wil ze niet meer’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. Deze week behandelt hij een patiënt met ernstige buikklachten.