Muriƫlle van der Voort en Jeroen Kreijkamp.
Volledig scherm
Muriëlle van der Voort en Jeroen Kreijkamp. © NUOVO Scholen

Ex-onderwijswethouder Utrecht wordt schoolbestuurder

Oud-wethouder van Utrecht, Jeroen Kreijkamp, wordt per 1 september lid van het college van bestuur van NUOVO Scholen, de Utrechtse scholenkoepel waarin vijftien scholen zijn verenigd.

  1. Mbo’ers zijn het zat en richten zelf een studentenvereniging op: ā€˜Worden geweigerd bij cafĆ©s’
    PREMIUM

    Mbo’ers zijn het zat en richten zelf een studenten­ver­e­ni­ging op: ā€˜Worden geweigerd bij cafĆ©s’

    Tijdens het stappen komen ze moeilijker Utrechtse kroegen binnen, ze hebben het gevoel dat mbo’ers niet als Ć©chte studenten worden gezien en missen de samenhorigheid. En dus besloot een groep mbo’ers het heft in eigen handen te nemen en de eerste Utrechtse mbo-studentenvereniging op te richten: Referendum Sanctum Hollandicus Vereniging Utrecht (R.S.H.V.).
  2. Geen 2020, maar 2022: Jeroen past handmatig duizenden Vueltaposters aan
    PREMIUM

    Geen 2020, maar 2022: Jeroen past handmatig duizenden Vueltapos­ters aan

    Jeroen Hermkens, heeft nog heel wat werk te verzetten voordat de Vuelta begint. Hij moet zo’n duizend tot tweeduizend affiches aanpassen, omdat daar de verkeerde datum op staat. Hermkens ontwierp in 2020 een affiche voor de start van de wielerwedstrijd, maar die werd uitgesteld vanwege de coronacrisis. De Utrechtse kunstenaar weigert zijn werk aan de papierversnipperaar te voeren en gaat alle data handmatig aanpassen.