Overal moeten schaaktafels komen, vindt Jesús Medina Molina (r). Hier speelt hij een potje schaken in het Maximapark met Jort.
Volledig scherm
PREMIUM
Overal moeten schaaktafels komen, vindt Jesús Medina Molina (r). Hier speelt hij een potje schaken in het Maximapark met Jort. © Marnix Schmidt

In het Máximapark is het vaste prik, nu kan er ook in het Griftpark een potje worden geschaakt

Het Máximapark in Leidsche Rijn had tot nu toe de enige schaaktafels in Utrecht. Daar is vandaag verandering in gekomen. In het Griftpark zijn deze middag ook drie schaaktafels in gebruik genomen.

  1. Vrijwillig dienen bij de politie, Ad (70) en Herman (76) genieten er ook op hun oude dag met volle teugen van
    PREMIUM

    Vrijwillig dienen bij de politie, Ad (70) en Herman (76) genieten er ook op hun oude dag met volle teugen van

    Vrijwillig werken bij de politie. Wie doet zoiets? En waarom doen deze reservisten dat náást een fulltimebaan? De 175 vrijwilligers die het korps Utrecht rijk is - de tak bestaat 75 jaar - hebben geregeld iets uit te leggen op verjaardagen. Ad Imhof en Herman van den Ham hebben geen seconde spijt van de keuze die ze in 1980 en 1988 maakten. ,,We zijn er graag voor onze stad, Utrecht.’’
    Utrecht