Inbrekers uit Veenendaal en Nieuwegein lopen helemaal in Zeeland tegen de lamp
Twee woninginbrekers uit Veenendaal en Nieuwegein die het voorzien hadden op een huis in Goes, zijn daarbij afgelopen zondagavond betrapt.
De politie ontving rond 21.00 uur een melding van een vermoedelijke woninginbraak. Er werden geluiden van braak gehoord en er stond een deur open, terwijl er niemand thuis hoorde te zijn. De politie trof bij aankomst forse braakschade aan bij de achterdeur.
Omdat het recent was gebeurd, zochten de agenten in de omgeving naar verdachten. In de brandgang achter een woning liepen twee mannen volledig in donkere kleuren gekleed. Allebei de mannen renden weg, maar een 23-jarige man uit Veenendaal kon direct worden aangehouden.
Politiehond ingezet voor tweede man
Voor de zoektocht naar de tweede werd een politiehond ingezet. In de bosjes hapte de hond toe. Het bleek de andere verdachte te zijn die zich daar schuilhield. Ook deze 25-jarige man uit Nieuwegein werd aangehouden. Zijn verwondingen door de hondenbeet zijn bekeken en verzorgd.
Ondanks de flinke schade aan de deur van de woning, mogelijk door gereedschap, zijn er geen inbrekersspullen in de omgeving aangetroffen. De politie roept omwonenden op om uit te kijken naar voorwerpen die gebruikt kunnen zijn bij deze inbraak.
Bekijk onze meest bekeken nieuwsvideo’s in onderstaande playlist:
Reageren? Brieven kunnen naar onze lezersredactie (met voor-, achternaam en adres (dit laatste niet voor publicatie). Een lezersbrief is max. 150 woorden en kan worden ingekort. Anonieme brieven plaatsen we niet.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Imraan is de enige die met voorkeurstemmen is gekozen in provincie Utrecht: ‘Leven op z’n kop’
Hij kan het nauwelijks geloven, maar Imraan El Hamdaoui (28) gaat aan de slag als Statenlid in de provincie Utrecht. De GroenLinkser is als enige in de provincie met voorkeursstemmen gekozen, al stond hij bepaald niet bovenaan de kieslijst.Veenendaal -
Met deze tool zie jij op welke toeslag of welk potje geld je recht hebt
Zorgtoeslag, huurtoeslag, bijzondere bijstand. Er zijn veel potjes met geld maar mensen weten ze vaak niet te vinden. Om die reden lanceren schuldhulporganisaties Geldfit en VoorzieningenWijzer nu een online Potjes-check. Zo kun je zelf raadplegen op welke voorzieningen je recht hebt. -
Gewonde bij steekincident Veenendaal, verdachte aangehouden
De politie in Veenendaal is zondagavond een flat aan De Palmen Grift binnengegaan in verband met een steekincident. Agenten betraden het pand in de wijk Engelenburg rond 23.15 uur met schilden om zichzelf te beschermen.Veenendaal -
PREMIUM
Huis vol ongebruikte aankopen? Zo voorkom je nutteloze uitgaven
Weinig geld hebben en toch flink uitgeven. Sommige mensen hebben een gat in hun hand. Waarom is het voor hen zo moeilijk om financieel pas op de plaats te maken? -
PREMIUMtips
De muren toe aan een likje verf? Zo kies je de juiste kleur
De gemiddelde Nederlander geeft de muren in huis elke drie tot vier jaar een nieuw kleurtje. Maar hoe kies je een goede tint? Heleen van Gent, kleurexpert bij AkzoNobel, geeft advies.
-
indebuurt.nl
Groene vingers? Hier haal je gratis compost af in Veenendaal
Goed nieuws voor alle Veenendalers met groene vingers. Je kan dit jaar weer gratis compost afhalen in onze stad, zodat de plantjes in je (moes)tuin kunnen knallen dit voorjaar.Veenendaal -
-
-
PREMIUM
Plofkrakers bestelden geldautomaten om explosies te testen (maar deze zaten vol afluisterapparatuur)
De politie heeft een grote plofkrakersbende op kunnen rollen door afluisterapparatuur te plaatsen in enkele pinautomaten die in Duitsland werden besteld om te testen in een loods in Utrecht. Met alle info werd stukje voor stukje in kaart gebracht hoe de bende opereerde en wie daarbij betrokken waren. -
PREMIUM
Zang en dans bij Nationale Pannenkoekdag in Wageningen: ‘Ik zag veel blije gezichten, dat is altijd goed’
De derde óf vierde vrijdag in maart is Nationale Pannenkoekdag. Leerlingen van twee schakelklassen van de internationaal georiënteerde basisschool De Wereld trakteerden Wageningse senioren in het Huis van de Wijk de Nude daarom niet alleen op smakelijke flensjes, maar ook op zang en dans uit alle windstreken.Wageningen
In samenwerking met indebuurt Veenendaal