Bekerfinale ver weg voor Van der Werff
ARNHEM - Maikel van der Werff dreigt de wedstrijd van het jaar te missen van Vitesse. De centrumverdediger van de Arnhemse club kampt met terugslag in de revalidatie van zijn knieblessure. De bekerfinale komt daarmee ernstig in het gedrang.
Vitesse speelt op 30 april in De Kuip tegen AZ. Drie keer eerder stond de Arnhemse club in de finale (1912, 1927 en 1990). Nog nooit won de eredivisionist de eindstrijd. De Gelderse profs kunnen in Rotterdam dus geschiedenis schrijven.
Voor Van der Werff (27) dringt voor de finale nu ineens de tijd. De mandekker raakte half februari in het duel met Willem II geblesseerd, nadat spits Obbi Oulare op hem viel. Uit een mri-scan bleek kniebandletsel en voor het herstel stond vijf tot zes weken.
Tegenvaller
De centrumverdediger keerde na die tijd volgens plan ook terug op het trainingsveld, maar hij is door tegenslag weer teruggeworpen. ,,Dat is een bittere tegenvaller”, stelt trainer Henk Fraser van Vitesse. ,,Het is een terugslag, die past bij dit soort blessures. Maar het komt daarmee nog steeds slecht uit.”
Ervaring
Fraser hoopt dat Van der Werff nog snel bij de groep kan aansluiten. Hij is de enige bekerwinnaar in zijn selectie. Van der Werff won in 2014 met PEC Zwolle de cupfinale ten koste van Ajax (5-1). ,,Het wordt allemaal krap’’, verklaart Fraser.
Vitesse speelt voor de bekerfinale in de competitie nog tegen Excelsior (zaterdag, uit) en Feyenoord (zondag 23 april, thuis).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Vitesse legt talent Robin La Scala voor drie jaar vast
Arnhem, Druten -
PREMIUM
Hoeveel zoet eet jij? Een week geen toegevoegde suiker kan wel 99 suikerklontjes schelen
In koekjes, chocolade en frisdrank, maar ook in pastasaus: toegevoegde suiker zit in meer producten dan je zou verwachten. Zo eten we onbewust (veel) meer suiker dan we zelf inschatten. Met de Nationale Suiker Challenge (5 t/m 11 juni) daagt het Diabetes Fonds alle Nederlanders uit om een week lang geen toegevoegde suikers te eten. Hoe pak je dat aan, en hoe houd je dat als echte zoetekauw vol? -
PREMIUMhuisarts vertelt
Niet zelden ga ik op zoek naar gevonden voorwerpen in de vagina
Een patiënt komt in paniek de spreekkamer van huisarts Rutger Verhoeff binnen. Het condoom is kwijt en zou nog in haar vagina moeten zitten. Hij schrijft erover in de rubriek Huisarts Vertelt. -
RKC trekt Vitesse-doelman Jeroen Houwen aan
Keeper Jeroen Houwen (27) staat op het punt een contract te tekenen bij RKC. Na het vertrek van Joel Pereira en een mogelijke transfer van Etienne Vaessen hebben ze in Waalwijk alvast vooruit gekeken. De van Vitesse afkomstige doelman gaat snel zijn handtekening zetten.Arnhem, Waalwijk -
Vitesse faalt in Sittard: nacompetitie dreigt nog volop
Vitesse wacht een zinderend slot van dit seizoen. Voor de Arnhemse club dreigt de nacompetitie ook na speeldag 31 in de eredivisie nog. Door de 2-0 nederlaag bij Fortuna Sittard blijft het gat naar plek 16 op de ranglijst een schamele drie punten. De club uit Limburg is wel veilig.Arnhem
-
En dat is 11: alle Arnhemse voetbalclubs mogen zich nu partner van Vitesse noemen
Arnhem, Doornenburg -
-
-
PREMIUM4
'Hoewel ik duizend keer mijn excuses heb gemaakt voor mijn slippertje, blijft mijn vrouw boos’
Vreemdgaan gebeurt overal. Maar sommigen komen sneller in de verleiding dan anderen. Als artiest heb je het vaker voor het uitkiezen. Maar ook en vooral juist dan geldt: bezint eer ge begint, zegt Debby Gerritsen deze week tegen Teun. -
PREMIUM5
Danilho Doekhi is klaar voor de grote voetbaltheaters: ‘Real, Barça of City zou wel mooi zijn’
Ze noemen hem De Vuurtoren. Das Kopfball-Ungeheuer. Danilho Doekhi heeft een topjaar achter de rug bij Union Berlin. De cultclub gaat de Champions League in, zijn transferwaarde is met miljoenen gestegen.Arnhem