Coaches Theo Janssen en Tim Cornelisse strijden met jeugdteams Vitesse voor promotie
ARNHEM - De hoogste jeugdteams van Vitesse gaan op voor promotie. Het beloftenteam van coach Tim Cornelisse en het elftal Onder 18 jaar van trainer Theo Janssen moeten zaterdag in de slotronde van de competitie winnen om op te klimmen naar het hoogste landelijke niveau.
De beloften van Cornelisse zijn in de race voor promotie na een 5-1 zege van zaterdag op Heerenveen. Een van de concurrenten voor de stap omhoog is De Graafschap. Jong Vitesse speelt zaterdag tegen FC Emmen. Ook de Drentse formatie kan promoveren. Uiteindelijk gaan twee teams omhoog.
Cornelisse (44) schoof halverwege dit seizoen bij Vitesse door naar het beloftenteam. Hij nam het jeugdteam over van Nicky Hofs. Die stapte over naar de hoofdmacht van de eredivisieclub, omdat Dick Schreuder als hoofdtrainer aan de slag ging bij PEC Zwolle.
Zodoende sloot Theo Janssen (40) weer aan bij Onder 18 jaar. De Arnhemmer was talentencoach binnen de voetbalacademie, maar nam de taken over van Cornelisse.
Vitesse Onder 18 jaar versloeg zaterdag de leeftijdsgenoten van FC Groningen met 5-1. Het team van Janssen kan nu zaterdag kampioen worden bij FC Twente. De club uit Enschede is koploper en moet daarmee wel verslagen worden.
Promotie levert voor volgend seizoen duels op met de jeugdteams van Ajax, PSV, Feyenoord en AZ.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Zo voorkom je een hoge telefoonrekening tijdens de vakantie
Niks zo vervelend als een gepeperde telefoonrekening op je mat, net als je thuiskomt van een ontspannende vakantie. Hoe zit het met je internetverbruik in het buitenland: moet je nou op je MB’s letten, of niet? -
PREMIUM4
Voor Vitesse dreigt een horrorzomer: maar voor de jeugd ligt er een kans in Arnhem
ARNHEM - Benjamin Schmedes staat voor een monsterklus bij Vitesse. Hangende de verkoop van de club is de technisch directeur op de transfermarkt machteloos en krachteloos. In Arnhem dreigt een horrorzomer. -
Mijn bevalling
Lisa (17) beviel plotseling: 'Bij de spoedpost zagen ze dat ik zwanger was én aan het bevallen’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie bevallingsverhalen creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Lisa Kuijpers had op haar 17e een verrassingsbevalling: zij wist tot op het moment dat ze haar zoontje kreeg niet dat ze zwanger was. -
PREMIUM11
Meulensteen is klaar voor stap omhoog: vierjarig contract bij Vitesse
ARNHEM - Vitesse is akkoord met Melle Meulensteen. De Brabander met Engelse roots tekent voor vier jaar in Arnhem. De eredivisionist betaalt circa 1 miljoen euro aan RKC. -
Eigenaren zonnepanelen benadeeld bij saldering per maand, CDA stelt Kamervragen
Het CDA heeft in de Tweede Kamer vragen gesteld aan minister Rob Jetten van Klimaat en Energie over hoe energieleveranciers de teruglevering van zonnepanelen verrekenen. De leveranciers moeten op jaarbasis salderen, maar het komt voor dat ze dat per maand doen.
-
Geheime informatie Vitesse door fout gemeente openbaar: ‘Cruciaal’ in conflict over speelrecht
ARNHEM - Door een fout bij de gemeente is geheime informatie die Vitesse stuurde naar het Arnhemse College van Burgemeester en Wethouders openbaar gemaakt. Dat geeft eigenaar Nedstede van GelreDome munitie in de rechtszaak die loopt over het gebruik van het stadion door Vitesse. -
Hofs met Jong Vitesse begonnen aan nieuw avontuur
ARNHEM - Voor trainer Nicky Hofs is het seizoen met Vitesse Onder 21 jaar al begonnen. Het beloftenteam van de Arnhemse club werkt deze zomer in twee blokken. Want de competitie start pas eind augustus. -
PREMIUM3
Directie aan zet voor turbulente zomer Vitesse
ALKMAAR - Nu de stofwolken van het voetbaljaar optrekken, stapt Vitesse de turbulente zomer in. De overname van de club moet gestalte krijgen. Pas dan kan technisch directeur Benjamin Schmedes een selectie neerzetten.