Spoeling wordt dun in de defensie van Vitesse
ARNHEM - Na het spektakelstuk in Brussel tegen Anderlecht (3-3), speelt Vitesse zondag de eerste thuiswedstrijd van het nieuwe eredivisieseizoen. In GelreDome komt Willem II op bezoek (aftrap 16.45 uur). Trainer Thomas Letsch heeft daarin vooral te maken met een verzwakte achterhoede.
De defensie van Vitesse is momenteel de achilleshiel van het elftal. Door blessureleed is de spoeling heel dun. Vooral het gemis van Danilho Doekhi en Jacob Rasmussen is groot. Beide centrale verdedigers zijn geblesseerd. De verwachting is dat Doekhi (lichte hamstringblessure) sneller terugkeert dan in eerste instantie gedacht. Tegen Willem II zal de captain nog wel ontbreken.
Ook Million Manhoef is afwezig. De vleugelverdediger verving de eerste wedstrijden van het seizoen de geblesseerde Eli Dasa (nu weer fit). Manhoef deed dat goed, maar is in aanloop naar het duel met Anderlecht geblesseerd geraakt. Hoe lang hij afwezig is, is nog onduidelijk.
Tegen Willem II keert Loïs Openda normaal gesproken weer terug in het elftal. De Belgische aanvaller zat tegen Anderlecht zijn laatste Europese duel schorsing uit na de rode kaart in de thuiswedstrijd tegen Dundalk FC.
Vermoedelijke opstelling Vitesse: Schubert; Dasa, Oroz, Bazoer, Hájek, Wittek; Bero, Gboho, Tronstad; Frederiksen, Openda.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM12
Tannane voert een eeuwige strijd tegen onrecht en vooroordelen: ‘Ik ren altijd met de wind tegen’
Alle ogen zijn in de derby van Gelderland gericht op Oussama Tannane. Een genie met ontploffingsgevaar. De Tovenaar van Tétouan keert als NEC’er terug bij zijn oude club Vitesse. -
PREMIUM29
Mag Vitesse straks nog wel voetballen? Club kan licentie verliezen door opzeggen contract GelreDome
-
Dit zijn de goedkoopste auto's voor private lease
Met private lease kun je voor een vast bedrag in een gloednieuwe auto rijden. Nagenoeg alles is inbegrepen: of het nu wegenbelasting, de verzekering, onderhoud of pechhulp is, je hoeft er niet over na te denken. Dit zijn de goedkoopste modellen. -
PREMIUM3
Meer uren per dag werken in minder dagen, kan het?
Meer tijd voor ons sociale leven, minder files en minder drukte bij de kinderopvang. Om de problemen op de arbeidsmarkt aan te pakken, komt internist en hoogleraar Marcel Levi met een opmerkelijk voorstel: ga hetzelfde aantal uren werken in minder dagen. -
Meijer spaart Tannane na rode kaart voor NEC tegen Vitesse
Rogier Meijer gaat uit van een milde KNVB-straf voor de rode kaart van Oussama Tannane. De coach van NEC neemt de Marokkaan na de 0-0 in de Gelderse derby tegen Vitesse in bescherming. Er volgt deze week een stevig gesprek, maar disciplinaire maatregelen laat de trainer achterwege.
-
Kjell Scherpen verbolgen na rode kaart tegen PSV: 'Snap niet wat we aan het doen zijn’
De wedstrijd tussen PSV en Vitesse (1-0) was er eentje met pieken en dalen voor Vitesse-doelman Kjell Scherpen. In de eerste helft stopte hij nog een penalty van Luuk de Jong, maar na rust ging hij in de fout bij de enige goal van PSV én pakte hij ook nog rood. -
-
-
Vitesse onderuit in oefenduel bij Feyenoord; Baden Frederiksen op weg naar Ferencvaros
Nikolai Baden Frederiksen is op weg naar de uitgang bij Vitesse. De Deen gebruikt de laatste dag van de transferwindow voor een vertrek uit Arnhem. Hij is op weg naar Ferencvaros. -
Koken & Eten
Hygiëne in de keuken: maak ook je kruidenpotjes af en toe goed schoon
Veel gevallen van voedselvergiftiging ontstaan thuis, aldus het RIVM. De meeste bacteriën in de keuken denk je waarschijnlijk te vinden in de keukenhanddoek, vuilnisbak of snijplank, maar uit een nieuwe studie blijkt dat kruidenpotjes nog grotere bacteriemagneten zijn.
5 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageerRock Witten
patrick wijgman
Henny . Jansen
JW Sanders
Mark Leenders