De trainerscarrousel is bijna uitgedraaid

DOETINCHEM - De trainerscarrousel in de Achterhoek en Liemers draait steeds minder snel. De meeste clubs zijn voorzien voor het seizoen 2020-2021.

Volledig scherm
Martijn Bartels volgt Frank van Kouwen op bij OBW. © David van Haren

14 clubs

In totaal is bij 14 clubs in de Achterhoek en Liemers nog niet bekend wie er volgend seizoen als trainer voor de hoofdmacht staat. Het betreft vooral clubs in lagere regionen van het amateurvoetbal.

Een overzicht van de trainers en de mutaties.

ZATERDAGVOETBAL

HOOFDKLASSE
AZSV

Seizoen 2019-2020: Dave de Jong.
Seizoen 2020-2021: Dave de Jong.

EERSTE KLASSE
DZC’68

Seizoen 2019-2020: Jos van der Veen.
Seizoen 2020-2021: Jos van der Veen.

TWEEDE KLASSE
AVW’66

Seizoen 2019-2020: Delano Verweij.
Seizoen 2020-2021: Delano Verweij.

FC DINXPERLO
Seizoen 2019-2020: Bas van Londen.
Seizoen 2020-2021: ?

Volledig scherm
Wie volgt Bas van Londen op bij Dinxperlo © Jan Ruland van den Brink

DERDE KLASSE

Zelos
Seizoen 2019-2020: Wilco Geerts.
Seizoen 2020-2021: Wilco Geerts.

VIERDE KLASSE
FC Winterswijk (zat.)

Seizoen 2019-2020: Gerard Magendans.
Seizoen 2020-2021: Dirk Feege.

ZONDAGVOETBAL

HOOFDKLASSE
Silvolde

Seizoen 2019-2020: Dennis van Beukering.
Seizoen 2020-2021: Stéven Verheijen.

Longa'30
Seizoen 2019-2020: Erik Zandstra.
Seizoen 2020-2021: Erik Zandstra.

RKZVC
Seizoen 2019-2020: Laurens Knippenborg.
Seizoen 2020-2021: Jeroen Spies.

Volledig scherm
Hoofdklasser RKZVC is er nog steeds niet in geslaagd een opvolger te vinden voor Laurens Knippenborg. © Marcel ter Bals

EERSTE KLASSE
FC Winterswijk

Seizoen 2019-2020: John Gielink.
Seizoen 2020-2021: Martijn Beltman.

TWEEDE KLASSE
Varsseveld

Seizoen 2019-2020: Jos Heutinck.
Seizoen 2020-2021: Arno Heersink.

Concordia Wehl
Seizoen 2019-2020: Maik Angenent.
Seizoen 2020-2021: Bas van Londen.

SDOUC
Seizoen 2019-2020: Jan Vreman (sinds november opvolger van John Neijenhuis).
Seizoen 2020-2021: Jan Vreman.

DCS
Seizoen 2019-2020: Kevin Jeurissen.
Seizoen 2020-2021: Kevin Jeurissen.

Vorden
Seizoen 2019-2020: Manfred Graven.
Seizoen 2020-2021:  Manfred Graven.

Viod
Seizoen 2019-2020: Jan Lorsé.
Seizoen 2020-2021:  Jan Lorsé.

DVC’26
Seizoen 2019-2020: Edwin Hoogerdijk.
Seizoen 2020-2021: Edwin Hoogerdijk.

Volledig scherm
Edwin Hoogerdijk blijft nog een jaar bij tweedeklasser DVC'26 in Didam. © Jan Ruland van den Brink

DERDE KLASSE
VVG'25

Seizoen 2019-2020: Lars Krabbenborg.
Seizoen 2020-2021: Lars Krabbenborg.

Grol
Seizoen 2019-2020: Sander Hoopman.
Seizoen 2020-2021: William Krabbenborg.

OBW
Seizoen 2019-2020: Frank van Kouwen.
Seizoen 2020-2021:  Martijn Bartels.

Pax
Seizoen 2019-2020: Rudi Vonk.
Seizoen 2020-2021:  Rudi Vonk.

vv Doetinchem
Seizoen 2019-2020: Hans Hendriksen.
Seizoen 2020-2021: Hans Hendriksen.

FC Trias
Seizoen 2019-2020: Yassin Ouardighi.
Seizoen 2020-2021: Yassin Ouardighi.

DVV
Seizoen 2019-2020: Ron Olyslager.
Seizoen 2020-2021: Ron Olyslager.

vv Montferland
Seizoen 2019-2020: Marthijne Bochoven.
Seizoen 2020-2021: Ruud Pastoor.

Volledig scherm
Ruud Pastoors wordt de nieuwe trainer van fusieclub vv Montferland. © Jan Ruland van den Brink

HC'03

Seizoen 2019-2020: John Leeuwerik.
Seizoen 2020-2021: John Leeuwerik. 

Ruurlo
Seizoen 2019-2020: Wouter Schouten.
Seizoen 2020-2021: Wouter Schouten.

VIERDE KLASSE
Vios Beltrum

Seizoen 2019-2020: Kevin Vos.
Seizoen 2020-2021: Kevin Vos.

Gendringen
Seizoen 2019-2020: Wolf Wannet.
Seizoen 2020-2021: Wolf Wannet.

FC Dinxperlo (zon.)
Seizoen 2019-2020: Iwan Went.
Seizoen 2020-2021: Iwan Went.

HMC’17
Seizoen 2019-2020: Jorrit Bomers.
Seizoen 2020-2021:  Jorrit Bomers.

GWVV
Seizoen 2019-2020: Edwin Grotenhuis.
Seizoen 2020-2021: Edwin Grotenhuis.

AD'69
Seizoen 2019-2020: Mark Schepers.
Seizoen 2020-2021: Sander Hoopman.

Ulftse Boys
Seizoen 2019-2020: Martijn Meerdink.
Seizoen 2020-2021: Martijn Meerdink.

KSV
Seizoen 2019-2020: Marco Engelberts.
Seizoen 2020-2021: Jan Willem Rutgers.

FC Bergh
Seizoen 2019-2020: Patrick Baltus.
Seizoen 2020-2021: Patrick Baltus.

SC Meddo
Seizoen 2019-2020: Dennis Teunissen.
Seizoen 2020-2021: Bjorn Zweerink.

Terborg
Seizoen 2019-2020: Jan Stern.
Seizoen 2020-2021:  Vincent Selhorst.

SV Basteom
Seizoen 2019-2020: Theo Besselink.
Seizoen 2020-2021: Mark Severin.

Etten
Seizoen 2019-2020: Ruud Pastoor.
Seizoen 2020-2021: ? (Pastoor vertrekt)

Keijenburgse Boys
Seizoen 2019-2020: Anthonie Nieuwenhuis.
Seizoen 2020-2021: Anthonie Nieuwenhuis.

MEC
Seizoen 2019-2020: Mark Reinders.
Seizoen 2020-2021: Jacob Posthuma.

SC Groessen
Seizoen 2019-2020: Koen van Loon.
Seizoen 2020-2021: ?

Volledig scherm
Koen van Loon heeft zijn contract in Groessen nog niet verlengd. © Jan Ruland van den Brink

SC Westervoort
Seizoen 2019-2020: Harold Dengerink.
Seizoen 2020-2021: Wim Bleijenberg. 

GSV’38
Seizoen 2019-2020: Wim Bleijenberg.
Seizoen 2020-2021: Klaas Vermeulen.

't Peeske
Seizoen 2019-2020: Michel Buiting.
Seizoen 2020-2021: Frank Burgers.

SC Doesburg
Seizoen 2019-2020: Bob Hartemink.
Seizoen 2020-2021: Bob Hartemink.

Sprinkhanen
Seizoen 2019-2020: Huub van Laarschot.
Seizoen 2020-2021: Ico Bod.

Loil
Seizoen 2019-2020: Theo Mennings.
Seizoen 2020-2021: Theo Besselink.

Loo
Seizoen 2019-2020: Herko Engelsman.
Seizoen 2020-2021: Jan van de Wouw.

VIJFDE KLASSE
vv Zelhem

Seizoen 2019-2020: Henk Bloemers.
Seizoen 2020-2021: ?

Bredevoort
Seizoen 2019-2020: Ronald Heinen.
Seizoen 2020-2021: Ronald Heinen.

Wolfersveen
Seizoen 2019-2020: Wim te Neijenhuis.
Seizoen 2020-2021: Wim te Neijenhuis.

Vosseveld
Seizoen 2019-2020: Ronald van der Plaats.
Seizoen 2020-2021: Ronald van der Plaats.

Erix
Seizoen 2019-2020: Mick Hermsen.
Seizoen 2020-2021: Mick Hermsen.

DEO
Seizoen 2019-2020: Christian Diepenbroek.
Seizoen 2020-2021: ? (Diepenbroek vertrekt).

Kilder
Seizoen 2019-2020: Marcel Lucassen.
Seizoen 2020-2021: Marcel Lucassen.

Ajax Breedenbroek
Seizoen 2019-2020: Edwin Frericks.
Seizoen 2020-2021: Edwin Frericks.

Angerlo Vooruit
Seizoen 2019-2020: Ico Bod.
Seizoen 2020-2021: Herko Engelsman.

Gelders Eiland
Seizoen 2019-2020: Harrie Fontein.
Seizoen 2020-2021: ? (Fontein vertrekt).

RKPSC
Seizoen 2019-2020: Martin Winkels.
Seizoen 2020-2021: Martin Winkels.

SDZZ
Seizoen 2019-2020: Jeroen Jordens.
Seizoen 2020-2021: ?

Westendorp
Seizoen 2019-2020:  Jeroen Tacke.
Seizoen 2020-2021: ?

SVGG
Seizoen 2019-2020: Patrick Visser.
Seizoen 2020-2021: ?

Den Dam
Seizoen 2019-2020: Rober Verbeek.
Seizoen 2020-2021: ? (Verbeek vertrekt).

Rijnland
Seizoen 2019-2020: Freddy Dahm.
Seizoen 2020-2021: Freddy Dahm.

NVC
Seizoen 2019-2020: Jozua Johannis.
Seizoen 2020-2021: Jozua Johannis.

Babberich
Seizoen 2019-2020: Albert Kemperman.
Seizoen 2020-2021: Albert Kemperman.

Halle
Seizoen 2019-2020: Cor Peitsman en Leon Tol.
Seizoen 2020-2021: Ronnie Baten.

Ratti/Socii
Seizoen 2019-2020: Ronnie Baten.
Seizoen 2020-2021: ? (Baten vertrekt).

Volledig scherm
Wie volgt Cor Peitsman (rechts) op bij Halle. En waar gaat ‘De Peits’ volgend seizoen aan de slag? © Theo Kock

Amateurvoetbal