FC Winterswijk 2 wél naar volgende ronde; ook Viod, Pax en VVG'25 door in beker

DOETINCHEM - Derdeklasser VVG'25 vernederde zondag buurman Terborg in het bekertoernooi (8-0) en werd met overmacht poulewinnaar.

Volledig scherm
VVG'25 maakte in de derby gehakt van Terborg: 8-0. © Jan Ruland van den Brink

Het eerste elftal van FC Winterswijk bereikte de volgende bekerronde niet, maar het tweede team van de club slaagde daar wel in. Zondag won FC Winterswijk in poule 24 met 3-0 van Lonneker en eindigde als eerste in de poule.

Tweedeklasser Viod gaat na een 2-3 zege bij Eilermark ook door in de beker. Datzelfde geldt voor Pax uit Hengelo, dat met 4-1 won van Turkse Kracht.

Uitslagen 1e en 2e klasse.

Poule 81. Zaterdag: FC Suryoye-FC Winterswijk 3-1. Zondag: SDOUC-Varsseveld 3-1.
SDOUC en FC Suryoye door naar volgende ronde.

Poule 83. Zaterdag: Concordia Wehl-DZC’68 4-1, Be Quick Zutphen-Bon Boys 2-4.
Concordia Wehl en Be Quick Zutphen door naar volgende ronde.

Poule 84. Zaterdag: Rigtersbleek-Quick’20 3-2, Eilermark-Viod 2-3.
Rigtersbleek en Viod door naar volgende ronde.

Poule 87. Zaterdag: FC Dinxperlo-Sparta Enschede 1-4. Zondag: Tubantia-Vogido  2-2.
Tubantia en Sparta Enschede door naar volgende ronde.

Uitslagen 3e tot en met 5e klasse.

Poule 4. Zondag: FC Bergh-Ewijk 0-1.
OBW (zon.) poulewinnaar.

Poule 6. Meddo-SC Overdinkel 1-5, BSC Unisson-Losser 2-4.
SC Overdinkel poulewinnaar.

Poule 10. OBW (zat.)-AZSV 3 2-1, FC Winterswijk (zat.)-Zelos 0-3.
OBW (zat.) poulewinnaar

Poule 14. AZSV 2-Wilhelminaschool 5-0.
AZSV 2 poulewinnaar.

Poule 15. Etten-Loil 1-5, Doetinchem-Warnsveldse Boys 1-3.
Warnsveldse Boys poulewinnaar.

Poule 19. Zondag: ABS-Klarenbeek 4-2, Turkse Kracht-Pax 1-4.
Pax poulewinnaar.

Poule 21. Reünie-HMC’17 4-0.
TVO poulewinnaar.

Poule 22. Ruurlo-Doesburg  0-4, Loenermark-Gendringen 3-1.
Loenermark poulewinnaar.

Poule 24. Buurse-FC Trias 2-5, FC Winterswijk 2-LSV Lonneker 3-0.
FC Winterswijk 2 poulewinnaar.

Poule 28. Zondag: ’t Peeske-AZC 0-3, VVG’25-Terborg  8-0.
VVG'25 poulewinnaar.

Poule 29. Grol-Longa’30 2 2-0.
Grol poulewinnaar.

Poule 31. Brummen-Groen Wit’62 2-0, Basteom-Robur et Velocitas  1-3.
Robur et Velocitas poulewinnaar.

Poule 32. GWVV-Millingen 2-3, Rood Wit-Montferland 3-1.
Rood Wit poulewinnaar.

Poule 35. Keijenburgse Boys-Zelhem 3-1, VVLK-NVC  4-0.
Keijenburgse Boys poulewinnaar.

Poule 42. Ulftse Boys-DVSG 1-1, Sprinkhanen-Den Dam 7-1.
Ulftse Boys poulewinnaar.

Poule 46. FC ’t Centrum-MEC  5-1.
FC ’t Centrum poulewinnaar.

Poule 47. Dinsdag 17 september: KSV-Kilder (20.00 uur).

Poule 52. SVHA-Ratti/Socii  4-0, Wolfersveen-Halle 2-2.
Wolfersveen poulewinnaar.

Poule 59. Bredevoort-SVGG 2-0, FC Dinxperlo-DEO 7-1
FC Dinxperlo (zon.) poulewinnaar.

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Amateurvoetbal