Volledig scherm
Longa'30 speelt zondag de belangrijke thuiswedstrijd tegen AWC uit Wijchen in de hoofdklasse B. © Theo Kock

Het is dit weekeinde weer ‘volle bak’

DOETINCHEM - Het amateurvoetbal gaat dit weekeinde weer volledig van start. Ook de eerste- tot en met vijfdeklassers moeten nu aan de bak.

Het programma voor zaterdag 25 en zondag 26 januari:

ZATERDAGVOETBAL

Hoofdklasse A: Achilles Veen-DUNO, Achilles’29-Rijsoord, Capelle-’s-Gravenzande, Smitshoek-Spijkenisse, Sportlust’46-AZSV (14.30), FC Rijnvogels-Zwaluwen, DHSC-ARC, SC Feyenoord-Jodan Boys.Oost

1D: SDV Barneveld-Bennekom, DOS Kampen-WHC, DZC’68-Hierden (15.00), DTS Ede-SVZW, DFS-Nunspeet, CSV Apeldoorn-Go Ahead Kampen, DOS’37-KHC.

2G: Lunteren-FC Dinxperlo (14.30), Valleivogels-Veensche Boys, Dronten-Horst, Lelystad’67-Be Quick Z., VRC-AVW’66, De Merino’s-Renswoude, Batavia’90-Unicum.

3A: Eerbeekse Boys-ESA, Redichem-DVE-Trajanus, SP Eefde-Excelsior Z, Zelos-FC Zutphen (15.00), UNI VV-OVC’85, De Treffers-DVOV, VV Dieren-Oeken.

4F: SC Enschede-Berghuizen, EFC PW-SVV’91, Juliana’32-FC Winterswijk (14.30), Tubantia-FC Aramea, Achilles’12-Sportlust Glanerbrug, Eilermark-Achilles E, Rigtersbleek-Drienerlo.

ZONDAGVOETBAL

Hoofdklasse B: OJC Rosmalen-IFC, Unitas-Silvolde (14.00), Juliana’31-RKZVC (14.00), Longa’30-AWC (14.00), Meerssen-Baronie, EHC-Halsteren, Nuenen-UDI’19, Moerse Boys-Minor.

1E: Voorwaarts T.-Rohda Raalte, Rigtersbleek-Tubantia, Bemmel-TVC’28, De Bataven-BVC’12, De Zweef-FC Winterswijk (14.00), Heino-Stevo, Orion-RKHVV.

2I: 14.00: WAVV-Vorden, DIO’30-Concordia-W, DVC’26-MASV, Eendracht’30-Quick 1888, Spero-Varsseveld, Union-SDOUC. 14.30: DCS-Viod.

3A: Borne-WVV’34, Avanti W-Luctor et Emergo, DSVD-RSC, Losser-De Tukkers, MVV’29-Grol (14.00), Lonneker-Reutum, TVO-Saasveldia.

3C: 14.00: Rheden-VVG’25, DVV-OBW, Ruurlo-Doetinchem, SC Lochem-Witkampers,

FC Trias-VVO, HC’03-VV Montferland.

4B: FC Eibergen-BSC Unisson, Hector-Rietmolen, Markelo-Reünie, Twenthe Goor-Vios Beltrum (14.00), Victoria’28-Diepenheim, Buurse-Neede, Hoeve Vooruit-UDI.

4C: 14.00: Gendringen-FC Bergh, AD’69-FC Dinxperlo, Etten-KSV, GWVV-Keijenburgse Boys, Terborg-Ulftse Boys, MEC-SC Meddo, HMC’17-SV Basteom.

4D: 14.00: Doesburg-Loil, GSV’38-Angeren, Jonge Kracht-GVA, CHRC-Arnhemia, Groessen-RVW, ’t Peeske-Sprinkhanen. 14.30: Loo-Westervoort.

5B: EGVV-Bredevoort (14.00), Haarlo-SVBV, GSV’63-Lochuizen, Vosseveld-Haaksbergen (14.00), Wolfersveen-Erix (14.30).

5C: 14.00: Angerlo V-Babberich, Rijnland-Den Dam, Ajax B-RKPSC, Westendorp-Kilder, Gelders Eiland-SVGG. 14.30: Halle-NVC.

5E: Ratti/Socii-SC EDS (14.00).

Amateurvoetbal