Volledig scherm
Kunnen DZC'68 en DVC'26, hier tegen elkaar in actie in de halve finale van de Achterhoek Cup, dit weekeinde het vege lijf redden? © Theo Kock

Programma amateurvoetbal: de laatste ronde

DOETINCHEM - De amateurvoetballers sluiten dit weekeinde de reguliere competitie af. Het programma tijdens de slotdag op 25 en 26 mei luidt als volgt:

ZATERDAGVOETBAL

Hoofdklasse B: 14:30 uur: ACV-Sparta Nijkerk, DETO-WHC, Urk-SC Genemuiden, Excelsior ‘31-Flevo Boys, SDC Putten-Buitenpost, Berkum-AZSV, DUNO D-SVZW, Staphorst-CSV Apeldoorn.

1e Klasse D: 14.30 uur: Bennekom-DTS’35 Ede, Enter Vooruit-DZC’68, Go Ahead Kampen-Hierden, KHC-Nunspeet, ASV Dronten-DOS’37, NSC Nijkerk-SDV Barneveld, Scherpenzeel-De Merino’s.

2e Klasse G: 14.30 uur: Owios-Lelystad’67, AVW’66-Lunteren, Unicum-Horst, Blauw Geel’55-VRC, Elburger SC-Woudenberg, Renswoude-Valleivogels, VVOP-VSCO’61.

2e klasse H: Oranje Nassau-DZSV, Den Ham-De Esch, Hulzense Boys-SVI, WVF-Vroomshoopse Boys, FC Zutphen-Be Quick’28, Sparta Enschede-Dos Kampen, ASC’62-IJVV.

3e Klasse A: 15.00 uur: ESA-vv Dieren, Redichem-SKV, UNI VV-Oeken, AZ 2000-OVC’85, De Treffers-Zelos, JVC Cuijk-Excelsior Zetten.

4e Klasse E: 15.00 uur: Almen-DVV, DVOV-RDC, Eerbeekse Boys-De Paasberg, FC Winterswijk-Helios.

ZONDAGVOETBAL

Hoofdklasse A: 14.00 uur: AWC-Hollandia, De Bataven-RKZVC, Alcides-Hoogeveen, DEM-Achilles 1894, Purmersteijn-Fortuna Wormerveer, Hoogland-RKHVV, SDO-Be Quick 1887, Silvolde-MSC.

1e Klasse E: 14.00 uur: Stevo-BVC’12, Rigtersbleek-FC Winterswijk, Bemmel-Tubantia, BWO-Rohda Raalte, Heino-Longa’30, NEC-De Zweef, TVC’28-WAVV.

2e Klasse I: 14.00 uur: SDOUC-DVC’26, DCS-Viod, Eendracht’30-Concordia Wehl, Union-AZC, Vorden-Quick 1888, Orion-Varsseveld, Warnsveldse Boys-Spero.

3e Klasse C: 14.00 uur: Rheden-Pax, VVO-VDZ, Doetinchem-MASV, Grol-MvR, SML-Gendringen, Vios Beltrum-OBW, FC Trias-Ruurlo.

4e klasse B: 14.00 uur: UDI-Erix, Rietmolen-Buurse, KSV-BSC Unisson, FC Aramea-Rekken, TVO-SC Overdinkel, De Tubanters-FC Eibergen.

4e Klasse C: 14.00 uur: Keijenburgse Boys-Dinxperlo, VVG’25-Terborg, Sprinkhanen-SVGG, Ulftse Boys-Loil, AD’69-KSH, MEC-GWVV, Zeddam/Sint Joris-’t Peeske.

4e Klasse D: 14.00 uur: DVV-Veluwezoom, ONA’53-GVA, Angeren-Westervoort, GSV’38-HC’03, Jonge Kracht-Arnhemia, Groessen-RKPSC, Eendracht Arnhem-CHRC.

5e Klasse C: 14.00 uur: NVC-Mariënveld, Bredevoort-Etten, Stokkum-Den Dam, Vosseveld-VVL, Westendorp-SC Meddo.

5e Klasse D: SC Rijnland-Babberich, SDOO-SDZZ, Edesche Boys-Gelders Eiland, Elsweide-SVHA, RVW-De Paasberg.

5e Klasse F: Angerlo Vooruit-Ratt/Socii (14.00 uur), SHE-Doesburg (13.00 uur), Basteom-Alexandria (14.00 uur).

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Amateurvoetbal