Volledig scherm
SDOUC speelt zondag in 2I thuis tegen Varsseveld. © Jan Ruland van den Brink

Programma amateurvoetbal

DOETINCHEM - In het weekeinde van 7 en 8 december staat de voorlaatste speelronde voor de winterstop in het amateurvoetbal op het programma.

ZATERDAGVOETBAL

Hoofdklasse A: AZSV-ARC (14.00), Duno-Capelle, Jodan Boys-Spijkenisse, SC Feyenoord-FC Rijnvogels, ‘s-Gravenzande-Achilles’29, Rijsoord-Smitshoek, Sportlust’46-Achilles Veen, Zwaluwen-DHSC.

1D: WHC-KHC, DOS Kampen-Bennekom, DZC’68-SDV Barneveld (15.00), Go Ahead Kampen-Nunspeet, DTS Ede-Hierden, CSV Apeldoorn-DFS, DOS’37-SVZW.

2G: Lunteren-Horst, Valleivogels-FC Dinxperlo (14.30), AVW’66-Unicum, Dronten-De Merino’s, Lelystad’67-Renswoude, VRC-Batavia’90, Be Quick Z.-Veensche Boys.

3A: Eerbeekse Boys-Oeken, Redichem-UNI VV, Zelos-Excelsior Zetten (14.30), Zutphen-DVOV, De Treffers-ESA, VV Dieren-SP Eefde, DVE-Trajanus-OVC’85.

4A: Oranje Blauw-OBW (14.30), AZ 2000-Juliana’31, DVV-DIO’30 (14.45), De Paasberg-Kolping-Dynamo, Woezik-Cito, Quick 1888-JVC Cuijk.

4F: EFC PW-SC Enschede, Juliana’32-SVV’91, Sportlust Glanerbrug-Drienerlo, Tubantia-Eilermark, Achilles’12-Berghuizen, Rigtersbleek-FC Winterswijk (15.30), FC Aramea-Achilles E.

ZONDAGVOETBAL

Hoofdklasse B: AWC-Nuenen, IFC-Moerse Boys, RKZVC-OJC Rosmalen (14.00), Silvolde-Juliana’31 (14.00), Baronie-Minor, Meerssen-Longa’30 (14.30), Halsteren-UDI’19, EHC-Unitas.

1E: Rigtersbleek-Stevo, Bemmel-RKHVV, Tubantia-TVC’28, Rohda Raalte-FC Winterswijk (14.00), De Bataven-Heino, Voorwaarts T.-De Zweef, Orion-BVC’12.

2I: 14.00: WAVV-Viod, DIO’30-MASV, DVC’26-Quick 1888, Eendracht’30-DCS, Union-Spero, Vorden-Concordia Wehl. 14.30: SDOUC-Varsseveld.

3A: Borne-Saasveldia, Avanti W-RSC, DSVD-Reutum, Grol-De Tukkers (14.30), MVV’29-Losser, Lonneker-TVO, WVV’34-Luctor et Emergo.

3C: 14.00: Rheden-VVO, DVV-SP Lochem, FC Trias-Doetinchem, HC’03-Pax, VV Montferland-VVG’25. 14.30: OBW-Witkampers.

4B: UDI-BSC Unisson, Markelo-Rietmolen, Twenthe Goor-Hector, Victoria’28-Neede, Buurse-Vios Beltrum (14.00), Hoeve Vooruit-FC Eibergen.

4C: 14.00: Ulftse Boys-Keijenburgse Boys, AD’69-SC Meddo, Etten-Gendringen, Terborg-GWVV, MEC-KSV, Basteom-FC Dinxperlo, HMC’17-FC Bergh.

4D: 14.00: Doesburg-GVA, Arnhemia-RVW, Jonge Kracht-Loo, Sprinkhanen-Angeren, CHRC-Westervoort, Groessen-Loil, ‘t Peeske-GSV’38.

5B: 14.00: EGVV-SVBV, Haarlo-Lochuizen, DEO-Erix, GSV’63-Wolfersveen, Haaksbergen-Rekken, Zelhem-Bredevoort.

5C: 14.00: Angerlo Vooruit-SVGG, SC Rijnland-Westendorp, SDZZ-Halle, Ajax B-Kilder, RKPSC-Babberich, Gelders Eiland-Den Dam.

5E: 14.00: Dierense Boys-Eendracht Arnhem, Veluwezoom-SHE, Elsweide-Zutphen, Voorst-Edesche Boys, Ratti/Socii-SC EDS.

Amateurvoetbal