Volledig scherm
Silvolde was afgelopen zondag kansloos tegen Halsteren (5-0) en gaat thuis tegen IFC op jacht naar eerherstel. © Pix4profs/Iman Fase

Programma amateurvoetbal

DOETINCHEM - De amateurvoetballers werken op zaterdag 8 en zondag 9 februari weer een volledige speelronde af.

ZATERDAGVOETBAL

Hoofdklasse A: Achilles Veen-ARC, Spijkenisse-Achilles’29, Capelle-Jodan Boys, DUNO-Rijsoord, Smitshoek-Zwaluwen, Sportlust’46-’s-Gravenzande, FC Rijnvogels-AZSV (14.30), DHSC-SC Feyenoord.

1D: SDV Barneveld-SVZW, DZC’68-Go Ahead Kampen (15.00), KHC-Bennekom, DTS Ede-Nunspeet, DFS-Hierden, CSV Apeldoorn-WHC, DOS’37-DOS Kampen.

2G: Lunteren-Unicum, Valleivogels-Lelystad’67, Dronten-AVW’66, Veensche Boys-Renswoude, VRC-Be Quick Z., De Merino’s-FC Dinxperlo (14.30), Batavia’90-Horst.

3A: DVOV-Excelsior Zetten, Eerbeekse Boys-OVC’85, Redichem-FC Zutphen, SP Eefde-ESA, UNI VV-Oeken, De Treffers-Zelos (15.30), VV Dieren-DVE-Trajanus.

4F: SC Enschede-FC Winterswijk (15.00), EFC PW-FC Aramea, Drienerlo-Berghuizen, Juliana’32-Achilles E, Tubantia-Sportlust Glanerbrug, Eilermark-SVV’91, Rigtersbleek-Achilles’12.

ZONDAGVOETBAL

Hoofdklasse B: Unitas-UDI’19, Juliana’31-Baronie, Longa’30-Halsteren (14.00), Silvolde-IFC (14.00) EHC-RKZVC (14.30), Nuenen-SV Meerssen, Moerse Boys-AWC, Minor-OJC Rosmalen.

1E: Bemmel-Rigtersbleek, De Bataven-Rohda Raalte, De Zweef-BVC’12, Heino-RKHVV, TVC’28-Stevo, Voorwaarts Twello-Tubantia, Orion-FC Winterswijk (14.00).

2I: 14.00: DIO’30-WAVV, DVC’26-Varsseveld, Concordia Wehl-Viod, Eendracht’30-SDOUC, Spero-Quick 1888, Union-Vorden. 14.30: DCS-MASV.

3A: Avanti W-Borne, DSVD-De Tukkers, Losser-Reutum, Luctor Et Emergo-Saasveldia, MVV’29-WVV’34, LSV Lonneker-Grol (14.00), TVO-RSC.

3C: 14.00: Rheden-HC’03, VVG’25-Pax, Ruurlo-OBW, Lochem-Doetinchem, FC Trias-Witkampers.

4B: FC Eibergen-Vios Beltrum (14.00), Hector-Neede, Twenthe Goor-UDI, Victoria’28-Markelo, Buurse-BSC Unisson, Diepenheim-Rietmolen, Hoeve Vooruit-Reünie.

4C: 14.00: Gendringen-SC Meddo, AD’69-HMC’17, Etten-Ulftse Boys, GWVV-KSV Vragender, Terborg-SV Basteom, MEC-Keijenburgse Boys. 14.30: FC Dinxperlo-FC Bergh.

4D: 14.00: Doesburg-Angeren, GSV’38-GVA, Jonge Kracht-Sprinkhanen, Groessen-CHRC, RVW-Westervoort, ‘t Peeske-Arnhemia. 14.30: Loo-Loil.

5B: 14.00: EGVV-DEO, Haarlo-Rekken, GSV’63-Haaksbergen, Vosseveld-Zelhem. 14.30: Wolfersveen-SVBV.

5C: 14.00: Babberich-Kilder, Angerlo Vooruit-Ajax B, SDZZ-RKPSC, Westendorp-SVGG, Gelders Eiland-NVC Netterden. 14.30: Halle-Den Dam.

5E: Dierense Boys-De Hoven, Veluwezoom-EDS, Edesche Boys-Eendracht Arnhem, Voorst-SHE, Ratti/Socii-Elsweide (14.00).

Amateurvoetbal