Volledig scherm
Viod speelt in Doetinchem de derby tegen Concordia Wehl. © DE GELDERLANDER

Programma amateurvoetbal

DOETINCHEM - Het programma in het amateurvoetbal op 12 en 13 oktober luidt als volgt:

ZATERDAGVOETBAL

Hoofdklasse A: Achilles Veen-Jodan Boys, SC Feyenoord-’s-Gravenzande, AZSV-Rijsoord (14.30), Smitshoek-DHSC, Sportlust’46-DUNO, Zwaluwen-ARC, Rijnvogels-Capelle, Achilles’29-Spijkenisse.

1e Klasse D: SDV Barneveld-CSV Apeldoorn, Bennekom-KHC, DOS Kampen-DTS Ede, DZC’68-DOS’37 (15.00), Nunspeet-WHC, DFS-SVZW, Hierden-Go Ahead Kampen.

2e Klasse G: Unicum-Be Quick Z., ASV Dronten-Valleivogels, Horst-AVW’66 (14.30), Lelystad’67-Lunteren, Renswoude-Veensche Boys, De Merino’s-VRC, Batavia’90-FC Dinxperlo (15.00).

3e Klasse A: OVC’85-Zutphen, Excelsior Z-DVOV, Oeken-DVE, Eefde-Redichem, Zelos-Eerbeekse B (15.00), UNI vv-ESA, Dieren-De Treffers.

4e Klasse F: SC Enschede-Tubantia, EFC PW-Rigtersbleek, Achilles E-Sportlust Glanerbrug, Achilles’12-Juliana’32, Eilermark-FC Winterswijk (14.30), Berghuizen-Drienerlo, SVV’91-FC Aramea.

ZONDAGVOETBAL

Hoofdklasse B: OJC Rosmalen-Minor, AWC-UDI’19, Longa’30-Juliana’31, (zo 14:30) SV Meerssen-RKZVC (14.30), Halsteren-IFC, EHC-Silvolde (14.30), Unitas-Baronie, Moerse Boys-Nuenen.

1e Klasse E: De Bataven-Bemmel (zat. 19.00), Stevo-TVC’28, Rigtersbleek-Orion, De Zweef-RKHVV, Heino-Voorwaarts T., BVC’12-Rohda Raalte, FC Winterswijk-Tubantia (14.00).

2e Klasse I: 14.00: WAVV-DVC’26, Varsseveld-Vorden, Viod-Concordia W, Eendracht-DIO’30, Quick 1888-SDOUC, Spero-MASV. 14.30: DCS-Union.

3e Klasse A: Borne-DSVD, Saasveldia-Luctor et Emergo, De Tukkers-WVV’34, Losser-RSC, LSV-Avanti W, Reutum-Grol (14.00), TVO-MVV’29.

3e Klasse C: 14.00: Pax-VVG’25, Doetinchem-OBW, Witkampers-VV Montferland, Ruurlo-Rheden, SP Lochem-VVO, HC’03-FC Trias.

4e Klasse B: FC Eibergen-Neede, Hector-Hoeve Vooruit, Markelo-Buurse, Twenthe Goor-Victoria’28, Vios Beltrum-UDI (14.00), BSC Unisson-Reünie, Rietmolen-Diepenheim.

4e Klasse C: 14.00: Keijenburgse Boys-SV Basteom, Gendringen-Terborg, Etten-AD’69, GWVV-SC Meddo, KSV Vragender-Ulftse Boys, FC Bergh-FC Dinxperlo, HMC’17-MEC.

4e Klasse D: 14.00: Angeren-Arnhemia, GSV’38-Loil, Jonge Kracht-Groessen, Westervoort-RVW, CHRC-Doesburg, GVA-S’hanen. 14.30: Loo-’t Peeske.

5e Klasse B: 14.00: Erix-Bredevoort, DEO-Haarlo, GSV’63-EGVV, Lochuizen-Haaksbergen, Rekken-Zelhem. 14.30: Wolfersveen-Vosseveld.

5e Klasse C: 14.00: Kilder-Babberich, NVC-RKPSC, Rijnland-Angerlo Vooruit, Ajax B-Gelders Eiland, Westendorp-SDZZ. 14.30: Halle-SVGG.

5e Klasse E: Dierense Boys-Ratti/Socii (14.00), Elsweide-Voorst, SHE-De Hoven, Eendracht Arnhem-EDS, Zutphen-Edesche Boys.

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Amateurvoetbal