Volledig scherm
Jesse Vreman (links) neemt het thuis met SDOUC op tegen koploper MASV in 2I. © Theo Kock

Programma amateurvoetbal

DOETINCHEM - Het programma voor de regionale amateurvoetbalclubs in het weekeinde van 23 en 34 november luidt als volgt:

ZATERDAGVOETBAL

Hoofdklasse A: Jodan Boys-DHSC, ‘s-Gravenzande-Spijkenisse, Rijsoord-ARC, AZSV-Capelle (14.30), DUNO-FC Rijnvogels, Sportlust’46-Smitshoek, Zwaluwen-Achilles’29, SC Feyenoord-Achilles Veen.

1D: WHC-Bennekom, DOS Kampen-SDV Barneveld, DZC’68-DFS Opheusden (15.00), Go Ahead Kampen-SVZW, DTS Ede-DOS’37, CSV Apeldoorn-Nunspeet, Hierden-KHC.

2G: Lunteren-Valleivogels, AVW’66-FC Dinxperlo (14.30), ASV Dronten-Batavia’90, Horst-Veensche Boys, Lelystad’67-De Merino’s, VRC-Unicum, Be Quick Z.-Renswoude.

3A: Eerbeekse Boys-De Treffers, Oeken-DVOV, Redichem-OVC’85, Zelos-Eefde (14.30), FC Zutphen-Excelsior Zetten, VV Dieren-UNI VV, DVE-Trajanus-ESA.

4F: PW-Eilermark, Juliana’32-Rigtersbleek, Sp. Glanerbrug-FC Berghuizen, Tubantia-Achilles E, Achilles’12-SC Enschede, SVV’91-Drienerlo, FC Aramea-Winterswijk (15.00).

ZONDAGVOETBAL

Hoofdklasse B: Zaterdag: Silvolde-Longa’30 (19.00). Zondag: AWC-OJC Rosmalen, IFC-UDI’19, RKZVC-Minor, (zo 14:30) Baronie-Nuenen, SV Meerssen-Unitas, Halsteren-Juliana’31, EHC-Moerse Boys.

1E: Rigtersbleek-Heino, Tubantia-Stevo, Rohda Raalte-RKHVV, De Bataven-De Zweef, Voorwaarts Twello-FC Winterswijk (14.00), BVC’12-TVC’28, Orion-Bemmel.

2I: 14.00: AVV-DCS, DVC’26-DIO’30, Eendracht’30-Spero, Quick 1888-Concordia W, Union-Varsseveld, Vorden-Viod. 14.30: SDOUC-MASV.

3A: Borne-TVO, DSVD-Avanti W, Grol-RSC (14.30), MVV’29-Tukkers, Lonneker-Losser, Reutum-Luctor et Emergo, WVV’34-Saasveldia.

3C: 14.00: DVV-Witkampers, Doetinchem-VVG’25, Ruurlo-SC Lochem, Trias-Rheden, vv Montferland-Pax. 14.30: OBW-VVO.

4B: UDI-Neede, Markelo-Hector, Twenthe Goor-Eibergen, Vios Beltrum-Diepenheim (14.00), Buurse-Victoria’28, Hoeve Vooruit-Unisson, Reünie-Rietmolen.

4C: 14.00: Ulftse Boys-Meddo, Etten-GWVV, KSV-FC Dinxperlo, Terborg-Keijenburgse Boys, MEC-AD’69, Basteom-FC Bergh, HMC’17-Gendringen.

4D: 14.00: Doesburg-Groessen, Arnhemia-Westervoort, Jonge Kracht-GSV’38, Sprinkhanen-Loil, CHRC-Loo, GVA-RVW, ‘t Peeske-Angeren.

5B: 14.00: Haarlo-EGVV, DEO-Wolfersveen, Haaksbergen-SVBV, Lochuizen-Bredevoort, Vosseveld-Rekken, Zelhem-Erix.

5C: 14.00: SC Rijnland-Halle, SDZZ-NVC Netterden, Ajax B-Westendorp, Den Dam-Babberich, RKPSC-Kilder, Gelders Eiland-Angerlo Vooruit.

5E: EDS-De Hoven, Veluwezoom-Dierense Boys, Elsweide-SHE, Ratti/Socii-Edesche Boys (14.00), Zutphen-Eendracht Arnhem.

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Amateurvoetbal