Volledig scherm
FC Winterswijk en SDOUC ontmoeten elkaar zondag in de beker. © theo kock

Programma tweede speeldag beker voor de Achterhoekse clubs

DOETINCHEM - Komend weekeinde komen de meeste amateurclubs in actie voor hun tweede bekerwedstrijd.

Donderdagavond (6 september) zijn er al twee duels: Loil-GSV'38 en SC Brummen-VVG'25.

Programma tweede speeldag:

EERSTE EN TWEEDE KLASSE

Poule L76. Zaterdag 8/9: FC Suryoye-DZSV (15.00 uur); zondag 9/9: FC Winterswijk-SDOUC (14.00).

Poule 79. Zaterdag 8/9: Sparta Enschede-Varsseveld (18.00); zondag 9/9: Vogido-Rigtersbleek (14.00).

Poule 80. Zaterdag 8/9: FC Zutphen-Concordia Wehl (17.00); zondag 9/9: Barbaros-Tubantia (14.30).

Poule 81. Zaterdag 8/9: Longa’30-Bon Boys (17.30 uur); dinsdag 11/9: DZC’68-Viod (20.00).

Poule 88. Zaterdag 8/9: Hulzense Boys-Achilles’12 (17.00); zondag 9/9: Vorden-De Zweef (14.00).

Poule 1. Zaterdag 8/9: ASV’57-SSA Grolse Boys/Grol (14.30); Sportlust Glanerbrug-SP Daarle (15.00).

Poule 5. Zaterdag 8/9: AZSV 2-Zelos (14.30).

Poule 6. Zondag 9/9: Zelhem-Doetinchem (14.00); Vosseveld-Dinxperlo (14.00, terrein Dinxperlo).

Poule 11. Zondag 9/9: Rijnland-GWVV (14.00); Stokkum-VDZ (14.30).

Poule 14. Zondag 9/9: Pax-Sprinkhanen (14.00); DVV (zon.)-De Paasberg (14.00).

Poule 15. Zondag 9/9: AD’69-FC Eibergen (12.30); Haarlo-Vios Beltrum (14.00).

Poule 31. Zondag 9/9: Longa’30 2-Ajax Breedenbroek (10.00); MvR-SVGG afgelast.

Poule 36. Zondag 9/9: NVC-MEC (14.00); FC Trias-Erix (14.00).

Poule 40. Zondag 9/9: Babberich-Veluwezoom (14.00); Gendringen-VVL (14.00).

Poule 47. Zondag 9/9: Bredevoort-Ulftse Boys (14.00); KSV-Grol (14.00).

Poule 48. Donderdag 6/9: Brummen-VVG’25 (20.00); zaterdag 8/9: OBW-Ratti/Socii (18.00 uur).

Poule 54. Zondag 9/9: KSH-Mariënveld (14.00); Bentelo-Ruurlo (14.00).

GROEP 3

Poule 1. Donderdag 6/9: Loil-GSV’38 (20.00); zondag 9/9: GSV’38-Dierense Boys (14.00); Wolfersveen-Loil (14.30).

Poule 4. Zondag 9/9: Terborg-Halle (14.00); SVBV-HC’03 (14.00).

Poule 34. Zondag 9/9: Zeddam/Sint Joris-Rheden (14.00); Eldenia-Etten (14.00).

Poule 39. Zaterdag 8/9: Gelders Eiland-Kilder (18.00); zondag 9/9: ’t Peeske-Angerlo Vooruit (14.00).

Poule 52. Zondag 9/9: Rekken-Neede (14.00); Meddo-HSC’21 2 (14.00).

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Amateurvoetbal