Volledig scherm
AZSV gaat zaterdag in de hoofdklasse A in Ridderkerk op bezoek bij Rijsoord. © Jan Ruland van den Brink

Schopt na Ciara ook Dennis voetbalprogramma in de war?

PROGRAMMADOETINCHEM - Afgelopen zondag hield storm Ciara huis in Nederland. Gooit broertje Dennis het voetbalprogramma komende zondag in de war?

Op zondag 8 februari was er een algehele afgelasting vanwege de storm. Die zal er nu niet komen, maar het gaat zondag wel weer heel hard waaien er er wordt ook heel veel regen voorspeld. De kans is dus aanwezig op nieuwe afgelastingen.

Niet op zaterdag, want dan is het nog rustig weer.

Het programma voor 15 en 16 februari luidt:

ZATERDAGVOETBAL

Hoofdklasse A: Achilles’29-Achilles Veen, Jodan Boys-Smitshoek, ARC-Capelle, ‘s-Gravenzande-DUNO, Rijsoord-AZSV, Zwaluwen-Sportlust’46, DHSC-FC Rijnvogels, SC Feyenoord-Spijkenisse.

1e Klasse D: WHC-DZC’68 (14.30), Bennekom-DTS Ede, DOS Kampen-CSV Apeldoorn, SVZW-DFS, Go Ahead Kampen-KHC, Nunspeet-DOS’37, Hierden-SDV Barneveld.

2e klasse G: AVW’66-Veensche Boys, Unicum-Valleivogels, Horst-De Merino’s, Lelystad’67-VRC, Renswoude-Lunteren, Be Quick Z.-Dronten, FC Dinxperlo-Batavia’90 (14.30).

3e Klasse A: ESA-UNI VV, OVC’85-De Treffers, Oeken-SP Eefde, Zelos-Redichem, Zutphen-VV Dieren, DVE-Trajanus-DVOV.

4e Klasse F: Achilles E-Rigtersbleek, Sportlust Glanerbrug-EFC PW, FC Winterswijk-Eilermark (15.15), Achilles’12-Tubantia, Berghuizen-Juliana’32, SVV’91-SC Enschede, FC Aramea-Drienerlo.

ZONDAGVOETBAL

Hoofdklasse B. Zaterdag: RKZVC-Silvolde (19.00). Zondag: OJC-Unitas, AWC-EHC, UDI’19-Juliana’31, IFC-Halsteren, Baronie-Moerse Boys, SV Meerssen-Minor, Nuenen-Longa’30 (14.30).

1e Klasse E: Stevo-Orion, Rigtersbleek-Voorwaarts Twello, Tubantia-De Bataven, Rohda Raalte-TVC’28, RKHVV-De Zweef, BVC’12-Heino, FC Winterswijk-SC Bemmel (14.00).

2e Klasse I: WAVV-Union, SDOUC-Concordia Wehl (14.30), Varsseveld-DIO’30 (14.00), Viod-DVC’26 (14.00), Quick 1888-DCS (14.00), Vorden-Eendracht’30 (14.00), MASV-Spero.

3e Klasse A: Reutum-TVO, Borne-MVV’29, Saasveldia-DSVD, Grol-Luctor et Emergo (14.30), RSC-Losser.

3e Klasse C: Zaterdag: vv Montferland-Ruurlo (18.00). Zondag: VVO-SP Lochem, Pax-FC Trias (14.00), OBW-VVG’25 (14.30), Witkampers-Rheden, HC’03-DVV (14.00).

4e Klasse B: UDI-Diepenheim, Markelo-Hoeve Vooruit, Neede-Eibergen, Vios Beltrum-Hector (14.00), BSC Unisson-Victoria’28, Reünie-Twenthe Goor, Rietmolen-Buurse.

4e Klasse C: 14.00: Keijenburgse Boys-AD’69, Ulftse Boys-FC Dinxperlo, KSV Vragender-Gendringen, SV Basteom-Etten, SC Meddo-GWVV, FC Bergh-MEC, HMC’17-Terborg.

4e Klasse D: 14.00: Angeren-Groessen, Arnhemia-Jonge Kracht, Sprinkhanen-RVW, CHRC-’t Peeske, GVA-Loo, Loil-GSV’38.

5e Klasse B: 14.00: Erix-Haarlo, DEO-Vosseveld, Haaksbergen-Bredevoort, Lochuizen-Wolfersveen, Rekken-EGVV, Zelhem-GSV’63.

5e Klasse C: 14.00: Kilder-Gelders Eiland, NVC-Angerlo Vooruit, Ajax B-SDZZ, Den Dam-Westendorp, RKPSC-SC Rijnland, SVGG-Halle.

5e Klasse E: EDS-Edesche Boys, De Hoven-SHE, Eendracht Arnhem-Voorst, Ratti/Socii-Dierense Boys (14.00), FC Zutphen-Veluwezoom.

Amateurvoetbal