Silvolde doet zichzelf ernstig tekort tegen Juliana'31
SILVOLDE - Silvolde leed in de hoofdklasse B een dure en onnodige 1-2 nederlaag tegen titelkandidaat Juliana'31 uit Malden.
Delen per e-mail
Silvolde had de nederlaag aan zichzelf te wijten, want de ploeg hielp enkele grote kansen om zeep en gaf de twee doelpunten makkelijk weg.
Silvolde kwam snel op voorsprong door een prachtige lob van Mats Hegman. Juliana'31 had het zwaar, maar kwam nog voor rust goedkoop aan beide doelpunten. Eerst kon Bob Rossen bij een hoekschop volledig vrijstaand de 1-1 inkoppen en na 25 minuten zette Jop van Lith uit het niets de gasten op een 1-2 voorsprong.
Na rust domineerde Silvolde met opportunistisch spel, maar werden grote kansen om zeep geholpen. Zo raakte Wout Blasman van dichtbij de lat en werd een kopbal van de spits gered door de doelman van Juliana'31.
,,Ik kan de jongens niets verwijten, ze hebben er alles aan gedaan", zei Silvolde-trainer Dennis van Beukering. ,,Je zag hoe blij Juliana was met de overwinning.”
Silvolde zakte door de 2e nederlaag op rij naar de 11e plaats en heeft nog 3 punten voorsprong op EHC uit Hoensbroek, de nummer 13.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Kevin Jeurissen van DCS naar rivaal DVC’26
DIDAM - Trainer Kevin Jeurissen maakt een opmerkelijke overstap. De oefenmeester van de Zevenaarse tweedeklasser DCS heeft een tweejarig contract getekend bij rivaal DVC'26 uit Didam. -
Geen derde seizoen voor Manfred Graven bij Vorden
VORDEN - Tweedeklasser Vorden en trainer Manfred Graven gaan in de zomer na twee jaar uit elkaar. Dat is in onderling overleg besloten. -
Eric van Zutphen: ‘Nieuwe club vinden is lastiger door corona’
WINTERSWIJK - De ene amateurvoetbaltrainer vindt - ondanks corona - snel een nieuwe club. Maar Eric van Zutphen uit Winterswijk zit al bijna een jaar thuis. -
PREMIUM
COLUMN We moeten heel snel weer gaan trainen!
Dat we tot de winterstop geen competitievoetbal spelen, vind ik heel erg jammer. Werk en hobby krijgen - voor de tweede keer in korte tijd - een fikse optater. -
PREMIUM
Grol-topschutter Luc Berentsen baalt van lockdown: ‘Voetbal is mijn leven’
GROENLO - Voetballen doet hij het allerliefst, maar Luc Berentsen kwam daar in 2020 met Grol amper aan toe.
-
Jacob Posthuma blijft trainer MEC
MISTE - Jacob Posthuma is ook volgend seizoen trainer van vierdeklasser MEC uit de Winterswijkse buurtschap Miste. -
Derde seizoen Ronald Heynen bij Bredevoort
BREDEVOORT - Ronald Heynen is ook volgend seizoen trainer van SV Bredevoort. Hij begint dan aan zijn derde seizoen bij de vijfdeklasser. -
Wouter Schouten naar Vorden, John Leeuwerik langer bij HC’03
VORDEN - Wouter Schouten wordt de nieuwe trainer van tweedeklasser vv Vorden. Hij volgt Manfred Graven na dit seizoen op.