Uitslagen en programma nacompetitie (update)

DOETINCHEM - Hoogland is zondag gepromoveerd naar de derde divisie en komt volgend seizoen RKZVC en Silvolde niet meer tegen. In de eerste klasse handhaafde De Zweef zich, ten koste van WAVV.

Volledig scherm
Joost Horstink (20) bereikte met Pax de halve finale van de nacompetitie. © Fons Sluiter

UITSLAGEN EN PROGRAMMA NACOMPETITIE

ZATERDAGVOETBAL

DERDE DIVISIE/HOOFDKLASSE

Eerste ronde:
Jodan Boys-Sparta Nijkerk 0-2
ACV-SC Feyenoord 0-1
GVV Unitas-SDO 2-2
Hoogland-Halsteren 3-2. 

Returns:
Sparta Nijkerk-Jodan Boys 2-1
SC Feyenoord-ACV  2-0
SDO-GVV Unitas 2-0
Halsteren-Hoogland 4-4

Tweede ronde 
Sparta Nijkerk-Eemdijk 2-0
SJC-RKAV Volendam 0-3
SC Feyenoord-Staphorst 0-3
SDO-Gemert 0-5
OJC Rosmalen-Hoogeveen 2-0


Returns:
Gemert-SDO 4-0
Eemdijk-Sparta Nijkerk 1-2
Staphorst-SC Feyenoord 4-0
RKAVV Volendam-SJC 5-2
Hoogeveen-OJC Rosmalen  1-3

Finales:
Gemert-Staphorst 2-1
Sparta Nijkerk-RKAV Volendam 2-1
Hoogland-OJC Rosmalen 2-2

Returns (15 en 16 juni)
Staphorst-Gemert  1-2
RKAV Volendam-Sparta Nijkerk 1-3
OJC Rosmalen-Hoogland 2-3.

Gemert, Sparta Nijkerk en Hoogland naar derde divisie.

EERSTE/TWEEDE KLASSE

Eerste ronde.
Zaterdag 1 juni:
Unicum-WVF 2-1.
De Merino’s-Lelystad’67 2-4
Sparta Enschede-VRC  1-1 (Sparta w.n.s.)
ASV Dronten-SVI 1-2

Tweede ronde.
Zaterdag 8 juni:

 Unicum-Lelystad’67 1-1 (Lelystad w.n.s.)
 Sparta Enschede-SVI 2-4

Finale.
Zaterdag 15 juni:

Lelystad'67-SVI  1-2

SVI naar eerste klasse.

TWEEDE/DERDE KLASSE

Eerste ronde.
Zaterdag 1 juni:

Rouveen-Kloosterhaar 3-0
FC Zutphen-BAS 5-3 n.v.
Bergentheim-Swift’64  1-3
De Esch-Quick’20 3-3 (De Esch w.n.s.)

Tweede ronde.
Zaterdag 8 juni:

Rouveen-FC Zutphen 3-2
Quick'20-Swift’64 4-1

Finale.
Zaterdag 15 juni:

Quick'20-Rouveen 3-1

Quick'20 naar tweede klasse.

ZONDAGVOETBAL

HOOFDKLASSE/EERSTE KLASSE

Eerste ronde.
Donderdag 30 mei:

VKW-Gomos 3-0
FC Boshuizen-FC Uitgeest 2-1
Rohda Raalte-BVC’12 4-1
Nemelaer-Leones 1-2
Chèvremont-Deurne 3-2
VUC-DHC 2-3.

Tweede ronde.
Zondag 2 juni:

JOS/Watergraafsmeer-Leones 5-1
De Bataven-VKW 1-2
SC Bemmel-FC Boshuizen 3-2
Fortuna Wormerveer-Chèvremont 3-1
ZSV-Leonidas 0-2
Moerse Boys-VC Vlissingen 4-2
SV TOP Oss-Rohda Raalte 2-2 (TOP Oss w.n.s.)
Sneek-DHC 1-3

Derde ronde.
Maandag 10 juni:

Fortuna Wormerveer-VKW 1-1 (VKW w.n.s.) 
Moerse Boys-SC Bemmel 2-1
TOP Oss-Leonidas 0-3
Jos/Watergraafsmeer-DHC 3-1

Vierde ronde:
Jos/Watergraafsmeer-Leonidas 3-1
Moerse Boys-VKW 1-0

Jos/Watergraafsmeer en Moerse Boys naar hoofdklasse

EERSTE/TWEEDE KLASSE

Eerste ronde.
Zondag 2 juni:

Spero-ATC’65 1-1 (Speo w.n.s.)
WAVV-DCS  3-2
Achilles’12-Union 7-2
De Zweef-Bon Boys 0-0 (De Zweef w.n.s.)

Tweede ronde.
Maandag 10 juni:

Spero-WAVV  0-1
Achilles’12-De Zweef 1-3

Finale
Zondag 16 juni:

WAVV-De Zweef 0-2 

De Zweef blijft in eerste klasse; WAVV degradeert.

TWEEDE/DERDE KLASSE

Eerste ronde.
Zondag 2 juni
:
OBW-Trekvogels 4-1
AZC-VDZ 0-1
HAVO-Pax 0-3
Eendracht’30-Rood Wit 4-1

Tweede ronde.
Maandag 10 juni:

OBW-VDZ 1-2
Eendracht’30-Pax 2-1

Finale
Zondag 16 juni:

VDZ-Eendracht'30 0-1 (na verlenging)

Eendracht'30 blijft in tweede klasse.

DERDE/VIERDE KLASSE

Eerste ronde.
AD’69-Krayenhoff 2-4
SC Millingen-Angeren 1-2
KOSC-De Tubanters 4-2
Beekbergen-Lettele 6-1
SC Overdinkel-Delden 6-2

Tweede ronde.
Zondag 2 juni:

Jonge Kracht-MvR 2-1
GWVV-HC’03 0-4
Vios Beltrum-WWNA 3-3 (WWNA w.n.s.)
Zeddam/Sint Joris-Krayenhoff  2-2 (Zeddam w.n.s.)

Finales op neutraal terrein.
Maandag 10 juni:

UDI-HC’03 1-3
Zeddam Sint Joris-Jonge Kracht 3-1

HC'03 en Zeddam/Sint Joris promoveren naar derde klasse

VIERDE/VIJFDE KLASSE

Zondag 2 juni.
Finaleduels, aanvang 14.00 uur.
Erix-Hoeve Vooruit 2-3
Sprinkhanen-Bredevoort 4-0
SC Meddo-Rijnland 6-2
Ulftse Boys-Vosseveld 2-1
Loo-RKPSC 4-2
Dierensche Boys-Basteom 1-4
Angerlo Vooruit-SDOL Luttenberg  0-2

Alle winnaars promoveren naar óf blijven in de vierde klasse.

De Gelderlander gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement. Reacties van mensen die de nickname anonymous, anoniem of een variant daarop voeren, worden niet geplaatst.

Amateurvoetbal