Weer een fusie: KSH en Mariënveld volgend seizoen samen verder
HARREVELD/MARIËNVELD - De voetbalclubs KSH uit Harreveld en Mariënveld gaan volgend seizoen samenwerken met de seniorenteams.
De jeugdteams van beide clubs werden twee jaar geleden al samengevoegd en komen onder de naam HMC’17 (Harreveld Mariënveld Combinatie) uit in de competitie.
Dat krijgt nu een vervolg bij de seniorenteams. KSH komt momenteel uit in de vierde klasse C en Mariënveld speelt in de vijfde klasse C. Lichtenvoordenaar Jorrit Bomers, de huidige oefenmeester van KSH, wordt de nieuwe trainer van de fusieclub. Hij krijgt de voorkeur boven Collin Stokkers, die nu nog verbonden is als trainer aan Mariënveld.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Krabbenborg & Krabbenborg verlengen
DOETINCHEM - De trainers William Krabbenborg en Lars Krabbenborg hebben hun contract verlengd. -
Ongemak over donorconceptie van je kind? ‘Leg uit dat iedereen erbij hoort, ook de donor’
Ouders die een kind krijgen met hulp van een spermadonor kampen met psychosociale problemen wanneer zij onvoldoende steun en begeleiding krijgen als het kind er eenmaal is. Dit blijkt uit nieuw onderzoek van het Amsterdam UMC. Heterostellen, lesbische stellen en alleenstaande moeders lopen in de opvoeding regelmatig tegen dingen aan waarbij ze professionele hulp en contact met lotgenoten missen. -
Zo verdwijnen je WhatsAppberichten automatisch
Wil je voorkomen dat jouw berichten voorgoed terug te vinden zijn door (oud-)gesprekspartners? Of wil je wat opslagruimte vrijhouden op je smartphone? WhatsApp kan nieuwe berichten na een bepaalde tijd automatisch laten verdwijnen. -
Frank Burgers langer bij ’t Peeske
BEEK - Frank Burgers is ook volgend seizoen trainer van vierdeklasser ’t Peeske. -
Tiem Rots matchwinnaar Grol, Concordia Wehl-trainer Bas van Londen geïrriteerd
DOETINCHEM - Grol-speler Tiem Rots, de 18-jarige broer van FC Twente-speler Daan, werd de matchwinnaar in 2J bij Lemelerveld: 0-1.
-
Superbespaarder
Jasmina: ‘Door onze buffer hebben we het altijd gered en geen dag zonder eten gezeten’
Sommige mensen kunnen enorm goed met geld omgaan. Of ze nu veel of weinig hebben, ze zijn creatief en mét resultaat. Hoe doen ze dat toch? Elke week laten we hier een superbespaarder aan het woord. Deze keer Jasmina Borgeld (36), die van haar moeder leerde om creatief met geld te zijn. -
Wim te Nijenhuis en Wolfersveen verlengen samenwerking
WOLFERSVEEN - Wim te Nijenhuis is ook volgend seizoen trainer van vijfdeklasser Wolfersveen. -
AZSV lijdt eerste competitienederlaag
URK - Zaterdaghoofdklasser AZSV heeft zaterdagmiddag op Urk de eerste nederlaag van de competitie geleden. Van de nog ongeslagen koploper Urk werd in de hoofdklasse B met 2-0 verloren. Bij rust was er nog niet gescoord. Door de nederlaag duikelde AZSV van de vierde naar de twaalfde plaats.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer